0
Piast Gliwice
Górnik Zabrze
71'
71' Tiago Alves za Kristopher Vida
75'
75' Patryk Sokołowski za Tomasz Jodłowiec
81'
81' Tymoteusz Klupś za Patryk Tuszyński
56'

56' Adrian Gryszkiewicz
71'

71' Filip Bainovic za Alasana Manneh
85'

85' Jesus Jimenez
85'

85' Adam Ryczkowski za Erik Jirka
87'

87' David Kopacz za Jesus Jimenez

Relacja z meczu Piast Gliwice - Górnik Zabrze

90

Koniec meczu! Piast Gliwice bezbramkowo zremisował z Górnikiem Zabrze. I chyba traci już szansę na mistrzostwo kraju!

89

Parzyszek! Piękny strzał z 15. metra, ale niecelny. Piłka pofrunęła nad poprzeczką

86

Jimenez ukarany żółtą kartką

85

Chudy "wypluł" przed siebie strzał Milewskiego zza pola karnego. Niewiele brakowało, a Parzyszek skorzystałby z możliwości dobitki! Jednak Wiśniewski wybił piłkę wślizgiem

82

Schodzi Tuszyński, wchodzi Klupś

77

Niecelna główka Giakoumakisa po dośrodkowaniu Vasila.

74

Jimenez zmarnował świetną okazję

72

Może zmiany ożywią spotkanie? Sschodzi Vida, na boisku pojawia się Tiago Alves. Trener Górnika też dokonał korekty w składzie: schodzi Manneh, wchodzi Bainovi

70

Szybka riposta Piasta! Vida huknął, jednak również niecelnie

68

Jirka oddał niesygnalizowany strzał z dystansu. Uderzenie było jednak bardzo niecelne, ale plus za sam pomysł się należy

64

Centra Kirkeskova! Ale Bochniewicz uprzedził Parzyszka

60

Godzina gry za nami. Piast przeważa, ale wiele z tego nie wynika. Brakuje precyzji pod bramką Górnika

57

ANGULO! GOOOOOOOOOOOOOLAAAAANIEMA! Hiszpan był na spalonym. Sędzia nie mógł podjąć innej decyzji

52
51

Lechia Gdańsk 1:2 Cracovia Fila dośrodkował w pole karne, a Zwoliński strzałem głową pokonał Michala Peskovicia. Kilka minut później Cracovia znowu objęła prowadzenie! I to w kuriozalnych okolicznościach! Piłka przypadkowo odbiła się od Maloki i wturlała się do bramk zmylonegoi Dusana Kuciaka

18:46

Piast Gliwice 0:0 Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 0:1 Cracovia "Pasy" mogą przełamać fatalną serię sześciu porażek

45

Koniec pierwszej połowy, dość bezbarwnej połowy.

43

Mecz nie jest toczony w zbyt szybkim tempie...

40

Angulo zagrał za plecy Jimeneza. Szkoda, bo mogło być groźnie

33

Lechia Gdańsk 0:1 Cracovia GOOOOOOOL! PELLE VAN AMERSFOORT! CRACOVIA ZASŁUŻENIE OBEJMUJE PROWADZENIE!

36

Giakoumakis miał ogromną szansę, ale zwlekał ze strzałem i ostatecznie przegrał pojedynek z Czerwińskim.

33

Częściej przy piłce utrzymuje się Górnik (58-42), ale wiele z tego nie wynika

30

Pół godziny za nami. Raport z Gdańska. Lechia wciąż bezbramkowo remisuje z Cracovią. Zespół Michała Probierza sprawia dużo lepsze wrażenie

27

Milewski zewnętrzną częścią stopy dośrodkował w pole karne, a Vida groźnie główkował. Chudy jednak zachował czujność

24

Oba kluby grają niezwykle zachowawczo

22

Jodłowiec próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, ale lepiej przemilczeć tę próbę

18

Niewiele brakowało, a Czerwiński przez swojego kiksa zmyliłby Placha! Chwilę później groźny strzał głową oddał Parzyszek, ale Chudy efektownie go wybronił

15

Za nami także kwadrans spotkania w Gdańsku, gdzie Lechia bezbramkowo remisuje z Cracovią. Optyczna przewaga po stronie gości

14

Niecelny strzał Vidy. Piłka przeleciała obok słupka

12

Ależ to było ładne podanie! Hateley z wielką gracją zrobił przerzut do Konczkowskiego

9

Niezły strzał przy słupku, ale Chudy pewnie interweniował

8

Hateley będzie strzelał z rzutu wolnego

5

Kirkeskov dośrodkował z lewego skrzydła, ale obrońcy Górnika oddalili zagrożenie