20' Adam Marciniak
43'

43' Adam Deja
56'
56' Adam Frączczak za Santeri Hostikka
63'
63' Marcin Listkowski za Tomas Podstawski
73'
73' Srdjan Spiridonovic za Adam Buksa
76'
76' Zvonimir Kożulj
90'
90' Srdjan Spiridonovic
68'

68' Kamil Antonik
70'

70' Mateusz Młyński za Kamil Antonik
80'

80' Davit Skhirtladze za Nabil Aankour
80'

80' Aleksandyr Kolew za Fabian Serrarens

Relacja z meczu Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

90  + 8'

Koniec meczu! Pogoń 2:0 Arka!

90  + 8'

Błąd zawodnika Arki, Srdan Spiridonović znalazł się w sytuacji sam na sam ze Steinborsem i podwyższył na 2:0!

90  + 7'

Spiridonović, 2:0!

90  + 4'

Nie ma rzutu karnego dla Arki! Schirtladze zagrał ręką przy przyjęciu piłki!

90  + 3'

Mamy VAR, sędzia sprawdzi, czy Schirtladze przy przyjęciu piłki, przed faulem, nie pomógł sobie ręką.

90  + 2'

Rzut karny dla Arki! Triantafyllopoulos fauluje Schirtladze!

90  + 1'

Niecelne uderzenie Kozulja z rzutu wolnego.

90  + 1'

Aż sześć minut doliczonych.

90

Helstrup fauluje Steca. Kolejna szansa dla Pogoni z rzutu wolnego.

89

Niecelne uderzenie Nalepy. Pogoń mocno wycofana, Arka szuka możliwości do wyrównania.

84

A jednak. Kamil Drygas już w tunelu do szatni. Pogoń zakończy mecz w dziesiątkę.

82

Drygas dochodzi do siebie i sporo wskazuje na to, że dokończy mecz na boisku. Pogoń nie ma już zmian.

81

Schirtladze i Kolew na boisku w miejsce Aankoura i Serrarensa

80

Drygas leży na murawie, zawodnik Pogoni boleśnie zderzył się z Helstrupem.

77

Frączczak delikatnie trącił piłkę, a Kozulj huknął nie do obrony, znajdując dziurę w murze! Błąd zawodników Arki i Steinbors bez szans!

76

Kozulj! 1:0!

75

Marciniak fauluje Frączczaka. Rzut wolny dla Pogoni z 17. metra.

58

Jak Antonik tego nie strzelił?! Zawodnik Arki znalazł się w sytuacji sam na sam ze Stipicą, nikt go nie atakował, miał miejsce, czas, jednak przegrał pojedynek z bramkarzem Pogoni!

56

Adam Frączczak w miejsce Hostikki.

53

Wreszcie dobra akcja gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony, jednak minimalnie niecelnie uderzał Buksa.

51

Kilka minut drugiej połowy za nami i na razie nie widać postępu w grze Pogoni.

46

Busuladzić oddał uderzenie z dystansu, jednak czujny i skuteczny w bramce pozostaje Stipica.

46

Początek drugiej połowy.

45

Przerwa.

45

Marciniak faulował Kowalczyka. Zawodnik Arki upomniany przez sędziego po raz ostatni. Przypomnijmy, obrońca ma na koncie żółtą kartkę.

44

Bardzo niecelne uderzenie Nunesa z rzutu wolnego.

43

Deja ukarany żółtą kartką.

42

Słabiutki strzał Aankoura, piłka w rękach Stipicy.

39

Niecelne uderzenie Buksy.

37
33

Słaby okres meczu, bez okazji z obu stron.

25

Ładna akcja Antonika, zagranie wzdłuż pola karnego, jednak piłka w rękach Stipicy.

22

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strącenie piłki, ale ta w rękach Steinborsa.

20

Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany Marciniak za faul na Stecu i mamy rzut wolny dla Pogoni.

15

Kolejna szansa dla Arki, tym razem z drugiej strony strzelał Antonik, jednak ponownie dobrze spisał się Stipica.

13

Ładna akcja Aankoura, celny strzał z ostrego kąta, jednak dobrze interweniował Stipica.

8

Sprytne uderzenie Kozulja bezpośrednio z rzutu wolnego, z ostrego kąta. Czujny jednak był Steinbors, który odbił piłkę nad poprzeczkę.

5

Pierwszy strzał w meczu. Uderzał Hostikka, jednak piłka daleko obok bramki Stipicy.

3

Pierwszy rzut rożny dla Arki, jednak dobrze ustawiony był Nunes.

1

17:56

A tak dziś prezentuje się będący w przebudowie stadion Pogoni.

17:49

Skład Arki: Steinbors - Zbozień, Danch, Helstrup, Marciniak - Deja, Busuladzić, Antonik, Nalepa, Aankour - Serrarens.

17:48

Skład Pogoni: Stipica - Stec, Zech, Triantafyllopoulos, Nunes - Podstawski, Drygas, Kozulj - Hostikka, Buksa, Kowalczyk.

17:48

Arka zaś, na otwarcie sezonu, przegrała u siebie z Jagiellonią aż 0:3.

17:48

Dla gospodarzy to szansa na drugie zwycięstwo w lidze w tym sezonie. Przed tygodniem Pogoń pokonała bowiem na wyjeździe Legię, wygrywając 2:1 po golach Kozulja i Buksy.