• Mikael Ishak (71' 77') , Dawid Kownacki (72')
Pogoń Szczecin
Lech Poznań
46'
46' Wahan Biczachczjan za Sebastian Kowalczyk
46'
46' Jean Carlos za Luka Zahović
55'
55' Igor Łasicki
76'
76' Mateusz Łęgowski
82'
82' Kamil Drygas za Damian Dąbrowski
82'
82' Mariusz Fornalczyk za Mateusz Łęgowski
82'
82' Rafał Kurzawa za Kamil Grosicki
90'
90' Mariusz Fornalczyk
55'

55' Mikael Ishak
55'

55' Joao Amaral
62'

62' Bartosz Salamon
62'

62' Jakub Kamiński
65'

65' Dawid Kownacki za Joao Amaral
71'

71' Mikael Ishak
72'

72' Dawid Kownacki
77'

77' Mikael Ishak
84'

84' Pedro Tiba za Mikael Ishak
84'

84' Adriel Ba Loua za Kristoffer Velde
84'

84' Filip Marchwiński za Jakub Kamiński
88'

88' Mateusz Skrzypczak za Radosław Murawski

Relacja z meczu Pogoń Szczecin - Lech Poznań

90

Przez 70 minut w Szczecinie praktycznie nic się nie działo. A tu nagle Lech Poznań zadał Pogoni Szczecin trzy ciosy w sześć minut i zwyciężył w tym spotkaniu 3:0! Kolejorz wraca na fotel lidera ekstraklasy, ale pewne jest, że końcówka sezonu będzie bardzo ciekawa! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pozostałe relacje na żywo na Sport.pl.

90

Koniec meczu! Pogoń Szczecin przegrała z Lechem Poznań 0:3!

90

Dwie minuty doliczone do tego meczu.

88

Skrzypczak zmienia Murawskiego.

87

Akcja Pogoni Szczecin zakończona faulem Kucharczyka na Murawskim w polu karnym Lecha.

84

Zmiany także w Lechu. Tiba, Ba Loua i Marchwiński za Ishaka, Kamińskiego oraz Velde.

83

Biczachczjan zablokowany w polu karnym Lecha.

81

Trzy zmiany w Pogoni. Zeszli Dąbrowski, Grosicki i Łęgowski, a weszli Kurzawa, Drygas oraz Fornalczyk.

79

Czy Pogoń jest w stanie jeszcze w jakiś sposób odpowiedzieć i nawiązać walkę? Na razie nic na to nie wskazuje.

76

GOOOOOOOOOOOOLLL!!! Mikael Ishak z 11 metrów pokonuje Stipicę! 3:0 dla Lecha, trzy gole w sześć minut!

75

Żółta kartka dla zawodnika Pogoni.

74

Rzut karny dla Lecha! Łęgowski kopie w głowie Kownackiego w polu karnym!

73

Fantastyczne dośrodkowanie Pereiry, Kownacki uprzedza Łasickiego i wychodzącego z bramki Stipicę, trafiając do pustej bramki! Dwa gole w trzy minuty!

72

GOOOOOOOOOOOOOL!!! Dawid Kownacki! 2:0 dla Lecha!

70

Fantastyczna akcja Lecha! Świetna piłka za linię obrony w pole karne Murawskiego, Kamiński zgrał piłkę głową do Ishaka, a kapitan Lecha z bliska pokonał Stipicę! 1:0 dla Lecha!

69

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Mikael Ishak!

66

Bednarek łapie dośrodkowanie w jego pole karne.

65

Kownacki w Lechu zmienia Amarala.

62

Biczachczjan próbował wejść w pole karne między dwóch obrońców Lecha. Nie udało mu się to.

60

I żółta kartka dla Salamona za zdemolowanie Łęgowskiego w środku pola.

58

Żółta kartka dla Kamińskiego za faul na Bartkowskim. Ostro się zrobiło.

56

Kartka też dla Łasickiego, a także Amarala.

55

Zagotowało się na boisku. Ishak zaatakował ostro Stipicę, za co dostał żółtą kartkę.

54

Kamiński zagrywa na skraj pola karnego do Velde, jednak tego świetnie uprzedził Łęgowski.

52

Z tego rzutu rożnego nie było jednak zagrożenia dla bramki Bednarka.

51

Teraz Biczachczjan wywalczył korner dla Pogoni.

49

Rzut rożny dla Lecha kończy się dobrą interwencją obrońców Pogoni.

48

Ależ szansa Lecha! Znakomita akcja Rebocho, ale piłkę niezbyt dobrze przyjął w polu karnym Amaral. Portugalczyk oddał ją jeszcze do Velde, ale ten przegrał pojedynek ze Stipicą!

46

Wznawiamy grę w Szczecinie!

46

Będą dwie zmiany w Pogoni. Schodzą Zahović i Kowalczyk, wchodzą Jean Carlos i Biczachczjan.

46

Piłkarze obu drużyn wracają na plac gry.

45

Nudny mecz w Szczecinie. Miał być hit, jest na razie kit, bo oba zespoły skupione są na tym, by nie stracić bramki. Jedni i drudzy mieli w pierwszej połowie po pół dobrej sytuacji bramkowej, gdy blokowani w polu karnym byli Zahović oraz po drugiej stronie Ishak. Oby w drugich 45 minutach było ciekawiej.

45

Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis w Szczecinie.

45

Ishak zablokowany w polu karnym Pogoni! Było groźnie.

45

Rzut wolny dla Lecha po kolejnym faulu na Ishaku. Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43

Znowu bardzo mało dzieje się na boisku. To jest bardzo kiepska pierwsza połowa. Nie można powiedzieć, że nie ma jakości, ale na pewno nie ma emocji.

40

Kamiński próbował dośrodkowywać w pole karne z prawego skrzydła, ale Dąbrowski zablokował go tak, że piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Lecha i wyleciała poza boisko.

38

Amaral zablokowany w polu karnym Pogoni. Po chwilę Rebocho centrował w kierunku Ishaka, ale ten nie zdołał oddać strzału.

37

Rzut rożny dla Lecha nie przyniósł zagrożenia pod bramką gospodarzy.

34

Przewaga Pogoni, z której niewiele wynika. Niewiele dzieje się też na murawie.

31

Kombinacyjna akcja Lecha kończy się niedokładnym podaniem w pole karne. W odpowiedzi groźny atak Pogoni! Kowalczyk zablokowany w polu karnym, próbował jeszcze sytuacyjnie uderzać z kilku metrów Zahović, ale piłka ostatecznie padła łupem Bednarka!

29

Na murawie leży Mikael Ishak, który potrzebuje pomocy medycznej. Szweda poturbował jeden z obrońców Pogoni.

27

Bardzo niecelny strzał z dystansu Rebocho.

26

Próba zagrania w pole karne do Ishaka, ale ten został uprzedzony przez Triantafyllopoulosa.

24

Żadna z drużyn nie zamierza zaryzykować, a i obie defensywy są na razie praktycznie bezbłędne.

22

W ostatnich minutach aktywniejsza jest Pogoń. Rzut rożny dla gospodarzy, ale dwa dośrodkowania w pole karne Lecha nie przyniosły uderzenia na bramkę przeciwnika.

19

Zaraz upłynie pierwsze 20 minut tego spotkania. Na razie jest to słabe spotkanie, w którym nie ma żadnych groźniejszych strzałów czy okazji bramkowych.

16

Grosicki szarpnął lewym skrzydłem, jednak jego dośrodkowanie było niedokładne. Po chwili drugą stroną zaatakował Bartkowski, jednak z jego dośrodkowania Zahović nie był w stanie oddać strzału.

14

Odbiór Sebastiana Kowalczyka i szansa na kontrę dla Pogoni. Kowalczyk jednak zagrał niedokładnie do Zahovicia, a strzał z dystansu Kucharczyka był bardzo niecelny.

12

Rzut wolny dla Lecha. Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale tam bardzo czujnie zachowuje się na razie defensywa Pogoni.

9

Lech rozgrywa piłkę w ataku pozycyjnym, z którego jednak zupełnie nic nie wynika.