• Ricardinho (11') , Dominik Furman (48')
Pogoń Szczecin
Wisła Płock
14'
14' Srdjan Spiridonovic
11'

11' Ricardinho
24'

24' Cezary Stefańczyk za Jakub Rzeźniczak
58'
58' Iker Guarrotxena za Tomas Podstawski
68'
68' Kacper Kozłowski za Marcin Listkowski
76'
76' Michalis Manias za Srdjan Spiridonovic
81'
81' Ricardo Nunes
84'
84' Michalis Manias
89'
89' Ricardo Nunes
48'

48' Dominik Furman
53'

53' Mateusz Szwoch
61'

61' Maciej Ambrosiewicz za Grzegorz Kuświk
77'

77' Piotr Tomasik za Ricardinho
84'

84' Damian Rasak

Relacja z meczu Pogoń Szczecin - Wisła Płock

90  + 2'

Koniec meczu!

90  + 2'

Dahne wyłapuje futbolówkę po strzale Kowalczyka

89

Kolejny faul Nunesa. Kolejna żółta kartka. Pogoń gra w dziesiątkę!

87

Dahne znowu na posterunku!

83

Guarrotxena przegrał pojedynek z Dahne! To powinna być bramka!

80

Żółtą kartką ukarany Nunes

76

Schodzi Ricardinho, na boisku pojawia się Piotr Tomasik.

73

Guarrotxena walczył o piłkę, ale nieprzepisowo, więc sędzia odgwizdał faul

69

Ricardinho na spalonym

65

Na boisku za wiele ciekawego się nie dzieje, więc trenerzy ciągle zmieniają piłkarzy. Teraz murawę opuszcza Listkowski, a na boisku pojawia się Kacper Kozłowski

61

Schodzi Grzegorz Kuświk, wchodzi Maciej Ambrosiewicz.

59

Buksa główkuje! Ajajaj, niewiele brakowało!

48

FURMAN! Wykorzystał fatalny błąd stoperów, zabrał im piłkę sprzed nosa, wyprzedził Igora Łasickiego i pewnym strzałem pokonał bramkarza!

47

Obie drużyny bez zmian

46

Druga połowa ruszyła

18:53
45  + 2'

Koniec pierwszej połowy. Pogoń ma optyczną przewagę, częściej utrzymuje się przy piłce, ale klarownych sytuacji strzeleckich brakowało

25

Zgodnie z przewidywaniami na murawie melduje się: Cezary Stefańczyk. Rzeźniczak schodzi

22

Rzeźniczak pokazuje trenerowi, że doznał kontuzji

19

Wisła strzeliła pięknego gola po zespołowej akcji. Ale właściwie to była ich jedyna składna akcja. Goście mają wielki kłopot, aby stworzyć kolejną okazję

15

Ależ riposta! Spiridonović doprowadza do wyrównania! GOOOOOOOOOOL! Dahne czujnie wyszedł z bramki, ale Spiridonović zmieścił piłkę pod jego pachą

14
12

Furman zagrał świetną piłkę do Rzeźniczaka, który włączył się do akcji ofensywnej i kapitalnym podaniem obsłużył Ricardinho! Brazylijczyk popisał się pięknym strzałem! Wisła prowadzi, choć to Pogoń przeważała!

10

Spiridonović ośmieszył Rzeźniczaka, a później popisał się tzw. centrostrzałem. Ale piłka wyszła na aut

7

Pierwszy strzał w tym meczu. Buksa uderzył z ostrego kąta na dalszy słupek, ale w bramkę nie trafił

5

Fatalna strata Rzeźniczaka. Taki doświadczony obrońca, a stracił piłkę jak junior. Na jego szczęście, bez konsekwencji

2

Furman został sfaulowany przez Listkowskiego

1

GRAMY!

17:54

Pogoń Szczecin jest jednym z dwóch klubów bez porażki w tym sezonie. Wisła Płock z kolei jako jedyna obok Arki Gdynia pozostaje bez wygranej od rozpoczęcia rozgrywek

17:53

Dzień dobry! Już o godz. 18:00 Pogoń Szczecin, która traci tylko jeden punkt do Śląska Wrocław, zmierzy się z Wisłą. Zespół z Płocka zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.