Radomiak
7'
7' Mario Rondon
24'
24' Raphael Branco za Goncalo Silva
25'
25' Filipe Nascimento
38'

38' Filip Mladenović za Joel Abu Hanna
47'
47' Mateusz Radecki
67'
67' Damian Jakubik
69'
69' Mateusz Radecki
81'
81' Karol Angielski
84'
84' Filipe Nascimento
86'
86' Meik Karwot za Mateusz Radecki
86'
86' Miłosz Kozak za Mario Rondon
90'
90' Dominik Sokół za Karol Angielski
90'
90' Dominik Sokół
46'

46' Josip Juranović za Kacper Skibicki
46'

46' Josue za Andre Martins
55'

55' Ernest Muci
58'

58' Mahir Emreli za Ernest Muci
58'

58' Rafael Lopes za Luquinhas
67'

67' Filip Mladenović
82'

82' Maik Nawrocki
84'

84' Bartosz Slisz
87'

87' Josue
90'

90' Mateusz Wieteska

Relacja z meczu Radomiak - Legia Warszawa

90  + 7'

Ależ się działo w tym spotkaniu. Beniaminek lepszy od mistrza Polski! Dziękujemy za uwagę i dobranoc!

90  + 7'

Radomiak Radom 3:1 Legia Warszawa!

90  + 7'

KONIEC MECZU!

90  + 6'

Trzecia szansa Sokoła, który wyszedł sam na sam z Tobiaszem i bez problemu ustala wynik tego meczu! Beniaminek ogrywa mistrza Polski!

90  + 6'

DOMINIK SOKÓŁ! 3:1 DLA RADOMIAKA!

90  + 3'

Gdyby nie Tobiasz Legia przegrywałaby już dwoma golami!

90

Aż siedem minut doliczonych.

86

Czerwona kartka także dla Josue! Zawodnik Legii również zachował się chamsko w przepychance i również wylatuje z boiska!

84

Nascimento wylatuje z boiska za niesportowe zachowanie!

82

Emreli do Lopesa, ten do Nawrockiego, który mocnym strzałem lewą nogą zdobywa bramkę kontaktową!

82

MAIK NAWROCKI! 1:2!

80

Świetne uderzenie sprzed pola karnego i beniaminek jest o krok od pokonania mistrzów Polski!

80

KAROL ANGIELSKI! 2:0!

78

Kolejna akcja Radomiaka i kolejny celny strzał Radeckiego. Dobra interwencja Tobiasza.

75

Kwadrans do końca meczu. Mimo wielu zmian w składzie Legii, mistrzowie Polski wciąż grają bardzo słabo i zanosi się na ich pierwszą porażkę w tym sezonie w lidze.

69

Kartka dla Radeckiego. Mało sportu, dużo nerwowości i szarpaniny na boisku.

66

Niespodziewany ten VAR, bo sędzia dostał informację na słuchawkę w trakcie gry. Decyzja jednak słuszna, bo Serb ze złością uderzył rywala w okolice szczęki.

66

Czerwona kartka dla Filipa Mladenovicia za uderzenie Damiana Jakubika!

63

Mamy VAR... Niespodziewany VAR.

58

Lopes i Emreli w miejsce Luquinhasa i Muciego. Czesław Michniewicz wykorzystał już wszystkie zmiany. Bardzo ofensywne ustawienie Legii.

57

Kontra Radomiaka i dwa zablokowane strzały.

55

Kartka dla Muciego za faul na Leandro.

51

Fantastyczna interwencja Tobiasza po uderzeniu Radeckiego ratuje Legię!

50
48
47

Zamieszanie w polu karnym Legii, piłka spadła na nogę Radeckiego, który uderzeniem w krótki róg pokonał Tobiasza!

46

MATEUSZ RADECKI! 1:0 DLA RADOMIAKA!

46

Początek 2. połowy.

46

Podwójna zmiana w Legii. Josue w miejsce Andre Martinsa oraz Josip Juranović za Kacpra Skibickiego.

45  + 5'
45  + 5'

Przerwa. Na razie bez goli w Radomiu. Mecz nie porywa, na razie więcej fauli i zderzeń niż interesującej gry z obu stron.

45  + 3'

Zablokowane uderzenie Mladenovicia.

45

Pięć minut doliczonych do pierwszej połowy.

44
42

Sporo szczęścia miał Radomiak. Gospodarze stracili piłkę na połowie Legii, mistrzowie Polski wyprowadzili szybki kontratak, ale dośrodkowanie Mladenovicia zostało wybite.

40

W odpowiedzi bardzo niecelny strzał Rondona.

39

Niezła akcja Martinsa i niecelne uderzenie Skibickiego z pola karnego.

38

Mladenović w miejsce Abu Hanny.

36

Abu Hanna upadł na boisko. Chyba jeszcze odczuwa skutki zderzenia z Nascimento. Będzie zmiana.

33

Ponad pół godziny za nami. Na razie po jednej bardzo dobrej okazji z obu stron. Na pewno nie widać, kto jest beniaminkiem, a kto mistrzem Polski.

29
27

Wygląda na to, że z legionistą będzie wszystko w porządku.

26

Bardzo nieprzyjemne dla Abu Hanny zderzenie z Nascimento. Kolejna przerwa w grze.

24

Rossi w miejsce kontuzjowanego Goncalo Silvy.

22

Kontuzja jednego z piłkarzy Radomiaka. Przerwa w grze.

18

Pierwsza szansa dla Legii. Doskonałe podanie Muciego do Luquinhasa, ale jego uderzenie świetnie odbił Majchrowicz.

13

Ogromne zamieszanie pod bramką Legii po rzucie rożnym i słupek uratował mistrzów Polski!

10

Niecelne uderzenie Angielskiego z dystansu.

9

Na trybunach mecz przyjaźni.

7

Kartka dla Rondona za faul na Wietesce.

5

Pierwszy rzut rożny dla Radomiaka, ale bez zagrożenia pod bramką Tobiasza.

3

Długie podanie w kierunku Luquinhasa, ale piłka w rękach bramkarza Radomiaka.

1

19:54
19:53

Początek meczu o 20:00.

19:45

To mecz wyjątkowy nie tylko dla Radomiaka, ale też dla jego trenera, Dariusza Banasika. Szkoleniowiec kształcił się w Legii, gdzie prowadził zespoły juniorskie, drużynę młodej ekstraklasy, ale też trzecioligowe rezerwy klubu.

19:44

Legia dziś na pewno będzie chciała pokonać beniaminka, jednak dla niej ważniejsze będzie to, co wydarzy się w środę w Zagrzebiu, gdzie mistrzowie Polski zagrają z Dinamem w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji LM.

19:43

Przed tygodniem Czesław Michniewicz dokonał aż 11 zmian w składzie, a mimo to Legia i tak wygrała. Jedynego gola strzelił Ernest Muci.

19:42

Skład Legii. Dzisiaj Czesław Michniewicz dokonał ośmiu zmian w podstawowej jedenastce w porównaniu do wtorkowego meczu z Florą Tallin w eliminacjach Ligi Mistrzów. W wyjściowej jedenastce pozostali Mateusz Wieteska, Andre Martins i Luquinhas.

19:42

Skład Radomiaka.

19:40

W pierwszej kolejce Radomiak niespodziewanie zremisował 0:0 w Poznaniu z Lechem, a Legia pokonała u siebie Wisłę Płock 1:0.

19:40

Dla Radomiaka to mecz wyjątkowy. Dla klubu z Radomia to pierwszy mecz w ekstraklasie przed własną publicznością od 36 lat.

19:39

Dzień dobry, państwu! Zapraszamy na relację na żywo z meczu drugiej kolejki ekstraklasy, w którym beniaminek ligi, Radomiak Radom, podejmie mistrza Polski, Legię Warszawa.