Lech Poznań
14'
14' Marcin Cebula
29'
29' Tomas Petrasek za Milan Rundić
31'
31' Marko Poletanović
39'
39' Mateusz Wdowiak za Marcin Cebula
49'
49' Sebastian Musiolik
70'
70' Tomas Petrasek
78'
78' Daniel Szelągowski za Wiktor Długosz
78'
78' Igor Sapała za Marko Poletanović
78'
78' Alexandre Guedes za Sebastian Musiolik
90'
90' Mateusz Wdowiak
46'

46' Joel Pereira za Alan Czerwiński
46'

46' Joao Amaral za Radosław Murawski
57'

57' Joao Amaral
70'

70' Pedro Tiba
70'

70' Mikael Ishak
71'

71' Nika Kvekveskiri za Pedro Tiba
71'

71' Michał Skóraś za Adriel Ba Loua
73'

73' Mikael Ishak
80'

80' Dani Ramirez za Jakub Kamiński
88'

88' Barry Douglas

Relacja z meczu Raków Częstochowa - Lech Poznań

19:37

Dziękujemy za śledzenie relacji

19:37

Lech Poznań przegrywał już 0:2, ale drużyna Macieja Skorży odwróciła losy meczu! Lech umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Architektem wyrwania punktu można nazwać Jakuba Kamińskiego, który zaliczył asystę i wywalczył karnego.

19:32

Lech Poznań odwrócił losy meczu! Drużyna Macieja Skorzy przegrywała już 0:2, ale znakomicie doprowadziła do remisu.

19:32

Koniec meczu! Bardzo dobry mecz w Częstochowie

90  + 3'

Zółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wdowiak.

90

Aż pięć minut doliczonych

88

Żółtą kartkę ogląda Barry Douglas.

85

Zamieszanie pod bramką Lecha! Zagranie Wdowiaka, ale Fabio Sturgeon, ale trafia z trzech metrów

83

Niestety, w tej sytuacji z słupkiem zderzył się Vladan Kovacević. Bramkarz jest opatrywany

82

Piłkarskie jaja! Amaral nie trafia z pięciu metrów! To musiał być gol. Miał prawie pustą bramkę, a on ładuje 15 metrów nad bramką. Niesamowite

80

Schodzi też bohater Lecha, Jakub Kamiński, wchodzi Dani Ramirez

80

Zamieszanie w polu karnym Lecha Poznań. Piłka w rękach bramkarza

78

Dwie zmiany w Rakowie Częstochowa: Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Igor Sapała. Schodzi: Sebastian Musiolik. Wchodzi: Alexandre Guedes.

75

Tu jeszcze wszystko może się wydarzyć. Bardzo dużo miejsca na boisku

72

Lech odwraca losy tego meczu! Było 0:2, mamy już 2:2 i jeszcze prawie 20 minuty gry

72

ISHAK GOOOOL! POTĘŻNY STRZAŁ POD POPRZECZKĘ

70

Petrasek podciął Kamińskiego. Czy to nie powinna być druga żółta dla Petraska?. Bardzo naiwne zachowanie obrońcy

68

A wszystko zaczęło się od brutalnego faulu Tiby na Poletanoviciu

68

Pedro Tiba, Mikael Ishak i Tomas Petrasek ukarani żółtymi kartkami za spięcie na boisku

68

Mamy spięcie na boisku. Starły się obie drużyny, a Marciniak czeka spokojnie z żółtą kartką w ręce

65

Koszmarny błąd Wdowiaka! To musiał być gol dla Rakowa po złym wybiciu bramkarza. Ale skrzydłowy uderzył niecelnie. A mógł podawać

63

25 minut szans Lecha, ale w tej kolejce gole padają też grubo po 90. minucie, więc Lech ma jeszcze dużo czasu :)

63

Lech coraz bliżej drugiego gola! Kamiński strzela, a piłka nieznacznie mija słupek bramki Rakowa.

60

To mógł być kolejny gol dla Lecha. Ishak poszedl na przebój i w ostatnim momencie spod nóg piłkę wybija mu Petrasek

57

Pięknie teraz pograł Lech Poznań! Kamiński znakomicie dośrodkował z linii końcowej, a Amaral pakuje gola 12 minut po wejściu na boisko

55

GOOOOOL DLA LECHA POZNAŃ! AMARAL!

52

Niewiarygodne! Powinno być 3:0! Wdowik zatańczył w polu karnym Lecha, ale posyła piłkę obok bramki. Lech nie istnieje

51

Kolejna akcja Rakowa Częstochowa. Uderza Musiolik, ale chyba się pośpieszył

49

Lech ma wielki problem. Miał być atak od początku drugiej połowy, a tu bokserski gong

47

A jednak gol! Musiolik pakuje piłke głową do bramki Lecha po asyście Fabio Sturgeona. Nie był w tej sytuacji spalonego

45  + 3'

Dwie zmiany w Lechu Poznań od 46. minuty Skorża stawia na ofensywę. Schodzą Czerwiński i Murawski, wchodzą Joel Pereiera i Amaral

45  + 3'

Bardzo dobra połowa Rakowa. Zawodnicy Papszuna zagrali jak to oni. Najpierw niespodziewanie zdobyli gola po rzucie karnym Cebuli, a potem zagrali kapitalnie w średnim pressingu. I ogólnie w obronie. Lech nie jest w stanie nawet wejść z akcją w ich pole karne.

44

Lech sobie nie radzi w ofensywie. Zagrożenie sprawiają tylko po strzałach z dystansu

41

Kolejna dobra akcja Rakowa, ale dośrodkowanie Musiolika w ostatniej chwili wybijają obrońcy

39

Patryk Kun zatańczył w polu karnym Lecha, strzelił, ale znakomicie broni Van der Hart

37

Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Mateusz Wdowiak. Kontuzja pomocnika okazała się zbyt poważna.

37

Będzie potrzebna zmiana

36

Sypie się Raków. Najpier kontuzja jednego piłkarza. Teraz duże problemy ma Marcin Cebula. Prawdopodobnie z pachwiną.

34

Adriel Ba Loubua jest najjaśniejszym punktem Lecha Poznań. Właściwie cała gra w ofensywie na nim się opiera. Tylko że gra ofensywna Lecha w tym meczu prawie nie istnieje.

32

Marko Poletanović ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

32

Pedro Tiba zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale spokojnie łapie Kovacević

27

Mamy kontuzje piłkarza Rakowa. Schodzi: Milan Rundić. Wchodzi: Tomas Petrasek Wielki powrót Petraska po kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych

24

Lech ma duży problem. Raków umiejętnie broni i trudno się przedrzeć

22

Ależ uderzenie Adriela Ba Louy. Piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką!

19

Aj to mógł być kolejny gol dla Rakowa. Wycofana piłka na 20 metr i Gwilia posłał płaskie uderzenie. Ale tuż obok bramki

16

Lech ładnie próbował odpowiedzieć, ale ich akcja powstrzymana jeszcze daleko od bramki Rakowa.

14

Cebula! Ale spokój! Strzela w prawo, bramkarz idzie w lewo. Raków prowadzi z Lechem Poznań

13

Tudor wpadł w pole karne i Douglas go zahaczył. Ewidetny karny

13

Rzut karny dla Rakowa Czestochowa!

10

Piękną kontre Lecha wyprowadzał Jakub Kamiński, ale 19-latek źle podał do środka i cała akcja i jego rajd zostały zmarnowane

8

Raków próbuje oddalić grę od swojej bramki

6

Ba Loua zakręcił obrońcami Rakowa w polu karnym, ale uderza tuż obok bramki.

4

Ależ okazja dla Lecha! Kovacević broni strzał, po chwili broni dobitkę. Po chwili piłkę z linii bramkowej wybija Rundić. Ishak powinien mieć trzy gole w tej jednej akcji! :)

2

Ba Loua już się pokazał. Ładne ścięcie do lewej nogi i płaska wrzutka, ale odrobinę niecelna. Ale jest stempel jakości

17:30

Zaczynamy grę!

17:29

Wiele wskazuje na to, że ten mecz będzie hitem nie tylko na papierze. Liczymy na wielkie emocje

17:21

Piłkarze wychodzą na murawę

17:21

LECH POZNAŃ: Van der Hart; Czerwiński, Satka, Salamon, Douglas, Ba Loua, Karlstrom, Murawski, Kamiński, Tiba, Ishak. [b]Ławka:[/b] Bednarek, Pereira, Rebocho, Ramirez, Skóraś, Amaral, Skrzypczak, Kwekweskiri, Sobiech.

17:21

RAKÓW CZĘSTOCHOWA: Kovacević; Długosz, Rundić, Niewulis, Tudor, Kun, Poletanović, Gwilia, Sturgeon, Cebula, Musiolik. [b]Ławka:[/b] Trelowski, Petrasek, Wydra, Sapała, Szelągowski, Guedes, Wdowiak, Udovicić, Vieira.

17:20

Dzisiaj w Lechu Poznań debiutuje pozyskany za 1,2 miliona euro z Viktorii Pilzno Adriel Ba Loua.

17:18

W sześciu pierwszych meczach Lech zdobył 14 punktów, co daje mu pierwsze miejsce w tabeli. I dziś może odskoczyć rywalom. Co ciekawe, gdyby dzisiaj Lech wygrał, to odskoczy Legii Warszawa aż na 11 punktów (Legia ma dwa mecze mniej). Raków zagrał dotąd cztery mecze i ma siedem punktów.