43' Israel Puerto
49'
49' Wojciech Golla
53'
53' Przemysław Płacheta
57'
57' Robert Pich
66'
66' Filip Markovic za Michał Chrapek
78'
78' Daniel Szczepan za Erik Exposito
90'
90' Mateusz Cholewiak za Robert Pich
51'

51' Patryk Klimala
69'

69' Juan Camara
78'

78' Martin Kostal za Tomas Prikryl
90'

90' Mikolaj Wasilewski za Patryk Klimala
90'

90' Ognjen Mudrinski za Juan Camara
90'

90' Guilherme

Relacja z meczu Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

79

Schodzi Erik Expósito, wchodzi Daniel Szczepan

75

Klimala powinien podać, ale strzelił wprost w bramkarza! Bez sensu.

72

Pich miał szansę na kolejnego gola, ale fatalnie skiksował

69

GOOOOOOOOOOL! Znakomity kontratak Jagiellonii! Klimala zagrał na wolne pole do Camary, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza!

58

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Broź podaje Pichowi, a ten z pierwszej piłki huknął nie do obrony!

21:15

Koniec pierwszej połowy. Całe szczęście...

44

Udało się! Jagiellonia oddała pierwszy celny strzał w tym meczu! Tyle tylko, że Pospisil kopnął lekko i wprost w bramkarza.

40

Mecz jest nudny, więc wymyśliliśmy sobie grę, że liczymy sobie celne podania na połowie rywala. I wiecie co? Nie możemy się doliczyć pięciu podań. A liczymy już od kilka ładnych minut

35

Choć na boisku jest 22 zawodników, to mamy wrażenie, jakby obie drużyny grały bez pomocników. Każda akcja wygląda podobnie. Obrońca wybija piłkę w kierunku napastników, ale robi to niecelnie. I tak w kółko. Dramat!

30

Pół godziny za nami. Jeszcze nie było żadnego celnego strzału...