Legia Warszawa Legia Warszawa
  • Josue (21') , Bartosz Kapustka (76') , Maciej Rosołek (90')
Stal Mielec
3'
3' Krystian Getinger
20'
20' Bert Esselink
39'
39' Ilya Shkurin
21'

21' Josue
73'
73' Ion Gheorghe za Koki Hinokio
79'
79' Krzysztof Wolkowicz za Krystian Getinger
80'
80' Kai Meriluoto za Maciej Domański
80'
80' Alvis Jaunzems za Łukasz Gerstenstein
83'
83' Rafa Santos za Matthew Guillaumier
63'

63' Patryk Kun za Yuri Ribeiro
68'

68' Josue
76'

76' Bartosz Kapustka
83'

83' Wojciech Urbanski za Marc Gual
83'

83' Maciej Rosołek za Ryoya Morishita
84'

84' Bartosz Kapustka
88'

88' Qendrim Zyba za Bartosz Kapustka
89'

89' Radovan Pankov za Rafał Augustyniak
90'

90' Maciej Rosołek

Relacja z meczu Stal Mielec - Legia Warszawa

90  + 9'

Koniec! Legia Warszawa triumfuje na wyjeździe 3:1 ze Stalą Mielec.

98

Sędzia Damian Dylwestrzak po obejrzeniu powtórki VAR nie podyktował rzutu karnego dla Stali Mielec.

90  + 7'

Arbiter idzie sprawdzić, czy Kapuadi nie trafił piłki ręką.

90  + 5'

Goool! Maciej Rosołek wykorzystał rzut karny!

93

Rzut karny dla Legii Warszawa. Marco Ehmann sfaulował Urbańskiego w polu karnym.

90

Do 90. minuty Stal oddała na bramkę tylko jeden celny strzał, a Legia trzy.

90  + 7'

Sędzia Damian Sylwestrzak doliczył co najmniej siedem minut do drugiej części spotkania.

89

Podwójna zmiana w Legii Warszawa. Qendrim Zyba, Radovan Pankov wchodzą za Bartosza Kapustkę i Rafała Augustyniaka.

88

Rafał Augustyniak leży na boisku. Ma murawie pojawił się sztab medyczny.

85

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kapustka. Polak przerwał groźną akcję Stali.

83

Podwójna zmiana w szeregach Legii Warszawa.

Marc Gual, Ryoya Morishita ustępują miejsca Wojciechowi Urbańskiemu i Maciejowi Rosołkowi.

80

Potrójna zmiana w Stali.

Łukasz Gerstenstein, Maciej Domański, Krystian Getinger zostali zastąpieni przez Alvisa Jaunzemsa, Kaiego Meriluoto, i Krzysztofa Wolkowicza.

77

Cała akcja rozpoczęła się z prawej strony od Wszołka, który następnie dostarczył futbolówkę do Augustyniaka. Ten nie doszedł do podania, ale z tej akcji skorzystał Kapustka, który umieścił futbolówkę w siatce.

76

Goool! Bartosz Kapustka!

75

Pierwszy celny strzał Stali w drugiej połowie. Na bramkę Dominika Hładuna uderzył Maciej Domański. Zabrakło jednak precyzji i mocy.

75

Na spalonym przyłapany został Patryk Kun.

73

Pierwsza zmiana w Stali Mielec. Ion Gheorghe wchodzi za Kokiego Hinokio.

72

Elitim posłał długie podanie w kierunku Pawła Wszołka, który nie doszedł do piłki. Stal przechwyciła piłkę.

70

Hinokio sfaulował Kapuadiego. Rzut wolny dla Legii.

68

Żółta kartka dla Josue.

63

Pierwsza zmiana w Legii Warszawa. Patryk Kun wszedł za Yuriego Ribeiro.

61

Świetne wejście w pole karne Morishity. Rzut rożny dla Legii.

61

Strzał Domańskiego zablokowany przez Augustyniaka.

59

Juergen Elitim do Marca Guala i nie ma bramki. Hiszpan zmarnował doskonałą sytuację.

58

Mocno, ale okok słupka uderzył z dystansu lewą nogą Krystian Getinger

54

Stal wybiła dośrodkowanie Josue. Stal wyprowadza kontrę.

53

Kolejny faul Artura Jędrzejczyka. Tym razem ucierpiał Szkurin. Stal zaczyna grę w okolic środka.

51

Strzał Augustyniaka z dystansu obok bramki. Zabrakło precyzji.

50

Na wyprzedzenie zagrał Juergen Elitim i odzyskał futbolówkę dla Legii.

48

Artur Jędrzejczyk sfaulował Kokiego Hinokio. Stal zaczyna od rzutu wolnego z własnej części połowy.

45

Rozpoczęła się druga połowa! Nie mieliśmy zmian w przerwie

45  + 4'

Koniec pierwszej połowy! Remis 1:1 do przerwy.

45  + 3'

Koki Hinokio tuż obok słupka. Legia może odetchnąć w ulgą!

45

Minimum cztery minuty dłużej powinna potrwać jeszcze pierwsza połowa.

45

Świetne zachowanie Mateusza Matrasa w polu karnym Stali. Obrońca gości doskonale zastopował groźną akcję Legii.

43

Ryoya Morishita dośrodkował wprost w rękawice Mateusza Kochalskiego. Stal zaczyna atak od własnego pola karnego.

39

Goool! Mamy wyrównanie! IIya Shkurin!

39

Stal Mielec wykonuje rzut rożny na wysokości pola karnego Legii Warszawa.

37

Paweł Wszołek zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem. 31-latek trafił tuż obok słupka. Legia Warszawa wciąż prowadzi tylko 1:0.

36

Sędzia Damian Sylwestrzak nie podyktował rzutu karnego.

36

IIya Shkurin przewraca się w polu karnym. Czekamy na decyzję sędziego.

30

Posiadanie piłki po 30. minutach gry jest bardzo wyrównane. Minimalnie, bo 52 % do 48 % prowadzą piłkarze Legii Warszawa.

30

Piękna akcja kombinacyjna pomiędzy Wszołkiem a Gualem niemal zakończyłaby się golem.

15:29

Znowu w ataku jest Legia Warszawa.

27

Rzut wolny dla Stali Mielec. Faulowany był w okolicach środkowej części boiska Koki Hinokio.

23

Przewinienie na Arturze Jędrzejczyku. Legia Warszawa wznawia grę od własnego pola karnego.

21

Gooool! Josue wykorzystał rzut karny. To dla niego dziewiąte trafienie w tym sezonie. 1:0 dla Legii Warszawa.

20

Mamy rzut karny dla Legii! Sędzia Damian Sylwestrzak wskazuje na wapno po faulu na Pawle Wszołku.

17

Paweł Wszołek leży w polu karnym Stali. VAR wkroczył do akcji.

16

Próba Marca Guala zablokowana przez Mateusza Matrasa.

14

Pierwszy celny strzał Legii Warszawy! Bartosz Kapustka oddał strzał sprzed kola karnego, z którym poradził sobie Mateusz Kochalski - bramkarz Stali.

10

Paweł Wszołek przegrał pojedynek fizyczny w polu karnym Stali Mielec.

6

Paweł Wszołek szarżował w polu karnym, ale nie będzie raczej rzutu karnego.

3

Getinger z żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

1

Początek meczu!

14:57

Nie ma już biletów na mecz - obejrzy go komplet widzów.

14:57

Obie drużyny wychodzą na boisko.

14:50

W ostatniej kolejce Legia zremisowała u siebie ze Śląskiem 0:0, a Stal Mielec przegrała na wyjeździe z Wartą Poznań aż 2:5.

14:49

W pierwszej rundzie Legia sensacyjnie przegrała ze Stalą Mielec 1:3.

14:48

Tak wygląda skład Stali Mielec.

14:47

Tak wygląda skład Legii.

14:46

Stal Mielec jest na 10. miejscu - ma 38 punktów.

14:46

Legia jest na 7. pozycji, ma 47 punktów, aż dziewięć mniej od prowadzącej Jagiellonii. Do miejsca pucharowego - Śląska - traci cztery punkty.