Śląsk Wrocław
30'
30' Rafał Boguski
79'
79' Denys Balanjuk za Krzysztof Drzazga
89'
89' Aleksander Buksa za Jean Carlos
62'

62' Dino Stiglec
67'

67' Lubambo Musonda za Damian Gąska
75'

75' Piotr Celeban
77'

77' Jakub Labojko za Robert Pich
83'

83' Michał Chrapek
86'

86' Erik Exposito za Daniel Szczepan

Relacja z meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

90  + 3'

Koniec meczu. Wisła 0:1 Śląsk.

90  + 3'

Niecelny strzał Maka.

90  + 2'

Ładna akcja Wisły zakończona bardzo niecelnym strzałem Boguskiego.

90

Trzy minuty doliczone.

90

Niezłe, ale mimo wszystko niecelne uderzenie Bałaniuka z dystansu.

89

Buksa w miejsce Silvy.

86

Exposito w miejsce Szczepana.

83

Kartka dla Chrapka za taktyczny faul na Maku.

81

Ładna akcja Śląska zakończona zablokowanym strzałem Musondy.

79

Bałaniuk w miejsce Drzazgi.

77

Łabojko w miejsce Picha. A na boisku nudy.

67

Lubambo Musonda w miejsce Gąski.

65

Z dystansu strzelał Boguski, piłkę spokojnie złapał Putnocky.

63

Kapitalne uderzenie z dystansu i Śląsk prowadzi w Krakowie 1:0!

62

ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! ALEŻ BOMBA STIGLECA!

60

Nieporozumienie Buchalika z Janickim po dośrodkowaniu Stigleca, ale ostatecznie bez konsekwencji dla wiślaków.

57

Słupek ratuje Wisłę po strzale Gąski!

55

Kapitalna okazja dla Wisły, jednak Putnocky w znakomitym stylu odbił uderzenie Drzazgi z bliska!

52

Trzy rzuty rożne z rzędu dla Śląska. Bez efektu w postaci choćby okazji bramkowej.

49

"Centrostrzał" Gąski... Pozostawmy bez komentarza.

46

Początek drugiej połowy.

18:18
45

Przerwa. Rozczarowująca pierwsza połowa.

42

Piłkarze zdają się myśleć już o przerwie.

39

Dośrodkowanie Picha, jednak skutecznie piłkę wybili obrońcy Wisły.

36

Nudniejszy fragment meczu.

32

Teraz sporo gry i niedokładności w środku pola z obu stron.

29

Wydawało się, że dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu rożnego było bardzo słabe, ale piłka jakimś cudem prześlizgnęła się do Picha, który nie trafił czysto i od bramki zaczną gospodarze.

26

Bardzo niecelne uderzenie Płachety z dystansu, jednak wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

24

Doskonała interwencja Putnocky'ego ratuje Śląsk po strzale Silvy!

19

Złe rozegranie rzutu rożnego przez Śląsk. Spadło nam tempo spotkania i liczba okazji bramkowych.

16

Świetna akcja Wojtkowskiego z Silvą, jednak ten pierwszy zakończył akcję niedokładnym podaniem.

13

Po starciu z Makiem w polu karnym Wisły padł Broź, jednak nie ma mowy o jedenastce. Decyzja konsultowana z VAR.

8

Wiśle udało się uspokoić sytuację na boisku i oddalić grę od własnej bramki.

5

Bardzo mocne otwarcie gości, którzy mogli prowadzić już 2:0.

4

Druga szansa dla Śląska! Świetna akcja Płachety, ale uderzenie Picha zostało zablokowane!

2

Ogromne zamieszanie pod bramką Wisły po rzucie rożnym dla Śląska, ale nie ma gola! Golla bliski trafienia do siatki już w 2. minucie! Kiks zawodnika gospodarzy.

1

17:27

Obie drużyny już na boisku. Za chwilę zaczynamy!

17:19

Skład Śląska Wrocław: Putnocky - Broź, Celeban, Golla, Stiglec - Mączyński, Chrapek - Gąska, Pich, Płacheta - Szczepan

17:18

Skład Wisły Kraków: Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Silva, Boguski, Wojtkowski - Drzazga, Brożek, Mak

17:17

Dzisiaj w Wiśle Kraków zabraknie m.in. Jakub Błaszczykowskiego, który wciąż nie jest zdolny do gry po kontuzji śródstopia, której doznał w marcu.

17:16

Wyniki dotychczasowych meczów: Arka 0:3 Zagłębie Lubin ŁKS 0:0 Lechia Raków 0:1 Korona

17:14

Dzień dobry państwu! Zapraszamy na czwarty mecz pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy. W Krakowie Wisła podejmie Śląsk Wrocław.