Śląsk Wrocław
16'
16' Dawid Szot
40'
40' Mariusz Pawelec (sam.)
17'

17' Robert Pich
64'
64' Michał Mak za Stefan Savić
73'
73' Jean Carlos za Yaw Yeboah
86'
86' Aleksander Buksa za Gieorgij Żukow
86'
86' Łukasz Burliga za Dawid Szot
57'

57' Mathieu Scalet za Fabian Piasecki
57'

57' Piotr Samiec-Talar za Lubambo Musonda
67'

67' Israel Puerto
75'

75' Robert Pich
82'

82' Piotr Celeban
84'

84' Maciej Pałaszewski za Mateusz Praszelik
85'

85' Waldemar Sobota
90'

90' Przemysław Bargiel za Robert Pich

75

Ależ akcja Śląska Wrocław. Znakomite podanie za linię obrony. Pich mija Lisa i pakuje piłkę do bramki

72

GOOOOOOOOOOOOOLL DLA ŚLĄSKA

72

Yeboah schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce Jean Carlos.

72

Yeboah odczuwa już skutki meczu. Łapią go skurcze. Nic dziwnego, nie jest jeszcze gotowy. Nabiegał się dzisiaj sporo

69

Ależ akcja Sadloka! Minął dwóch i huknął na bramkę. Broni Putnocki

67

Dwa kapitalne odbiory Michała Maka, pobiegł na bramkę. Jest faulowany przez Puerto

67

Michał Mak wszedł za Savicia

67

Ależ kontra Śląska Wrocław. To powinien być gol. Znakomite podanie Łabojki, ale strzał mija bramkę Lisa

63

Wreszcie kapitalna akcja Savicia, podał do środka, ale Fatos Beciraj kompletnie to zepsuł! Dlaczego on nie strzał!

57

Wyrównana gra w drugiej połowie

55

Podwójna zmiana w Śląsku. Talar i Scalet zastępują Musondę i Piaseckiego.

52

Tym razem ładna akcja Śląska Wrocław. Pawelec oddał strzał, ale w boczną siatkę

49

Świetna akcja Wisły Kraków. Znowu Yeboah. Przegranie na lewą stronę, ale dośrodkowanie Savicia za słabe

49

Kapitalne zagranie piętką Yeboaha, Szot jednak za dlugo czekał z podaniem.

46

Yeboah faulowany na środku boiska. Ładnie się urwał

46

Piłkarze wracają do gry

45  + 3'

Pich dla gości i samobójcza bramka Pawelca - to są dwa trafienia z tego meczu. Śląsk miał wielką przewagę na początku pierwszej połowy. Około 25 minuty oddali jednak piłkę i pole gry. Wisła się obudziła i zaczęła grać zdecydowanie lepiej

45  + 3'

Koniec pierwszej połowy

45  + 3'

Błaszczykowski wykonał rzut wolny, ale bardzo wysoko nad bramką.

45

43

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale piłka odbija się od Puerto. Nie ma jednak karnego.

41

Yeboah rozegrał rożnego z Błaszczykowskim! Strzelił i Pawelec zmienił tor lotu piłki! Ta wpada do bramki Putnockiego

38

Wisła wyraźne się otrząsnęła, a Śląsk oddał nieco inicjatywę

36

Ładna akcja Dawida Szota prawą stroną boiska. Nie był jednak faulowany i stracił piłkę

33

Wisła przejmuje inicjatywę. Kilka minut są na połowie Śląska

31

Piłka strącona w pole karne Śląska Wrocław, Janicki nie zdążył dolecieć do piłki.

28

Pierwsza dobra akcja Wisły. Świetna akcja Yeboaha. Putnocki broni z wielkim trudem

26

Mamy chwilę przerwy przez zbyt duże zadymienie

23

Savić miał szansę na kontrę, ale wpadł w Pawelca

20

Śląsk robi na boisku co chce. Wisła Kraków kompletnie nie ma pomysłu na grę. Są za wolni, bez jakości

20
18

Wisła mogła szybko odpowiedzieć, ale Putnocky łapie dośrodkowanie Błaszczykowskiego

16

GOOOOL DLA ŚLĄSKA! Kapitalne wykonanie rzutu karnego

14

Fatalne zagranie Janickiego, który zagrał piłkę wślizgiem do środka boiska. Szot musiał powstrzymać Praszelika, który wychodził sam na sam. Takiego zachowania środkowego obrońcy po prostu nie da się wytłumaczyć

14

Żółta kartka dla Szota! Rzut karny dla Śląska Wrocław

12

Klemenz wpada w Puerto w polu karnym Śląska. Obaj padli na murawę. Źle to wygląda

10

Savić wpadł w pole karne, przełożył zawodnika! Ale padł! Nie ma jednak karnego dla Wisły

17:24

Artur Skowronek do boju posyła skład z aż pięcioma zmianami względem meczu w Białymstoku. Skład Wisły Kraków: Lis, Szot, Janicki, Klemenz, Sadlok, Żukow, Basha, Kuba, Savić, Yeboah, Beqiraj

17:23

Jakub Błaszczykowski otrzymał wynik testu na obecność koronawirusa - jest on ujemny. Oznacza to, że kapitan Białej Gwiazdy będzie mógł wystąpić w meczu ze Śląskiem - poinformowała na Twitterze Karolina Biedrzycka, rzeczniczka prasowa Wisły Kraków. To efekt zajścia po meczu w Białymstoku, gdy kibic chciał zrobić sobie zdjęcie z piłkarzem