0
Wisła Płock
Górnik Zabrze
57'
57' Piotr Tomasik za Giorgi Merebaszwili
68'
68' Hubert Adamczyk
75'
75' Cezary Stefańczyk
76'
76' Karol Angielski za Cillian Sheridan
82'
82' Dominik Furman
82'
82' Dawid Kocyła za Torgil Oewre Gjertsen
87'
87' Mateusz Szwoch
90'
90' Dawid Kocyła
55'

55' Filip Bainovic za Aleksander Paluszek
55'

55' Igor Angulo za Roman Prochazka
82'

82' Piotr Krawczyk za Daniel Ściślak
89'

89' Filip Bainovic
90'

90' Erik Janza

Relacja z meczu Wisła Płock - Górnik Zabrze

19:56

Dziękujemy za udział w relacji!

90  + 1'

Koniec spotkania. Wisła Płock wygrywa z Górnikiem 1:0 i zapewnia sobie utrzymanie w ekstraklasie! Z ligi spada Arka Gdynia, która już nie ma szans na wyprzedzenie zespołu Radosława Sobolewskiego!

90  + 1'

Janża ukarany żółtą kartką.

90

Trzy minuty doliczył arbiter.

90

Kolejne upomnienia. W ekipie Górnika ukarani żółtymi kartkami zostali Bainović i Janża.

87

Żółta kartka dla Szwocha.

85

Janża z rożnego do Giakomuakisa, który w dobrej sytuacji przenosi piłkę nad poprzeczką.

83

Dawid Kocyła za Gjertsena w ekipie Wisły.

68

GOOOOL! Wisła Płock obejmuje prowadzenie. Kapitalny gol Huberta Adamczyka!

65

Kamiński po raz kolejny musiał interweniować po strzale Jimeneza.

62

Dobra szansa dla Górnika. Jimenez przełożył piłkę z lewej na prawą nogę, ale jego strzał zatrzymał Kamiński.

59

Furman wrzucił piłkę w pole karne, ale nikt do niej nie doszedł.

57

Kolejna zmiana, tym razem w Wiśle Płock. Piotr Tomasik wchodzi za Merebaszwiliego.

55

Zmiany w Górniku Zabrze. Schodzą Aleksander Paluszek i Prochazka, a za nich meldują się na murawie Filip Bainović i Iogr Angulo.

51

Stefańczyk wrzucił piłkę w pole karne, obrońcy Górnika dobrze ustawieni oddali zagrożenie.

48

Uryga wybija piłkę na rzut rożny. Sędzia nie zauważył jednak tego i od bramki zaczyna Kamiński.

47

Potężny strzał Ściślaka. Uderzenie bardzo niecelne.

46

Szwoch uderzył wysoko nad poprzeczką bramki Chudego.

46

Bez zmian w składach obydwu zespołów.

46

Zaczynamy drugą połowę!

45  + 1'

Koszmarne dośrodkowanie Merebaszwiliego. Arbiter kończy pierwszą połowę.

45

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

44

Debiutant wybił piłkę z pola karnego.

44

Kolejna dobra interwencja Paluszka!

40

Jimenez nabił rękę Alana Urygi. Nie ma podstaw do podyktowania rzutu karnego, ponieważ obrońca Wisły miał rękę w polu karnym tuż przy sobie.

37

Sheridan wycofał do Adamczyka. Paluszek wybija piłkę sprzed linii bramkowej!

37

Najlepsza okazja dla Wisły Plock!

37

Bochniewicz katastrofalnie podaje i piłka wychodzi na aut.

36

Sheridan do Adamczyka, a ten poślizgnął się w polu karnym. Arbiter odgwizdał spalonego.

34

Angel Garcia zablokował Przemysława Wiśniewskiego.

33

Brakuje nie tylko jakości, ale również strzałów.

33

Mecz jest toczony w jednostajnym tempie.

30

Giakoumakis zbyt mocno dośrodkował piłkę w pole karne i nikt do niej nie dobiegł.

28

Merebaszwili traci piłkę. Przegrał pojedynek z Wiśniewskim.

26

Merebaszwlili złapany na spalonym.

24

Obrońcy Górnika oddalili zagrożenie i zespół Brosza błyskawicznie wyprowadził kontratak. Akcja przerwana przez Stefańczyka.

23

Bochniewicz zablokował Gjertsena. Będzie rzut rożny dla Wisły Płock.

22

Strzał Furmana z wolnego prosto w mur.

21

Furman faulowany około 25-30 metrów przed bramką Górnika.

18

Janża posłał piłkę w pole karne, Kamiński faulowany przez kilku piłkarzy Górnika.

18

Będzie rzut wolny dla Górnika.

15

Sheridan nie doszedł do piłki. Chudy wznawia od bramki.

15

Piłka w rekach Chudego.

11

Dużo walki w środku pola w ostatnim minutach. Żaden z zespołów nie kwapi się do przeprowadzania ofensywnych akcji.

6

W zespole Górnika debiutuje dzisiaj środkowy obrońca, Arkadiusz Paluszek.

4

Merebaszwili przedarł się w pole karne Górnika, Chudy pewnie łapie piłkę.

3

Giakoumakis san na sam z Kamińskim. Pewne wyjście bramkarza Wisły Płock.

2

Na spalonym Erik Janża.

1

Pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu gracza Górnika.

1

Pierwszy kontakt z piłką Krzysztofa Kamińskiego, bramkarza Wisły Płock.

17:49

Dzień dobry. Zapraszamy na relację z meczu Wisła Płock - Górnik Zabrze. Gospodarze są o krok od utrzymania. Potrzebują jednego punktu. Jeżeli tak się stanie, to już dzisiaj z ekstraklasą pożegna się Arka Gdynia.

81

Furman leciutko w sam środek bramki, a Chudy broni! Fatalne wykonanie rzutu karnego przez kapitana Wisły Płock!

81

Na linii pola karnego zahaczany był gracz Wisły,

80

Sędzia skorzystał z VAR i zmienił decyzję! Będzie rzut karny dla Wisły Płock!

80

Będzie dobra okazja dla Wisły z rzutu wolnego.

78

Tomasik złapany na spalonym.

74

Do końca meczu nieco ponad kwadrans.

68

To debiutancki gol Adamczyka w ekstraklasie. Pomocnik gospodarzy dopadł do piłki przed polem karnym i precyzyjnym uderzeniem w okienko zaskoczył Chudego! Ten wynik oznacza, ze Arka spada z ekstraklasy.