14' Mateusz Szwoch
36'
36' Mateusz Szwoch
30'

30' Mattias Johansson
58'
58' Rafał Wolski
68'
68' Krzysztof Kamiński
69'
69' Damian Warchoł za Jorginho
69'
69' Filip Lesniak za Rafał Wolski
73'
73' Patryk Tuszyński za Łukasz Sekulski
90'
90' Radosław Cielemęcki za Fryderyk Gerbowski
46'

46' Luquinhas za Ernest Muci
56'

56' Bartosz Slisz
60'

60' Andre Martins za Bartosz Slisz
60'

60' Szymon Włodarczyk za Rafael Lopes
71'

71' Tomas Pekhart
74'

74' Kacper Skibicki za Mahir Emreli
90'

90' Mateusz Hołownia

Relacja z meczu Wisła Płock - Legia Warszawa

90  + 4'

KONIEC MECZU. Legia Warszawa przegrywa siódmy mecz z rzędu, 0:1 z Wisłą Płock i spada na ostatnie miejsce w tabeli.

90  + 2'

Zmiana w Wiśle: schodzi Gerbowski, wchodzi Cielemęcki.

90

Żółta kartka dla Hołowni, który sfaulował rozpędzonego Rasaka.

87

Josue bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka odbija się od jednego z graczy Wisły i wychodzi na rzut rożny.

84

Jeśli mecz zakończy się takim wynikiem, Legia spadnie na ostatnie miejsce w tabeli, bo będzie miała gorszy bilans bramkowy od Warty.

83

Od kilku minut nic się nie dzieje. Wisła oddała piłkę Legii, ale ta nie za bardzo wie, co ma z nią zrobić.

81

Niecelne dośrodkowanie Skibickiego z prawego skrzydła.

78

Ribeiro złapany na spalonym.

76

Słabe dośrodkowanie Josue, z którym bez problemu radzą sobie obrońcy Wisły.

74

Zmiana też w Legii: Skibicki za Emrelego.

73

Zmiana w Wiśle: schodzi Sekulski, wchodzi Tuszyński.

73

Nawrocki czystym wślizgiem powstrzymuje szarżującego Warchoła.

70

Żółta kartka dla Pekharta za faul na Rzeźniczaku.

68

Dwie zmiany w Wiśle: schodzą Wolski i Jorginho, wchodzą Leśniak i Warchoł.

66

Josue dośrodkowuje z rzutu wolnego, Emreli strzela głową, ale nie trafia w bramkę.

63

Kamiński broni strzał Luquinhasa, ale nawet gdyby nie obronił, gola by nie było - wcześniej na spalonym był Pekhart.

60

Włodarczyk... Ależ mógł mieć wejście. Powinno być 1:1, ale młodemu napastnikowi Legii odskoczyła piłka tuż przed pustą bramką...

60

Zmiany w Legii: schodzą Lops i Slisz, wchodzą Martins i Włodarczyk.

58

Mogło być 2:0 dla Wisły, ale Nawrocki w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Rasaka.

55

Żółta kartka dla Slisza za faul na Gerbowskim.

54

Dośrodkowanie Ribeiro, ale wprost w ręce Kamińskiego.

51

Odpowiedź Legii - Slisz strzela z dystansu, ale zbyt lekko i w sam środek, by zaskoczyć Kamińskiego.

49

I znowu Wisła w ataku. Tym razem strzelał Sekulski, ale jego strzał został zablokowany.

47

Nawrocki wybija piłkę z pola karnego, gdzie dośrodkował ją Szwoch.

46

Zaczynamy drugą połowę. W Legii jedna zmiana: schodzi Muci, wchodzi Luquinhas.

45  + 1'

PRZERWA. Legia przegrywa z Wisłą. I trudno się oprzeć wrażeniu, że przegrywa na własne życzenie, katastrofalne zachowanie przy straconej bramce.

45

Boruc broni strzał Jorginho w sytuacji sam na sam. Ale nawet gdyby nie obronił, gola by nie było - spalony.

44

Kamiński broni strzał Johanssona.

41

Josue dośrodkowuje w pole karne, ale piłka nie dociera do nikogo.

40

Pekhart strzela głową, ale broni Kamiński

38

Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Albo inaczej: katastrofalne rozegranie rzutu rożnego, bo Lopes wycofał piłkę wprost pod nogi Rasaka, który wypracował kontrę i zaliczył asystę przy golu Szwocha. Wisła - Legia 1:0.

37

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! WISŁA!!! SZWOCH!!!

36

Strzał Emreliego zablokowany - rzut rożny dla Legii.

34

Kamiński! Co za interwencja! To powinien być gol dla Legii! A strzelał Emreli.

31

Żółta kartka dla Johanssona za faul na Rzeźniczaku.

29

Pekhart złapany na spalonym.

28

Zablokowany strzał Szwocha sprzed pola karnego.

27

Wolski domaga się odgwizdania rzutu wolnego, ale sędzia jest innego zdania.

25

Slisz ratuje Legię od straty gola. Wybija piłkę lecącą do pustej bramki po strzale Wolskiego!

24

Josue z dystansu - celnie, mocno, dobrze. Kamiński odbija piłkę przed siebie, ale tam nie ma żadnego z legionistów.

23

Niedokładne dośrodkowanie Johanssona. Kolejne.

21

Josue w pole karne z rzutu wolnego. Muci przedłuża piłkę głową na dalszy słupek, ale tam już nie ma nikogo. Od bramki wznowi Kamiński.

19

Slisz ofiarnie blokuje strzał Sekulskiego. Tylko rzut rożny dla Wisły.

17

Niedokładne dośrodkowanie Lopesa w pole karne.

15

Żółta kartka dla Szwocha za faul na Josue.

13

Zablokowany strzał Lopesa, Legia ma rzut rożny.

10

Rzut wolny dla Wisły po faulu Slisza na Wolskim.

9

Johansson niedokładnie w kierunku Lopesa. Strata.

8

Próba prostopadłego zagrania do Jorginho, ale spokojnie piłkę wyłapuje Boruc.

7

Wolski krótko rozegrał rzut wolny z Rasakiem, który stracił piłkę.

4

Boruc wścieka się na obronę, bo ta dopuściła Szwocha do strzału sprzed pola karnego. Pomocnik Wisły nie trafia jednak w bramkę.

3

Ribeiro dośrodkowuje, Kamiński odbija piłkę, która dzięki temu nie dochodzi do Emrelego.

1

Zaczynamy! Od środka Legia.

15:00

Obie drużyny już na boisku. Za chwilę zaczynamy.

14:55
14:53
14:51

Sześć zwycięstw, dwa remisy. To w tym sezonie dorobek Wisły Płock na swoim stadionie, gdzie w niedzielę zespół Macieja Bartoszka podejmie jeszcze aktualnego mistrza Polski - Legię Warszawa, która na wyjeździe zagrała w tym sezonie osiem spotkań i... siedem przegrała, z czego sześć ostatnich. Początek meczu Wisła Płock - Legia Warszawa w niedzielę o 15. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo.