30' Erik Daniel
45'
45' Bartosz Kopacz
54'
54' Cheikhou Dieng za Patryk Szysz
54'
54' Martin Dolezal za Erik Daniel
72'
72' Aleksandar Scekić za Filip Starzyński
72'
72' Aleksandar Scekić
83'
83' Tomasz Pieńko za Łukasz Poręba
90'
90' Kacper Chodyna
90'
90'
90' Kacper Bieszczad
46'

46' Wiktor Długosz za Oskar Krzyżak
55'

55' Szymon Czyż za Igor Sapała
69'

69' Tomas Petrasek
77'

77' Jakub Arak za Vladislavs Gutkovskis
77'

77' Sebastian Musiolik za Mateusz Wdowiak
77'

77' Zoran Arsenić
90'

90' Zoran Arsenić
90'

90' Vladyslav Kochergin za Walerian Gwilia

Relacja z meczu Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

95

LECH POZNAŃ MISTRZEM POLSKI!!!! Stało się tak po porażce Rakowa Częstochowa na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 0:1.

95

GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ZAGŁĘBIA - CHODYNA TRAFIŁ Z RZUTU KARNEGO!

94

Druga żółta kartka i w efekcie czerwona dla Arsenicia.

94

RZUT KARNY DLA ZAGŁĘBIA!

91

Jest analiza VAR. Może być rzut karny dla Zagłębia. Za zagranie ręką Arsenicia.

88

Po rzucie rożnym Gvilia spudłował z woleja. Źle trafił w piłkę na 15 metrze.

85

Raków jest coraz bliżej odpadnięcia z walki o mistrzostwo Polski. Musi strzelić zwycięską bramkę w Lubinie. Jeśli tak się nie stanie, Lech będzie mistrzem.

81

Raków znów przejął inicjatywę, ale brakuje konkretów w polu karnym.

77

Żółta kartka dla Arsenicia.

76

Dwie zmiany w Rakowie. Musiolik i Arak wchodzą za Gutkovskisa i Wdowiaka.

73

Scekić po kilkudziesięciu sekundach, od razu otrzymał żółtą kartkę.

72

Zmiana w Zagłębiu. Scekić zastępuje Starzyńskiego.

71

Starzyński z rzutu wolnego z 17 metrów strzelił około pół metra nad poprzeczką.

69

Żółta kartka dla Petraska i rzut wolny dla Zagłębia z 17 metrów.

68

Gorąco w polu karnym Zagłębia. Piłkę na szóstym metrze dostał Starzyński, ale nie zdołał oddać strzału.

65

Niesamowite. Już trzecia próba Petraska głową! Znów nie trafił w bramkę.

64

Petrasek znów próbował głową, tym razem z ośmiu metrów, ale znów obronił Bieszczad.

62

Ładna akcja Rakowa, Lopez dogrywał na 5 metr wzdłuż linii, ale gospodarze ratują się wybiciem na rzut rożny.

60

Lopez strzelał z wolnego z ok. 30 metrów, ale Bieszczad odbił piłkę do boku.

56

Ależ pudło Petraska! Po świetnym dograniu Lopeza, obrońca Rakowa strzelał głową z pięciu metrów, ale wysoko nad bramką.

55

Zmiana w Rakowie. Czyż za Sapałę.

54

Dwie zmiany w Zagłębiu. Schodzą Daniel i Szysz, a wchodzą Dieng i Doleżal.

53

Łakomy strzelał lewą nogą z 30 metrów, ale wprost w ręce Kovacevicia.

50

A to statystyki pierwszej połowy.

48

Arsenić z Kunem zatrzymali kontrę Zagłębia.

47

Jedna zmiana w przerwie w ekipie gości. Długosz wszedł za Krzyżaka.

46

Początek drugiej połowy!

46

Koniec pierwszej połowy. Bez wielu okazji podbramkowych i Raków oddala się od bycia w grze o mistrzostwo Polski.

45

Sędzia doliczył minutę.

41

Kovacević broni strzał Daniela z 20 metrów.

38

Dobra szansa Zagłębia. Chodyna strzelał z blisko 30 metrów, piłkę odbił Kovacević, a Daniel dobijał, ale nie trafił w bramkę.

35

Druga dobra szansa Rakowa. Po rykoszecie, piłka spadła na głowę Wdowiaka na szósty metr. Ten strzelił głową, ale w obrońcę, który stał na linii.

32

Najlepsza okazja gości. Rzut wolny wykonał Lopez, do piłki doszedł w ostatniej chwili Krzyżak, ale z czterech metrów fatalnie spudłował, wysoko nad poprzeczką.

30

Żółta kartka dla Daniela.

29

Niezła akcja gości, ale Wdowiak nie sięgnął piłki na piątym metrze. Tylko rzut rożny dla Rakowa.

27

Żółta kartka dla Łakomego za faul.

25

Daniel strzelał z około 25 metrów, ale pewnie piłkę złapał Kovacević.

22

- Zagłębie gol, Zagłębie gol - śpiewają kibice gospodarzy, ale ich ulubieńcy nie potrafią stworzyć sytuacji.

20

Obie drużyny wciąż bez 100 proc. sytuacji.

17

Szysz minął dwóch rywali na 25 metrze, ale po chwili tuż przed polem karnym został zatrzymany przez obrońcę gości.

15

Pierwszy kwadrans wyrównany, tylko z lekkim wskazaniem na Raków.

14

Pierwsza niezła szansa Rakowa. Wdowiak wymienił podania z Ivi Lopezem, Hiszpan strzelał z sześciu metrów z kąta, ale nie trafił w bramkę.

12

Zagłębie w tabeli meczów ekstraklasy u siebie zajmuje dopiero 13. miejsce. Ma bilans 6 zwycięstw, 3 remisy i 7 porażek.

10

Spokojne pierwsze 10 minut z obu stron.

8

Raków w tym sezonie na wyjeździe zdobył aż 33 punkty. Jego bilans to 10 wygranych, 3 remisy i 3 porażki.

6

Kovacević pewnie piąstkuje piłkę po rzucie wolnym Starzyńskiego z boku pola karnego z ponad 25 metrów.

4

Przypomnijmy, że Raków w ostatniej kolejce strzelił aż 6 goli w meczu z Radomiakiem i wygrał 6:1.

2

Dalekie podanie do Gutkovskisa. Ten wychodził na dobrą pozycję, ale wyprzedził go dalekim wybiegiem bramkarz Kacper Bieszczad.

1

Początek meczu! Zaczynają gospodarze.

17:26

W pierwszym meczu tych drużyn Raków wygrał z Zagłębiem aż 4:0. Wtedy dwa gole zdobył Ivi Lopez, a po jednej Gutkovskis i Poletanović.

17:19

A taka jest wyjściowa jedenastka Zagłębia.

17:18

Tak wygląda skład Rakowa.

17:14

Zagłębie wciąż nie zapewniło sobie utrzymania w lidze.

17:13

Raków, by zachować szansę na mistrzostwo Polski, musi wygrać. Jeśli nie wygra, to dziś Lech będzie świętował tytuł.

17:13

Dzień dobry. Po emocjach w Poznaniu, teraz zapraszamy Państwa do relacji na żywo z meczu Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa.