• Brynjolfur Andersen Willumsson (40')
Stroemsgodset
Kristiansund BK
45'
45' Marko Lawk Farji
22'

22' Oskar Siira Sivertsen
40'

40' Brynjolfur Andersen Willumsson
66'
66' Jonas Torrissen Therkelsen za Eirik Ulland Andersen
71'
71' Sivert Westerlund za Logi Tomasson
71'
71' Gustav Valsvik
78'
78' Elias Hoff Melkersen
53'

53' Sebastian Jarl
59'

59' Marius Berntsen Olsen
67'

67' Franklin Daddys Boy Nyenetue za Oskar Siira Sivertsen
70'

70' Pape Habib Gueye
81'

81' Haakon Sjaatil za Hilmir Mikaelsson

Relacja z meczu Stroemsgodset - Kristiansund BK

90  + 5'

To już wszystko! Sędzia odgwizduje koniec meczu.

81

Hilmir Mikaelsson opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Haakon Sjaatil.

78

G O O O L - Elias Hoff Melkersen z Stroemsgodset zdobywa gola strzałem głową.

71

G O O O L - Gustav Valsvik z Stroemsgodset zdobywa gola strzałem głową.

71

Logi Tomasson doznał kontuzji i zastąpi go Sivert Westerlund.

70

Pape Habib Gueye z drużyny Kristiansund BK otrzymuje żółta kartkę, po niebezpiecznym ataku na przeciwniku.

67

Oskar Siira Sivertsen opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Franklin Daddys Boy Nyenetue.

66

Eirik Ulland Andersen opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Jonas Torrissen Therkelsen.

59

Marius Berntsen Olsen z drużyny Kristiansund BK otrzymuje żółta kartkę, po niebezpiecznym ataku na przeciwniku.

53

Sebastian Jarl otrzymuje żółtą kartkę od sędziego.

46

Druga połowa trwa.

45  + 2'

Koniec! Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

45

Sędzia wraca, żeby pokazać żółtą kartkę zawodnikowi, którym jest Marko Lawk Farji z Stroemsgodset za wcześniejszy faul.

40

G O O O L - Brynjolfur Andersen Willumsson z Kristiansund BK zdobywa gola strzałem głową.

22

G O O O L - Oskar Siira Sivertsen z zespołu Kristiansund BK trafia prawą nogą z karnego! rzucił się w złą stronę.