Wyspy Owcze
36'
36' Ondrej Lingr
40'

40' Mattias Lamhauge
56'
56' Jan Kuchta za Tomas Cvancara
56'
56' Lukas Provod za David Jurasek
75'
75' Vaclav Cerny
76'
76' Tomas Soucek
77'
77' Vaclav Jurecka za Vaclav Cerny
77'
77' Lukas Masopust za David Doudera
88'
88' Lukas Masopust
90'
90' Jakub Brabec za Ondrej Lingr
58'

58' Joannes Bjartalid za Ari Mohr Jonsson
75'

75' Sonni Nattestad
77'

77' Joan Simun Edmundsson za Paetur Petersen
82'

82' Brandur Hendriksson
84'

84' Andrass Johansen za Soelvi Vatnhamar
84'

84' Klaemint Olsen za Jakup Andreasen
90'

90' Odmar Faeroe

Relacja z meczu Czechy - Wyspy Owcze

19:57

Dziękujemy za śledzenie tej relacji na żywo i już teraz zapraszamy na mecz Polska - Mołdawia. Pierwszy gwizdek o godz. 20:45. Relacja na Sport.pl.

19:55

Uciekli spod topora Czesi. W pierwszej połowie grali bardzo dobrze. Oddali aż 23 strzały, ale w drugiej nie atakowali z aż tak dużą intensywnością i długo zanosiło się na remis. Uratował ich rzut karny w 76. minucie. Autorem trafienia Tomas Soucek.

90  + 5'

Koniec! Czechy - Wyspy Owcze 1:0!

90  + 5'

Jeszcze żółta kartka dla gracza gości. Faero.

90  + 4'

Jest strzał zza pola karnego w wykonaniu gości, ale było tam bardzo gęsto. Piłka nie przedarła się przez nogi.

90  + 4'

Czujny poza polem karnym bramkarz gości. Uprzedził rywala, który wychodził na wolne pole.

90  + 2'

Ależ było nerwowo w polu karnym Wysp Owczych. Udało im się jednak oddalić zagrożenie.

90  + 6'

Cztery minuty doliczone. Jeszcze zmiana u Czechów.

88

Szybka kontra Czechów z dośrodkowaniem z prawej strony, ale kończy się to faulem Masopusta, który otrzymuje żółtą kartkę.

86

Rzut rożny dla Czechów.

85

Jeszcze zmiana w ekipie gości. Kilka minut do końca.

83

Stały fragment gry dla gości, ale nie udało im się doprowadzić do sytuacji strzeleckiej.

82

Żółta kartka dla Henrikssona. Bardzo brzydki faul.

80

Ależ to była szansa dla gości! Stracił równowagę defensor Czechów przez co sporo miejsca z prawej strony miał napastnik Farerów, ale jego strzał został zablokowany,

78

Zmiany w obu drużynach.

76

TOMAS SOUCEK! 1:0 DLA CZECHÓW!

74

Jeszcze zamieszanie i żółte kartki. Dla obu stron za przepychanki.

74

Piłkę ręką, wykonując wślizg, zagrał obrońca gości po podaniu Lingra.

74

Rzut karny dla Czechów!

74

Wyjście gości na połowę rywali, ale wygląda na to, że ostatnie około 20 minut to już będzie głęboka defensywa.

70

Rzut wolny dla Czechów. Około 30 metrów od bramki Wyspiarzy.

69

Świetne podanie Soucka do Kuchty, ale na spalonym napastnik Czechów.

69

Dośrodkowanie z lewej strony, ale Czesi przestali nawet oddawać strzały.

65

Przerwana gra z powodu zderzenia. Leży na murawie obrońca gości.

63

Była szansa na kontrę dla Czechów, ale niecelne podanie Hlozka.

60

Minął pierwszy kwadrans drugiej połowy. Czesi mocno spuścili z tonu.

58

Zmiana również w ekipie gości.

56

Podwójna zmiana w ekipie Czechów.

56

I celny strzał gości! Obronione uderzenie głową.

54

Pierwsza akcja wielopodaniowa gości na połowie Czechów. Aut na wysokości pola karnego.

55

Kolejne dośrodkowanie, ale piłka w rękach bramkarza.

50

Pierwsze minuty drugiej połowy dość spokojne.

46

Siódmy rzut rożny dla Czechów.

46

Ruszyła druga połowa! Obie drużyny bez zmian. Czy Czesi rozwiążą worek z bramkami?

19:02

Czesi już na murawie.

45  + 6'

Przerwa. 0:0, mimo 23 strzałów gospodarzy.

45  + 2'

Ależ uderzenie Adama Hlozka! Efektowne nożyce, ale piłka nad bramką.

45  + 1'

Pierwszy strzał gości. Uderzał zawodnik Chojniczanki, ale bardzo niecelnie z dystansu.

45  + 1'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

45

Stały fragment dla Farerów na połowie rywali. Długie zagranie w pole karne, ale radzą sobie z nim Czesi.

40

Żółta kartka dla bramkarza gości. Za grę na czas...

39

I dwudziesty! Cerny niecelnie z dystansu.

38

Kolejny strzał Czechów. 19 w pierwszej połowie.

37

Żółta kartka dla Lingra za próbę wymuszenia rzutu karnego.

35

Słupek! Uderzał Hlozek.

34

Rzut wolny z 20 metra przed bramką gości. Dobra okazja do kolejnego uderzenia.

32

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym gości. Pachniało rzutem karnym, ale na razie sędzia nie podjął takiej decyzji.

31

To mogło się skończyć bardzo źle dla Czechów, bo długo z wybiciem piłki zwlekał bramkarz. Ostatecznie zdążył przed atakiem napastnika.

30

Sadilek bardzo nieudanie.

30

Rzut wolny dla Czechów z groźnej pozycji po zagraniu ręką.

28

Farerzy zbliżyli się pod pole karne Czechów, ale dwukrotnie tracili piłkę w bocznym sektorze.

26

Lingr głową. Niecelnie.

23

Zablokowany w ostatniej chwili Hlozek!

21

Teraz Soucek! Ale piłka w rękach bramkarza.

20

Strzał z dystansu Hlozka. Dziesiąta próba gospodarzy. Ale kolejny raz broni bramkarz rywali.

18

Rzut rożny dla gości. Pierwszy w tym meczu.

14

Kolejny korner dla Czechów. Szybko rozegrany, a po dośrodkowaniu z prawej strony głową strzelał Lingr, ale świetnie instynktowie obronił bramkarz.

13

Cerny wpadł w pole karne, ale nie zdołał oddać strzału.

12

Gra gospodarzy w ataku pozycyjnym.

9

Znów strzał z dystansu i korner.

8

Długie zagranie w pole karne Czechów okazało się dobrą okazją dla kontry, ale dośrodkowanie Hlozka nie znalazło partnera. Kolejny korner.

7

Przewinienie Soucka. Rzut wolny dla Farerów na środku boiska.

4

Kolejny strzał. Tym razem głową, ale nad poprzeczką.

4

Słupek! Uderzenie z dystansu Sadilek lewą nogą i niewiele brakowało. Próba dobitki zablokowana.

4

Spodziewane ataki gospodarzy. Od pierwszych minut na połowie rywali.

2

Pierwszy strzał Czechów. Rzut rożny, ale bez zagrożenia.

1

Zaczęli!

17:58

Za nami hymny.

17:58

Andrias Edmundsson to zawodnik na co dzień występujący w Chojniczance Chojnice. To jego pierwszy mecz w tych eliminacjach.

17:57

Skład reprezentacji Wysp Owczych: Mattias Lamhauge - Rene Shaki Joensen, Andrias Edmundsson, Odmar Faero, Vilijormur Davidsen - Solvi Vatnhamar, Jakup Biskopsto Andreasen, Brandur Hendriksson Olsen, Ari Mohr Jonsson - Paetur Peterson.

17:56

Skład Czechów: Ales Mandous - David Doudera, Tomas Holes, Ladislav Krejci, David Jurasek - Tomas Soucek, Michal Sadilek - Vaclav Cerny, Ondrej Lingr, Adam Hlozek - Tomas Cvancara.

17:53

Porażka 0:3 z Albanią może mieć również swoje konsekwencje w postaci utraty posady przez Jaroslava Silhavego, który prowadzi kadrę od 2018 roku. W gronie potencjalnych jego następców wymieniany jest trener znany z polskiej ekstraklasy.

17:50

Natomiast Wyspy Owcze w sześciu meczach zdobyły jeden punkt.

17:49

Kilka dni temu Czesi przegrali na wyjeździe 0:3 z Albanią, co mocno skomplikowało ich sytuację w grupie. Po pięciu meczach mają na swoim koncie 8 punktów - tyle samo co Mołdawia, a jeden punkt mniej od Polski, ale biało-czerwoni rozegrali sześć spotkań.

17:47

Witamy i zapraszamy na relację na żywo ze spotkania naszych grupowych rywali w eliminacjach do mistrzostw Europy. Czechy podejmują u siebie Wyspy Owcze. Pierwszy gwizdek o godz. 18:00.