FC Barcelona
16'

16' Raphinha
59'
59' Tomas Alarcon za Alex Fernandez
60'
60' Theo Bongonda za Ivan Alejo
72'
72' Alvaro Negredo za Ruben Sobrino
72'
72' Awer Mabil za Lucas Perez
72'
72' Ruben Alcaraz za Federico San Emeterio
53'

53' Sergio Busquets
55'

55' Frenkie de Jong
56'

56' Gerard Pique
57'

57' Ousmane Dembele za Ferran Torres
57'

57' Pedri za Memphis Depay
57'

57' Robert Lewandowski za Gavi
65'

65' Robert Lewandowski
72'

72' Ansu Fati za Raphinha
78'

78' Marcos Alonso za Alex Balde
86'

86' Ansu Fati
90'

90' Ousmane Dembele

Relacja z meczu Cadiz - FC Barcelona

90  + 4'

Dziękujemy za dziś i już przenosimy się do Nowego Jorku. Dawajcie na naszą relację i kibicujemy Idze!

90  + 4'

Barcelona awansowała na 1. miejsce w tabeli i o punkt wyprzedza Real Madryt. Ten o 14 zagra jutro z Mallorcą.

90  + 4'

W 82. minucie mecz został przerwany na blisko godzinę po tym, jak na trybunie zasłabł kibic. Wszystko wskazuje na to, że długa akcja reanimacyjna, akcja ratowania życia zakończyła się powodzeniem.

90  + 4'

FC Barcelona wygrała z Cadizem 4:0. Lewandowski strzelił jednego gola, ale nie ta informacja jest dzisiaj najważniejsza.

90  + 4'

KONIEC MECZU.

90  + 2'

Indywidualna akcja Dembele zakończona strzałem i golem.

90  + 2'

DEMBELE, 4:0.

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

86

Lewandowski poradził sobie z rywalem, był niemal sam na sam z bramkarzem, ale miał trudną pozycję i podał do Fatiego, któy wbił piłkę do pustej bramki.

86

ANSU FATI, 3:0.

82

Mecz wznowiony od 82. minuty.

21:04
21:04

Zawodnicy wciąż się rozgrzewają, sytuacja już opanowana, ale rozpoczniemy o 21:10.

20:58

Zawodnicy wrócili na murawę. Oficjalny komunikat jest taki, że grę wznowimy o 21:05.

20:48

Wygląda na to, że na szczęście kibic przeżył. Według reporterów, którzy są na miejscu, kibic odzyskał puls, a lekarze unieśli kciuki do góry.

20:34

Pod stadionem pojawiła się karetka. Zawodnicy w szatni. Czekamy na oficjalne informacje. Na razie mecz nie jest odwołany.

98

Jedyne, co wiadomo to to, że na trybunie zasłabł kibic w podeszłym wieku.

98

Zawodnicy zeszli do szatni. Na razie nie wiadomo, czy ten mecz zostanie dokończony.

98

Już blisko 20 minut trwa akcja reanimacyjna... Przerażające sceny trwają.

90

Mecz ciągle nie został wznowiony. Cisza na stadionie. Przerażająca cisza.

85

Dramatyczne sceny na stadionie. Bramkarz Cadiz pobiegł do ławki, wrócił i rzucił na trybunę defibrylator.

83

Przerwa w meczu. Jeden z kibiców zasłabł na trybunie.

79

Dośrodkowanie Dembele z prawej strony, ale Ledesma znów uprzedził Lewandowskiego.

77

Debiut w FC Barcelonie. Marcos Alonso zmienił Balde.

72

Trzy zmiany w Cadiz. Zmiana też w FC Bacelonie. Fati zmienił Raphinhę.

70

Zablokowane uderzenie Raphinhi.

67

Bardzo mocne i jeszcze bardziej niecelne uderzenie Raphinhi.

66

Co za snajper! Z Prawej strony zagrał Raphinha, pod bramką w zamieszaniu znalazł się de Jong, a Lewandowski wykorzystał moment, że piłka stała się bezpańska i wbił ją z bliska do bramki! Po meczu.

65

LEWANDOWSKI! 2:0!

62

Minimalnie niecelne uderzenie Busquetsa!

59

Dwie zmiany w zespole gospodarzy. Dwie ofensywne. Cadiz wierzy w odrobienie strat.

58

I już Dembele grał w stronę Lewandowskiego, ale Polak uprzedzony przez bramkarza.

57

Potrójna zmiana w FC Barcelonie. Wchodzą Lewandowski, Pedri i Dembele. Zeszli Gavi, Torres i Depay.

56

Z prawej strony pola karnego podawał Gavi, piłki co prawda sięgnął bramkarz gospodarzy, jednak odbił ją tak, że ta spadła pod nogi de Jonga. A Holender z bliska dał gościom prowadzenie.

55

GOL DLA FC BARCELONY!

51

Obraz meczu nie uległ na razie zmianom. Barcelona naciska, ale brakuje jej konkretów pod polem karnym rywali.

49

Sprytna próba loba ze strony de Jonga, ale dobrze, czujnie interweniował bramkarz gospodarzy.

46

Początek drugiej połowy. Na razie bez zmian w obu zespołach.

45  + 3'

Przerwa. Na razie bez goli w meczu Cadizu z FC Barceloną. Goście przeważają, ale brakuje im konkretów pod polem karnym rywali. Kto wie, może już od 46. minuty zobaczymy na boisku Lewandowskiego?

45  + 2'

Minimalnie niecelne uderzenie Torresa.

45  + 1'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

45

Bardzo dobrze bronią się gospodarze we własnym polu karnym.

43

Blisko bramki znalazł się Depay, ale po pierwsze uderzył zdecydowanie za lekko, a po drugie i tak był na spalonym.

40

Za mocne dośrodkowanie Raphinhi w pole karne z prawej strony.

37

Balde padł w polu karnym Cadizu, domagał się rzutu karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony.

34

Gorąco pod bramką Cadizu, ale z bliska do bramki nie trafił Depay.

31

Przerwa na picie wody. Sporo uwag miał Xavi do swoich zawodników.

28

76 proc. posiadania FC Barcelony, ale wciąż niewiele z tego wynika.

25

Dobre zagranie Raphinhi, który mocno zagrał wzdłuż pola karnego, ale żaden z zawodników nie przeciął piłki i nie wbił jej z bliska do bramki.

22

Szansa dla Barcelony. Z lewej strony dośrodkował Balde, pojedynek główkowy przegrał Depay, ale piłka spadła jeszcze pod nogi Raphinhi. Brazylijczyk uderzył natychmiastowo, ale zdecydowanie za mocno i za wysoko.

22

Mocne, za mocne dośrodkowanie Zalduy z rzutu wolnego, piłka w rękach ter Stegena.

20

Baz zagrożenia dla Cadiz po rzucie rożnym dla gości.

19

Zablokowane dośrodkowanie Gaviego.

16

Kartka dla Raphinhi dla taktyczny faul po prostym błędzie technicznym.

15

Coraz większa przewaga zespołu Xaviego, który coraz mocniej spycha rywali pod ich pole karne.

13

Długo utrzymywała się teraz FC Barcelona przy piłce, rozgrywając cierpliwie atak pozycyjny. Cierpliwie, ale też nie było z niego żadnego konkretu. W końcu po zagraniu Torresa piłka w rękach bramkarza gospodarzy.

10

W porę to napisaliśmy! Słupek uratował gospodarzy po uderzeniu Raphinhi.

9

Nie klei się na razie gra FC Barcelony. Duża liczba zmian w składzie widoczna po zespole Xaviego.

6

Cadiz, mimo że nie jest faworytem, pokazuje, że nie ma zamiaru się tylko bronić. Otwarta gra gospodarzy.

4

Celne, ale słabe uderzenie Depay'a i spokojna interwencja bramkarza gospodarzy.

2

Bez zagrożenia pod bramką gości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka jednak wróciła w "szesnastkę", a uderzenie niemal z bramki wybił Bellerin.

1

18:29

Obie drużyny już na murawie. Za kilka chwil początek spotkania.

18:06
18:04

Cadiz na razie nie zdobył punktu i jest na ostatnim miejscu w tabeli. Cadiz nie zdobył nawet bramki. Rywale FC Barcelony przegrali kolejno z Realem Sociedad (0:1), Osasuną (0:2), Athletikiem Bilbao (0:4) i Celtą (0:3).

18:03

Po czterech kolejkach FC Barcelona jest wiceliderem ligi z 10 punktami na koncie. Zespół Xaviego traci dwa punkty do lidera - Realu Madryt.

18:02

Skład Cadiz: Ledesma - Zaldua, Hernandez, Mbaye, Espino - Fernandez, San Emeterio - Alejo, Sobrino, Ocampo - Perez.

18:01

Skład FC Barcelony: ter Stegen - Bellerin, Araujo, Pique, Balde - de Jong, Busquets, Gavi - Raphinha, Depay, Torres.

18:01

Wicemistrzowie Hiszpanii zdają się myśleć już o wtorkowym meczu z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów. Meczu, który Hiszpanie zagrają na wyjeździe.