37' Joao Felix
45'

45' Sergi Roberto
52'
52' Maximiliano Gomez za Christopher Ramos
64'
64' Javier Hernandez
76'
76' Diadie Samassekou za Alex Fernandez
76'
76' Roger za Juanmi
77'
77' Darwin Machis za Robert Navarro
83'
83' Lucas Pires za Victor Chust
85'
85' Roger
62'

62' Lamine Yamal za Vitor Roque
62'

62' Pedri za Hector Fort
62'

62' Jules Kounde za Andreas Christensen
77'

77' Marc-Andre ter Stegen
80'

80' Raphinha za Fermin Lopez
85'

85' Marc Casado za Joao Felix

Relacja z meczu Cadiz - FC Barcelona

90  + 4'

Koniec meczu! Barcelona wygrała 1:0, ale w drugiej połowie grała słabo. Wciąż ma osiem punktów straty do Realu Madryt.

90  + 3'

Casado wybił piłkę na rzut rożny. Ostatnia nadzieja gospodarzy.

90  + 1'

Fatalny strzał z dystansu Javi Hernandeza.

90

Sędzia doliczył cztery minuty.

89

Niezła kontra Barcelony, ale Yamal źle zagrał piłkę na 11 metr.

87

Zobaczmy świetną interwencję ter Stegena.

85

Zmiana w Barcelonie. Schodzi Felix, a wchodzi Casado.

84

Marti z żółtą kartką.

84

Zmiana w Cadiz. Schodzi Chust, a wchodzi Lucas Pires.

80

Zmiana w Barcelonie. Raphinha zastępuje Fermina Lopeza.

79

Kapitalna interwencja ter Stegena po strzale Samassekou z 20 metrów.

78

ter Stegen z żółtą kartką za opóźnianie gry.

77

Trzy zmiany w Cadiz. Wchodzą Marti, Machis i Samassekou, a schodzą Fernandez, Juanmi i Navarro.

75

Yamal dośrodkował z prawej strony do Fermina, strzelił głową z 15 metrów, ale daleko obok słupka.

75

Szykują się za to zmiany w Cadiz.

74

Kto jeszcze może wejść z ławki Barcelony? Wydaje się, że Raphinha, de Jong, Gundogan lub Araujo.

72

Felix strzelił w słupek z 18 metrów, ale i tak był słupek.

70

Piękna, indywidualna akcja Yamal, oddał strzał z kąta, ale piłka poleciała w aut.

68

Sędziowie znów domagali się karnego po wejściu Cubarsiego, ale i tak był spalony.

66

Po tych zmianach nieco przemeblowana obrona Barcelony - teraz na prawej stronie gra Sergi Roberto, a w środku duet: Kounde-Cubarsi.

65

Żółta kartka dla Hernandeza.

62

Trzy zmiany w Barcelonie. Wchodzą Yamal, Pedri i Kounde, a schodzą Fort, Roque i Christensen.

61

Piękna akcja Barcelony. Ferran Torres podał w pole karne, Felix strzelał z pierwszej piłki z 13 metrów, ale tuż obok słupka!

61

A jednak będą aż trzy zmiany w Barcelonie!

60

Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale raczej nie ma na to szans.

59

Znów świetna akcja najlepszego na boisku - Felixa. Minął zwodem rywala, podał z 20 metra w pole karne do Torresa, ten strzelił z pierwszej piłki, ale został zablokowany.

57

Lamine Yamal zdjął już dres, będzie wchodził na boisko.

56

Chust strzelał z sześciu metrów głową, ale obok słupka.

54

Juanmi zdobywa gola, ale jest wyraźny spalony!

53

Felix znów kapitalnie dośrodkował w pole karne, ale Romeu nie wygrał pojedynku główkowego z rywalem.

52

Zmiana w Cadiz. Wchodzi Maxi Gomez, a schodzi Ramos.

51

Ławka Barcelony imponująca. Są na niej m.in. Araujo, Kounde, Pedri, de Jong, Gundogan, Raphinha, Yamal.

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy! Na razie FC Barcelona prowadzi 1:0 po pięknym golu z przewrotki Felixa. Mistrzowie Hiszpanii mogli wygrywać wyżej, ale po strzale Fermina Lopeza piłkę z linii wybił Chust. Gospodarze nie mieli sytuacji.

45  + 2'

Po zamieszaniu żółte kartki dostali Sergi Roberto i Alcaraz.

45  + 1'

Małe zamieszanie na murawie, piłkarze przez chwilę się odpychali.

45

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

44

Ależ szczęście Cadiz! Felix dośrodkował w pole karne do Sergi Roberto, ten świetnie zgrał piłkę głową, Fermin Lopez strzelił z sześciu metrów, ale kapitalnie piłkę z linii bramkowej wybił Victor Chust.

42

Cadiz w ofensywie gra dziś słabo. Nie dziwi tylko 21 zdobytych goli w La Lidze.

39

Barcelona grała słabo, a prowadzi 1:0. Wystarczył kunszt Felixa.

21:39

Piękna przewrotka z pięciu metrów w wykonaniu Felixa po rzucie rożnym. Tak właśnie zdobył gola!!!

21:38

GOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY!!!!!

35

Fatalne rozegranie piłki przez Cubarsiego we własnym polu karnym, kopnął piłkę w aut.

34

Sergi Roberto po rzucie rożnym strzelał z ponad 20 metrów, ale obok słupka.

33

Groźne dośrodkowanie Forta z prawej strony i wreszcie musiał interweniować bramkarz Ledesma i wybił piłkę na rzut rożny.

30

Cadiz jest najgorszą drużyną ligi pod względem zdobytych goli - tylko 21 w 30 meczach.

29

Fatalny strzał Cubarsiego z 40 metrów. Daleko, daleko obok słupka.

26

Żółta kartka dla Cubarsiego za przerwanie kontry w środku boiska po rzucie rożnym Barcelony.

25

Fermin Lopez strzelał z dystansu, ale obok słupka. Bramkarz pewnie odprowadził piłkę wzrokiem.

24

Sergi Roberto wywalczył pierwszy rzut rożny dla Barcelony.

22

Ter Stegen świetnie broni strzał Hernandeza z kąta z 10 metrów. Barcelona mogła być w opałach. Akcja zaczęła się od głupie straty Romeu.

21

Na razie bardzo rozczarowujące 20 minut.

18

Felix zamykał akcję w polu karnym, ale z pięciu metrów z trudnej pozycji, strzelił obok bramki.

15

Gospodarze szukają swoich okazji do kontrataków, ale na razie grają w nich niedokładnie.

13

Barcelona wreszcie przejęła inicjatywę, dłużej jest przy piłce.

9

Na razie Barcelona nie potrafi zdominować Cadiz.

6

Hernandez strzelał z ponad 40 metrów, ale bardzo wysoko nad bramką.

3

Po dobrym pressingu Barcelony i odbiorze na 50 metrze, Roque strzelał z ponad 25 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

1

Początek meczu!

21:00

Kapitanem Barcelony w tym meczu jest Sergi Roberto.

20:58

W I rundzie Barcelona wygrała u siebie 2:0 po golach Pedriego w 82. minucie i Torresa w 94. minucie.

20:58

Obie drużyny wychodzą na boisko.

20:53

W porównaniu do meczu z PSG, trener Xavi zdecydował się na aż osiem zmian w składzie. Oprócz pauzujących Lewandowskiego i Cancelo, oszczędzał też Araujo, Kounde, Raphinhę, Yamala, De Jonga i Gundogana. Wszyscy znaleźli się tylko na ławce rezerwowych.

20:50

Jeśli dziś Gundogan, Christensen lub Romeu dostaną żółte kartki, to nie zagrają z Realem Madryt!

20:45

Tak wygląda skład Cadiz.

20:44

Barcelona walczy o zmniejszenie straty do Realu znów do 8 punktów. Teraz wynosi 11 punktów, bo Real wygrał na wyjeździe z Mallorcą 1:0.