0
FC Barcelona
Atletico Madryt
31'
31' Ilaix Moriba za Sergio Busquets
12'

12' Saul Niguez za Thomas Lemar
34'

34' Saul Niguez
46'
46' Ronald Araujo za Oscar Mingueza
58'
58' Ilaix Moriba
75'
75' Sergi Roberto za Sergino Dest
75'
75' Ousmane Dembele za Pedri
81'
81' Jordi Alba
82'
82' Gerard Pique
46'

46' Felipe
65'

65' Koke
66'

66' Joao Felix za Saul Niguez
72'

72' Geoffrey Kondogbia za Angel Correa

Relacja z meczu FC Barcelona - Atletico Madryt

90  + 1'

Koniec spotkania! FC Barcelona zremisowała z Atletico Madryt 0:0! Choć goście pozostali liderem La Liga, tak w niedzielę, mogą nim zostać zawodnicy Realu Madryt, jeśli tylko pokonają na własnym boisku Sevillę.

90  + 1'

Dwie minuty doliczone i jeszcze rzut rożny dla Atletico!

90

Messi uderza minimalnie obok bramki Atletico! Zabrakło centymetrów!

89

Kondogbia fauluje Messiego 20 metrów od bramki Atletico! Szansa dla Messiego!

87

Kolejny atak Barcelony, ale Dembele zagrywa zdecydowanie zbyt mocno w pole karne do Griezmanna.

85

Dembele!!! Po dośrodkowaniu Alby niepilnowany Francuz uderza głową ponad poprzeczką bramki Atletico! Tylko pięć minut do końca tego spotkania!

82

Żółta kartka dla Pique za faul taktyczny. Wcześniej ukarany został także Jordi Alba.

81

Katastrofalne zagranie Messiego. Argentyńczyk podał prosto do rywala z rzutu wolnego. Po chwili się jednak zrehabilitował przerywając kontratak Atletico.

80

Dembele minął na skrzydle Carrasco i ten sfaulował go tuż przed linią boczną pola karnego. Rzut wolny dla Barcy.

79

Groźna kontra Atletico, ale Llorente centruje w ręce Ter Stegena.

78

Strzał z dystansu Moriby zablokowany. Jeszcze próba wejścia w pole karne przez gospodarzy, ale ponownie nieudana.

77

Kolejna świetna interwencja Araujo w defensywie. Tym razem Urugwajczyk na skrzydle zatrzymał Carrasco.

75

Zmiany w Barcelonie. Sergi Roberto i Dembele za Pedriego i Desta.

74

Znakomita akcja Barcelony, ale po dośrodkowaniu Alby Griezmann uderzył z powietrza nieczysto i obronił to Oblak!

73

Ostatnia zmiana w Atletico. Kondogbia za Correę.

72

Płaskie dośrodkowanie Alby, odbita piłka pada łupem Oblaka.

71

Araujo i Pique zdołali zatrzymać w polu karnym szarżującego Carrasco i ten faulował Hiszpana w ofensywie.

70

Araujo trafia do siatki głową! Był jednak spalony i gol nie został uznany!

69

Luis Suarez znakomicie zatrzymany przed polem karnym przez Araujo. Po chwili fatalne nieporozumienie u gospodarzy i piłka wróciła w pole karne do Suareza, jednak ten zagrał "do nikogo"!

67

Zmiana w Atletico i schodzi... Saul Niguez, który w pierwszej połowie wszedł za kontuzjowanego Lemara. Hiszpan otrzymuje "wędkę", a w jego miejsce wchodzi Joao Felix.

66

Po rzucie rożnym jeden z gospodarzy zdołał oddać strzał głową, ale zbyt lekki, by zaskoczyć Oblaka.

66

Rzut wolny dla Barcelony z okolic narożnika pola karnego! Messi uderza na bramkę, ale odbija piłkę Oblak!

63

Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia, ale ponowienie akcji zakończyło się celnym strzałem głową Pique! Pewnie broni Oblak!

62

Wielka szansa dla Barcy! Po płaskim zagraniu Alby w pole karne przed bramką Atletico został zablokowany Moriba! W przeciwnym razie byłby gol!

61

Dynamiczna akcja prawym skrzydłem Desta, jednak płaskie dośrodkowanie trafiło prosto do Oblaka.

60

Godzina gry za nami. Na razie przebiega to wszystko według scenariusza piłkarzy Diego Simeone, ale jednak Atletico musi pamiętać, że i przy remisie może zostać jutro wyprzedzone przez Real Madryt.

57

Strzał z powietrza Luisa Suareza z kilkunastu metrów łapie Ter Stegen! W dodatku był jeszcze spalony Urugwajczyka!

54

Kolejne rzuty rożne dla Atletico. Najpierw po interwencji Desta, później dobrze w defensywie zachował się Alba!

51

Teraz kolejne dośrodkowania w pole karne Atletico, ale i one nie przyniosły strzału na bramkę Oblaka.

49

Zupełnie nieudany rzut rożny w wykonaniu Atletico. Dośrodkowanie poza boisko.

48

Chciał zaskoczyć bramkarza Suarez zza pola karnego, ale uderzył nieznacznie obok bramki!

47

Świetna centra Messiego! Ale Lenglet "sprzątnął" piłkę z głowy Araujo i uderzył nad poprzeczką!

46

Żółta kartka dla Felipe za faul taktyczny na Messim.

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

46

Zmiana w przerwie w Barcelonie: Araujo w miejsce Minguezy.

45  + 4'

Koniec pierwszej połowy! Barcelona remisuje z Atletico 0:0! Atletico świetnie realizuje swój plan. Zaryglowało dostęp do bramki Oblaka, który musiał wykonać tylko jedną (ale cudowną) poważniejszą interwencję. Pod bramką Ter Stegena działo się więcej, ale póki co Niemiec obronił wszystko, co leciało w jego bramkę. Jeśli Barca chce zdobyć mistrzostwo Hiszpanii, to musi zagrać po przerwie zdecydowanie lepiej.

45  + 3'

Przedzierał się lewym skrzydłem Moriba, jednak został zatrzymany już w polu karnym przez Savicia.

45

Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy.

44
44

Świetny powrót Pedriego zatrzymuje kolejny atak gości! Po rzucie rożnym w dobrej sytuacji pudłuje z 9 metrów Felipe!

43

Teraz groźna akcja Atletico! Na szczęście dla Barcy, Pique zdołał zatrzymać w polu karnym Carrasco!

42

Po rzucie rożnym Moriba uderzył głową zbyt lekko, by zaskoczyć Oblaka.

41

Fantastyczna indywidualna akcja Leo Messiego rozpoczęta na środku boiska! Minął pięciu rywali i uderzył z 20 metrów! Byłaby bramka, gdyby nie przecudowna interwencja Jana Oblaka!!!

39

Składna akcja Barcelony, ale na jej końcu na spalonym został złapany Griezmann.

38

Kolejny celny strzał na bramkę Ter Stegena! Niemiec odbija piłkę i "zdejmuje" piłkę z głowy dobijającego Suareza!

36

Oblak pewnie łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego Messiego.

35

Żółta kartka dla Saula za faul taktyczny na Messim.

34

Po akcji Correi do pozycji strzeleckiej doszedł Llorente! Odbija Ter Stegen! Po chwili przedarł się przy linii końcowej Suarez, ale i jego strzał z ostrego kąta obronił bramkarz Barcy!

33

Prosta strata Lengleta na własnej połowie, ale na jego szczęście Mateu Lahoz dopatrzył się w interwencji zawodników Atletico faulu.

31

Moriba zmienia Busquetsa.

30

Busquets wrócił na plac gry. Ale tylko na krótko, bo po chwili znowu usiadł na placu gry. Rozgrzewa się Ilaix Moriba.

29

Griezmann uderza celnie z narożnika pola karnego! Pewnie broni Oblak. W odpowiedzi Savić dośrodkowuje prosto w ręce Ter Stegena.

27

Zderzenie głowami Busquetsa z Saviciem. Przerwa w grze, bo ucierpiał pomocnik Barcelony.

24

Na razie bardzo dobrze powstrzymywani przed szesnastką Atletico są Leo Messi i Antoine Griezmann. Obrona Atletico nie daje pograć asom Barcy, przerywając kolejną akcję Argentyńczyka z Francuzem przed polem karnym.

22

Długie zagranie w pole karne Barcelony, gdzie dobrze interweniowali defensorzy gospodarzy. Po chwili faulowany był Frenkie De Jong.

20

Rzut rożny dla Atletico. Dośrodkowanie Koke pada łupem Ter Stegena.

19

Lenglet ratuje Barcelonę! Francuz kapitalnie zablokował Correę przed bramką Ter Stegena! Argentyńczyk miał znakomitą sytuację po podaniu Hermoso.

17

Defensywa Atletico poradziła sobie teraz z akcją Pedriego i Alby na lewym skrzydle.

16

Krótkie rozegranie, Dest centruje w pole karne, ale tam Savić wygrał pojedynek główkowy z Pique.

15

Dest faulowany przez Hermoso w narożniku boiska. Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy.

14

Rzut rożny dla Barcy nie kończy się strzałem na bramkę Oblaka.

13

Usiadł na murawie Thomas Lemar. Kontuzja mięśniowa i koniec meczu dla Francuza. Zmienia go Saul Niguez.

12

Kombinacyjna akcja Barcelony, ale podanie Griezmanna nie dociera w polu karnym do Desta. Rzut rożny.

10

Do piłki podszedł Luis Suarez, ale uderzył prosto w ręce Ter Stegena!

8

Bardzo spokojne pierwsze minuty na Camp Nou. Teraz blisko narożnika pola karnego Pique faulował Suareza. To może być dobra okazja dla drużyny Diego Simeone.

6

Kolejny faul gości na Leo Messim w tym meczu, a mamy dopiero 6. minutę gry.

5

Pierwszy atak Barcy również kończy się niecelnym dośrodkowaniem, którego autorem był 18-letni Pedri.

3

Pierwsza akcja Atletico. Llorente popędził prawym skrzydłem, po czym dośrodkował w pole karne, jednak niecelnie. Jeszcze na płaski strzał z 16 metrów oddał Thomas Lemar, ale Marc-Andre Ter Stegen nie miał problemów z obroną.

1

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy wielki hit na Camp Nou!

16:14

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry!

16:09
16:09
16:09
16:07

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie kontrowersyjny Antonio Mateu Lahoz. Co ważne, na ławce rezerwowych Barcy zabraknie dziś zawieszonego Ronalda Koemana.

16:06

Rezerwowi Atletico: Grbić, Gimenez, Lodi, Vrsaljko, Kondogbia, Torreira, Saul, Herrera, Vitolo, Felix, Dembele.

16:06

Skład Atletico: Oblak - Trippier, Savić, Felipe, Hermoso - Carrasco, Koke, Llorente, Lemar - Correa, Suarez.

16:04

Ławka rezerwowych Barcelony: Neto, Tenas, Araujo, Pjanić, Braithwaite, Dembele, Puig, Trincao, Sergi Roberto, Umtiti, Firpo, Moriba. Jedynymi nieobecnymi w Barcelonie są dzisiaj kontuzjowani Coutinho i Fati.

16:03

Skład FC Barcelony: Ter Stegen - Mingueza, Pique, Lenglet - Dest, De Jong, Busquets, Pedri, Alba - Messi, Griezmann.

16:01

Atletico Madryt jest na cztery kolejki przed końcem liderem La Liga! Piłkarze Diego Simeone mają 76 punktów i o dwa wyprzedzają zarówno Real, jak i Barcelonę. Walka o mistrzostwo Hiszpanii trwa w najlepsze. Zwycięzca dzisiejszego meczu wysunie się na prowadzenie, ale jeśli Atletico dzisiaj nie wygra na Camp Nou, to swoją szansę na wskoczenie na fotel lidera będzie miał w niedzielę Real Madryt, który podejmie Sevillę! Czas na superweekend w La Liga!

15:51

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo ze szlagierowego meczu 35. kolejki La Liga, w którym FC Barcelona zmierzy się z Atletico Madryt! Początek spotkania o godzinie 16:15!