53' Joao Felix
61'
61' Frenkie de Jong
63'
63' Fermin Lopez za Joao Felix
77'
77' Vitor Roque za Raphinha
77'
77' Oriol Romeu za Andreas Christensen
83'
83' Pedri za Ilkay Gundogan
84'
84' Hector Fort za Joao Cancelo
90'
90' Fermin Lopez
46'

46' Jose Angel Carmona za Juan Iglesias
48'

48' Djene
50'

50' Diego Rico
67'

67' Oscar Rodriguez za Mason Greenwood
67'

67' Jaime Mata za Nemanja Maksimović
68'

68' Carles Alena za Djene
77'

77' Jesus Santiago za Ilaix Moriba
90'

90' Jesus Santiago

Relacja z meczu FC Barcelona - Getafe

90  + 4'

Koniec meczu. Świetny mecz Barcelony, która wygrała aż 4:0!

90  + 1'

Jak padła bramka? De Jong świetnie prostopadle podał do Vitora Roque, ten wbiegł w pole karne, strzelił wprost w bramkarza, ale skuteczną dobitką popisał się Fermin Lopez.

90  + 1'

4:0 DLA BARCELONY!!!!!!!!!!

90

Sędzia doliczył cztery minuty.

84

Dwie zmiany w Barcelonie. Schodzą Cancelo i Gundogan, a wchodzą Pedri i Fort.

82

Piękna akcja Barcelony, Lewandowski zgrał piłkę w polu karnym do Gundogana, ten zatańczył z obrońcami, ale ostatecznie stracił piłkę.

80

Tak Felix zdobył gola dla Barcelony.

78

Zmiana w drużynie gości. Wchodzi Santiago, a schodzi Moriba.

77

Dwie zmiany w Barcelonie. Schodzą Raphinha i Christensen, a wchodzą Vitor Roque i Romeu.

75

Fermin Lopez strzelił z 15 metrów z pierwszej piłki, ale zbyt lekko, w środek bramki.

74

Mayoral dostał dobre podanie na 11 metr, strzelił, ale tuż obok słupka.

73

Dla Barcelony może to być pierwsza wygrana u siebie wyżej niż jednym golem od 19 września ubiegłego roku. Wtedy w Lidze Mistrzów rozbiła drużynę Royal Antwerp FC 5:0.

70

Bardzo dobra szansa Getafe na honorowego gola. Wprowadzony Rodriguez strzelał z woleja z 11 metrów, ale tuż obok słupka.

67

Dwie zmiany w Getafe - schodzą Maksimović, Djene i Greenwood, a wchodzą Rodriguez, Mata i Alena.

65

Zmiana w Barcelonie. Fermin Lopez zmienia Joao Felixa.

63

Kolejna piękna akcja Barcelony. Kilka podań - aż wreszcie Gundogan dograł prostopadle do Raphinhy, ten minął bramkarza i odegrał do de Jonga, który trafił do pustej bramki.

63

GOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY - 3:0!!!!!!

60

Dobra akcja Barcelony, Raphinha dostał w polu karnym na 11 metrze, ale od razu ją stracił.

58

Lewandowski z golem! A jednak nie - był spalony, ale pięknie wykończył to Polak.

57

Tak padł drugi gol dla Barcelony.

55

Jak padł gol? Piękna, zespołowa akcja Barcelony. Kilka podań, dogranie na prawe skrzydło do wbiegającego Christensena, ten podał do Felixa, który z sześciu metrów nie miał żadnych problemów z podwyższeniem prowadzenia.

17:31

GOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY - 2:0!!

50

Rico z żółtą kartką po faulu na Lewandowskim, który biegł do kontry.

49

Słupek ratuje Barcelonę! Luis Milla strzelił z ok. 20 metrów, piłkę odbił ter Stegen, a ta trafiła w słupek!

48

Djene z żółtą kartką za faul na Lewandowskim w środku boiska.

47

Jedna zmiana w przerwie w Getafe. Carmona zastąpił Iglesiasa.

46

Początek drugiej połowy!

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy! Na razie Barcelona zasłużenie prowadzi z Getafe 1:0. Gola strzelił Raphinha. Robert Lewandowski gra bardzo dobry mecz i mógł mieć dwie asysty, ale źle zachowywał się Raphinha.

45  + 2'

Co zrobił Raphinha????? Lewandowski świetnie znów mu podał prostopadle na środku boiska, Brazylijczyk był w sytuacji sam na sam z bramkarzem i chciał podać do Felixa, ale zrobił to fatalnie, niedokładnie.

45

Sędzia doliczył dwie minuty.

44

Jeszcze raz zobaczmy gola dla Barcelony.

40

Fatalne pudło Raphinhy! Po kapitalnym podaniu z pierwszej piłki od Roberta Lewandowskiego, Brazylijczyk wbiegł w pole karne, strzelił słabszą, prawą nogą z 11 metrów, ale wysoko nad poprzeczką. Polak został "okradziony" z asysty!!!

40

Gundogan i Alderete otrzymali żółte kartki.

39

Kolejna szansa Barcelony. Gundogan wbiegł w pole karne, podał do Felixa, ten strzelił lewą nogą z 10 metrów, ale zbyt lekko i bramkarz z łatwością złapał piłkę.

37

Bardzo dobra szansa Barcelony na 2:0. Dalekie podanie od Raphinhy do Felixa, ten strzelał z 13 metrów, ale trafił w bramkarza.

34

Kolejna dobra, szybka akcja Barcelony. Raphinha podawał z prawej strony, Lewandowski minął się z piłką, dobiegł do niej Felix i próbował bezskutecznie założyć rywalowi siatkę.

31

Po rzucie wolnym gości, Lewandowski wygrał pojedynek główkowy we własnym polu karnym i wybił piłkę.

30

Tak Raphina zdobył gola dla Barcelony.

29

Wielkie zamieszanie w polu karnym Getafe, ale bez strzału piłkarza Barcelony.

28

Po akcji Raphiny i jego dośrodkowaniu, goście byli blisko gola samobójczego.

27

Znów dobre, dalekie podanie do Lewandowskiego, ale bramkarz Getafe wyszedł za pole karne i uprzedził Polaka.

26

Ucierpiał Lewandowski po starciu z rywalem, ale już wrócił do gry.

24

Świetny drybling Araujo, ale obrońca Barcelony zbyt mocno dośrodkował.

23

Rośnie przewaga Barcelony. Teraz Cancelo wbiegł w pole karne, strzelił z 15 metrów, ale został zablokowany i tylko rzut rożny.

21

Jak padła bramka? Dalekie podanie od Kounde do Raphiny, ten wbiegł w pole karne i z 13 metrów strzelił w długi róg obok interweniującego bramkarza.

21

GOOOOOOOOL DLA BARCELONY!!!!!!!!!

18

Dobra szansa gości. Kounde świetnie na 11 metrze blokuje strzał rywala po rzucie rożnym, a piłka zmierzała w stronę bramki.

17

Niezła kontra Getafe, ale Cubarsi uprzedził rywala i wybił piłkę na rzut rożny.

15

Pierwszy kwadrans wyrównany z lekkim wskazaniem na Barcelonę, która miała tylko jedną okazję po rzucie rożnym.

14

Felix szarżował na 25 metrze, dostał prostopadłe podanie, ale został uprzedzony przez obrońcę.

10

Druga banalna strata de Jonga przed własnym polem karnym, ale Holender w porę potem naprawił swój błąd.

8

Raphinha po rzucie rożnym uderzył z wyskoku piętą, ale nad poprzeczką.

7

Lewandowski szarżował w polu karnym i wywalczył rzut rożny.

6

de Jong stracił piłkę na 30 metrze, Greenwood strzelił po ziemi, ale pewnie obronił ter Stegen.

4

Lewandowski był przystrzymywany w środku pola, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

2

Cancelo zewnętrzną częścią stopy podawał z lewej strony na dziesiąty metr, ale obrońca wybił piłkę.

1

Początek meczu!

16:14

Hymn Barcelony. Oba zespoły wychodzą na boisko.

16:08

Mecz rozpocznie się o godz. 16.15.

16:03

W Barcelonie nie wystąpią dziś kontuzjowani: Alonso, Balde, Gavi i Ferran Torres.

16:02

Rezerwowi Barcelony w sobotnim meczu to: Kochen, Pena (obaj bramkarze), Martinez, Fort, Lopez, Pedri, Sergi Roberto, Romeu, Yamal, Vitor Roque, Guiu.

16:02

Barcelona w razie zwycięstwa, przynajmniej do poniedziałku będzie wiceliderem La Ligi. Ma bowiem 54 punkty, dwa mniej od wicelidera - Girony. Girona gra dopiero w poniedziałek - u siebie z Rayo Vallecano.

16:00

Zresztą, dwa ostatnie mecze tych drużyn, to bezbramkowe remisy. Mało tego, w czterech ostatnich ich starciach padł zaledwie jeden gol!

15:59

W pierwszym meczu tych drużyn, w 1. kolejce padł bezbramkowy remis.

15:58

Getafe w trzech ostatnich meczach ligowych nie przegrywało - zremisdowało na wyjeździe 1:1 z Betisem i Villarrealem oraz wygrało u siebie z Celtą Vigo 3:2.

15:58

Getafe jest na 10 miejscu w La Lidze (34 punkty).

15:58

Lewandowski do lidera najskuteczniejszych - Anglika Bellinghama traci cztery bramki.

15:57

Jeśli Robert Lewandowski strzeli jedną bramkę, to awansuje na czwarte miejsce wśród najskuteczniejszych La Ligi. Zajmowałby je ex aequo z Budimirem (Osasuna) oraz Moratą (Atletico Madryt). Jeśli Polak trafi dwa razy, to wtedy będzie na pudle, wraz z Dovbykiem (Girona).

15:56

Jeśli Barcelona wygra, to może zbliżyć się do Realu Madryt na odległość pięciu punktów. Real ma bowiem 62 punkty, a Barcelona 54. Duma Katalonii ma jednak tyle samo rozegranych meczów. Real zagra w niedzielę u siebie z Sevillą.

15:54

A tak wygląda zestawienie Getafe.

15:53

Tak wygląda skład Barcelony.

15:51

Robert Lewandowski znów chce strzelić gola. Trafiał w czterech ostatnich meczach - w sumie zdobył w nich pięć bramek.