33' Sergio Ruiz
43'

43' Ricard Sanchez
63'
63' Robert Lewandowski
65'
65' Xavi Hernandez
67'
67' Fermin Lopez za Andreas Christensen
75'
75' Raphinha za Joao Cancelo
78'
78' Fermin Lopez
80'
80' Lamine Yamal
89'
89' Marc Guiu za Pedri
60'

60' Facundo Pellistri
66'

66' Ignasi Miquel
75'

75' Jose Maria Callejon za Oscar Melendo
78'

78' Ignasi Miquel
84'

84' Matias Arezo za Myrto Uzuni
84'

84' Kamil Jóźwiak za Facundo Pellistri
84'

84' Antonio Puertas
90'

90' Raul Torrente za Gerard Gumbau

Relacja z meczu FC Barcelona - Granada

23:04

Po niesamowitym rollercoasterze FC Barcelona remisuje 3:3 z Granadą. To piąty mecz z rzędu bez porażki dla Granady przeciwko Barcelonie.

90  + 9'

KONIEC! 3:3!

90  + 6'

Zostało już naprawdę niewiele. Czy Barcelona da radę?

90  + 2'

Marc Guiu! Pudłuje głową. Znów akcję stworzył Yamal.

90  + 1'

Doliczone osiem minut!

90

Niesamowite co zrobił Yamal! Centrostrzał 16-latka i piłka o centymetry minęła bramkę Granady!

88

Marc Guiu za Pedriego.

84

Kamil Jóźwiak na boisku!

82

Odbiór piłki Yamala przed polem karnym Granady i zdecydował się na błyskawiczne uderzenie. Kozłująca piłka zaskoczyła przy bliższym słupku golkipera Granady.

80

GOOOOOOL! ALEŻ STRZAŁ! LAMINE YAMAL! 3:3!

79

Gol dla Barcelony, ale też spalony!

79

Faul na Kounde z boku boiska.

76

Lewandowski zablokowany. Strzał z 17 metrów.

75

Zmiany w obu drużynach. Na murawie pojawił się Callejon - były gracz Napoli czy Realu Madryt. W ekipie Barcy Raphinha za Cancelo.

73

Nie ma! Gramy dalej, choć była konsultacja z VARem.

73

Kontrowersja w polu karnym Granady. Będzie rzut karny?

69

410 minut bez gola na wyjeździe była przed tym spotkaniem Granada.

67

Tym razem do siatki po kontynuacji stałego fragmentu gry trafiał Ignasi Miguel. Stoper Granady głową pokonuje ter Stegena.

66

CO TU SIĘ DZIEJE?! 3:2 DLA GRANADY!

65

Bardzo dobre zgranie Gundogana, a Lewandowski wpadł w pole karne i pokonał golkipera Granady w drugim kontakcie z piłką.

63

LEWANDOWSKI GOL! 2:2! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ!

62

Szok na Monjuic! Złe zachowanie Inigo Martineza, który przegłówkował dośrodkowanie, które spadło pod nogi gracza Granady. Uzuni dograł wzdłuż bramki, a piłkę do siatki wpakował Pellistri!

61

GOOOOOOOOOL! GRANADA 2:1!

59

Szansa dla Granady, ale z ostrego kąta strzelał Pellistri.

56

Szukał Pedri przedarcia się przez środek, ale podanie nie znalazło adresata.

51

Strzela Lewandowski! Ale tylko boczna siatka.

49

Nerwowe zachowanie defensorów Granady po długim podaniu do Yamala, ale bez konsekwencji.

47

Na spalonym Lewandowski.

47

Od rzutu rożnego rozpoczyna Barcelona. Musi wziąć się w garść.

46

22:07

Obie drużyny już na murawie. Zaraz druga połowa.

45  + 3'

Przerwa. Remis 1:1.

45  + 1'

Doliczone trzy minuty.

43

Kapitalna reakcja gości. Świetnie Pellistri na prawym skrzydle. Centruje w pole karne, a tam do piłki dopadł Ricard Sanchez. Kapitalny strzał pod poprzeczkę prawego obrońcy Granady. Ter Stegen bez szans.

43

GOOOOOL! ALEŻ ODPOWIEDŹ GRANADY! 1:1!

41

LEWANDOWSKI! ALEŻ BYŁO BLISKO! Zatrzymany Polak, który uderzał w zasadzie do pustej bramki - nie było w niej bramkarza, ale uderzenie Lewego zatrzymał jeden z obrońców na linii bramkowej.

39

Nie będziemy państwa czarować - nic się nie dzieje na murawie. Barcelona przez 40 minut oddała jeden strzał, który udało się zamienić na bramkę.

39

Padł w polu karnym rywali Yamal, ale bez faulu.

33

Żółta kartka dla Alonso. Pierwsza w tym spotkaniu.

31

Pół godziny za nami. Barcelona od kwadransa nie zrobiła nic w ofensywie.

29

Tak padł pierwszy gol.

28

Faul na Gundoganie w środku pola.

26

W końcu Barcelona zameldowała się w ofensywie. Pedri niecelnie w kierunku Lewego.

25

Korner dla Granady. To ona dyktuje warunki po bramce.

23

Znów fatalnie ter Stegen! Prosto pod nogi rywali. Bez konsekwencji.

20

Co tu się stało?! Znów złe wyprowadzenie piłki ter Stegena. Doszło do dośrodkowania w centrum pola karnego, a tam Uzuni składał się do strzału przewrotką. Został zablokowany, podobnie jak dobitka.

19

Dobra akcja teraz lewego obrońcy Granady Faitouta Maouassa, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

15

Najpierw wydawało się, że dobrą okazję zmarnował Robert Lewandowski, który nie zdołał odwrócić się z piłką w polu karnym, ale po kontynuacji akcji piłka w polu karnym trafiła do Cancelo. Ten nawinął rywala na prawą nogę i idealnie zacentrował na dalszy róg bramki Granady. Tam do pustej bramki trafił Yamal.

14

GOOOOOOOL! LAMINE YAMAL! 1:0!

14

Lamaaal! Świetnie to zrobił skrzydłowy, ale Lewandowski nie zdążył zamknąć tego podania na dalszym słupku.

13

Padł Cancelo w polu karnym rywali, ale gwizdek sędziego milczy.

12

Barcelona ma problem, aby realnie zdominować rywali, a to przecież przedostatnia ekipa La Liga.

9

Świetne zgranie Lewandowskiego na wolne pole do Gundogana, ale Niemca uprzedził bramkarz rywali.

10

Nie popisał się Cancelo, tracąc piłkę na własnej połowie, ale mimo kolejnego strzału Granady nie było z tego większych konsekwencji.

7

Mało się dzieje na murawie w pierwszych minutach. Barcelona wciąż bez strzału.

4

Nerwowo w Barcelonie od początku. Najpierw złe podanie wracającego do gry ter Stegena. Nie najlepiej zachował się także De Jong.

2

Barcelona od początku utrzymuje się przy piłce. Takiego obrazu gry możemy się spodziewać.

1

Pierwszy gwizdek!

20:59

Piłkarze wychodzą na murawę. Czas na hymn Barcy.

20:56

Co ciekawe, Granada ostatni raz na boisku Barcelony przegrała cztery lata temu.

20:53

Niestety podobnie jak w zeszłym tygodniu Kamil Jóźwiak w niej się nie znalazł. Zasiądzie tylko na ławce rezerwowych. Kamil Piątkowski jest zawieszony za czerwoną kartkę.

20:48

Skład Granady: Batalla - Ricard, Rubio, Miquel, Neva - Ruiz, Hongla, Gumbau - Pellistri, Melendo, Uzuni

20:48

Skład FC Barcelony: ter Stegen - Kounde, Martinez, Cubarsi, Cancelo - Guendogan, Christensen, de Jong - Yamal, Lewandowski, Pedri

20:45

Dla Barcy to bardzo ważny mecz, albowiem w tej kolejce porażek doznała już Girona (0:4 z Realem Madryt) oraz Atletico Madryt (0:1 z Sevillą). Podopieczni Xaviego mają szansę na zmniejszenie strat do wyprzedzających ich rywali.