0
FC Barcelona
Real Valladolid
24'
24' Robert Lewandowski
43'
43' Pedri
45'
45' Ronald Araujo
61'
61' Sergi Roberto za Ronald Araujo
61'
61' Ansu Fati za Raphinha
61'
61' Frenkie de Jong za Gavi
64'
64' Robert Lewandowski
76'
76' Franck Kessie za Sergio Busquets
82'
82' Ferran Torres za Ousmane Dembele
90'
90' Sergi Roberto
46'

46' Oscar Plano za Monchu
46'

46' Roque Mesa za Alvaro Aguado
61'

61' Toni Villa za Ivan Sanchez
61'

61' Sergio Leon za Sergi Guardiola
76'

76' Roberto Arroyo za Anuar
78'

78' Javi Sanchez
79'

79' Kike Perez

Relacja z meczu FC Barcelona - Real Valladolid

94

Koniec meczu! FC Barcelona zasłużenie wygrała 4:0. Dwa gole strzelił Robert LEwandowski i po jednej Pedri i Sergi Roberto. Barcelona awansowała na pozycję wicelidera La Ligi.

92

Jak padła bramka? Robert Lewandowski był blisko hat-tricka! Strzelił jednak w poprzeczkę, ale skuteczną dobitką popisał się Sergi Roberto.

92

GOOOOOOOOL DLA BARCELONY! Sergi Roberto!

90

Sędzia doliczył trzy minuty!

90

De Jong wbiegł w pole karne, strzelił z sześciu metrów końcami buta, ale w bramkarza.

87

Koronkowa akcja Barcelony. Ansu Fati wbiegł w pole karne, odegrał piłkę piętą, ale obrońcy gości przechwycili ją.

85

Składna akcja Barcelony, Ferran Torres strzelał z 14 metrów, ale został zablokowany. Wywalczył rzut rożny, którego nie zauważyli sędziowie.

84

Po rzucie rożnym Plano strzelał z 14 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

82

Zmiana w Barcelonie. Schodzi Dembele, a wchodzi Torres.

79

Kolejna żółta kartka - tym razem otrzymał ją Kike.

77

J. Sanchez otrzymał żółtą kartkę za faul na Lewandowskim w środku pola.

75

Zmiana w Barcelonie. Wchodzi Kessie, a schodzi Busquets.

75

Przerwa na wodę.

74

Dembele minął obrońcę, wbiegł w pole karne, strzelił z 12 metrów, ale tylko w boczną siatkę.

72

Świetna akcja Barcelony. Fati wbiegł w pole karne, minął obrońcę, strzelił z 13 metrów, ale w środek bramki i dobrze obronił Masip.

70

Anur w sytuacji sam na sam z Ter Stegenem, fatalnie przestrzelił! Wysoko nad bramką

69

Kapitalna parada Ter Stegena! Chwilę później rywale dobijali, a Kounde wybił piłkę z linii bramkowej!

68

Robert Lewandowski jest obecnie współliderem najskuteczniejszych! Ma cztery gole, tyle samo co Iglesias.

65

Jak padła bramka? Akcję na prawym skrzydle rozpoczął Dembele, świetnie podał prostopadle do wychodzącego na dobrą pozycję Lewandowskiego. Polak miał przed sobą obrońcę, zdecydował się na strzał piętą i piłka po rykoszecie, wpadła do siatki.

65

GOOOOOOOOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

63

Dwie zmiany w Valladolid. Schodzą Sanchez i Guardiola, a wchodzą Leon i Villa.

61

Trzy zmiany w Barcelonie. Schodzą Araujo, Raphinha i Gavi a wchodzą: De Jong, Fati i Sergi Roberto.

59

Gavi strzelał z 13 metrów, ale został zablokowany.

57

Ładna, dwójkowa akcja Raphinhy z Lewandowskim. Polak próbował odegrać Brazylijczykowi piłkę piętą, ale przechwycili ją rywale.

54

Strata Roberta Lewandowskiego w środku pola. Nie zauważył nadbiegającego rywala.

52

Ależ szansę miał Eric Garcia po rzucie rożnym. Strzelał z pięciu metrów, ale wprost w obrońcę.

50

Mecz ogląda ponad 83. tys. widzów.

48

Świetny drybling Raphinhy, ale został zablokowany na trzecim metrze i wywalczył tylko rzut rożny.

47

W przerwie dwie zmiany w drużynie gości. Zeszli Monchu i Aguado, a weszli Plano i Mesa.

46

Początek drugiej połowy!

45  + 4'

Po zakończeniu pierwszej połowy Lewandowski chwilę rozmawiał z sędzią.

45  + 4'

Koniec pierwszej połowy. FC Barcelona po bardzo dobrej grze zasłużenie prowadzi po niej 2:0. Trzeciego gola w sezonie zdobył Robert Lewandowski, a prowadzenie podwyższył Pedri. Asysty mieli skrzydłowi - najpierw Raphinha, a potem Dembele.

45  + 3'

Ależ było blisko gola samobójczego! Garcia o mały włos nie zaskoczył bramkarza Barcelony.

45  + 2'

Sędzia doliczył cztery minuty.

45  + 1'

Zawodnik gości zauważył, że Ter Stegen jest wysunięty z bramki. Próbował go przelobować, ale strzelił niecelnie.

45

Żółta kartka dla Monchu.

44

Jak padł gol? Piękna akcja Dembele prawym skrzydłem. Francuz świetnie wypatrzył na 13 metrze Pedriego, a ten nie atakowany przez obrońców, pewnym strzałem zdobył gola.

43

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY - 2:0!

41

Fantastyczne podanie Dembele w środku pola, którym uruchomił Kounde na prawym skrzydle. Publiczność aż westchnęła z zachwytu.

38

Robert Lewandowski właśnie awansował na pozycję wicelidera najskuteczniejszych w La Lidze. Ma trzy gole, tyle samo co inny wicelider - Aspas. Prowadzi Iglesias, który ma cztery bramki.

36

Dembele strzelał z 18 metrów, ale za lekko i w środek bramki.

32

Zawodnicy wrócili do gry.

30

29

Tak Robert Lewandowski zdobył bramkę.

27

Świetna, indywidualna akcja Raphinhy. Brazylijczyk strzelał, ale niedokładnie.

26

Kibice FC Barcelony skandują imię i nazwisko Roberta Lewandowskiego.

25

Jak padła bramka? Fenomenalnie z prawej strony dośrodkował Raphinha, a Lewandowski uprzedził obrońcę i bramkarza, przeciął piłkę na trzecim metrze i trafił do siatki!

24

GOOOOOOOOOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO !!!!!!!!!!!!

22

Robert Lewandowski po świetnym dryblingu, podał do Dembele. Polak miały asystę, ale Dembele trafił tylko w słupek!

20

Po kapitalnym podaniu Pedriego, Raphinha był niemal sam na sam z bramkarzem, ale trafił wprost w niego.

19

Po błędzie gości, Robert Lewandowski strzelał z 14 metrów, ale został zablokowany i tylko rzut rożny.

16

Dembele minął na prawym skrzydle obrońcę na zamach, dośrodkował, ale wprost w ręce bramkarza.

15

Kounde świetnie zagrał do Gaviego, ten wbiegł w pole karne, strzelił, ale został zablokowany.

12

Słupek po strzela Roberta Lewandowskiego! Po dośrodkowaniu z prawej strony Raphinhy, Lewandowski strzelał głową, ale w słupek. Był też bliski dobitki, ale nie zdążył dotknąć piłki na 2 metrze.

10

Już czwarty rzut rożny dla FC Barcelony. Po żadnym nie było zagrożenia.

9

Nieudane podanie Dembele do wychodzącego na świetną pozycję Balde.

6

Bardzo dobry i mocny strzał Dembele z 18 metrów, ale został zablokowany.

4

Pedri strzelał z dystansu, ale wysoko nad bramką.

3

Robert Lewandowski na 16 metrze próbował piętą zagrać do Dembele, ale jego intencje odczytali obrońcy gości.

2

Jednak to Kounde gra dziś na prawej obronie, a Araujo na środku. Wydawało się, że będzie odwrotnie, bo Araujo na prawej obronie grał w poprzednich spotkaniach.

19:31

Początek meczu! Zaczynają goście.

19:28

Lewandowski będzie miał też szansę zdobyć swoją pierwszą bramkę na Camp Nou w barwach Barcelony.

19:26

Robert Lewandowski ma dziś świetną szansę poprawienia swojej pozycji wśród najskuteczniejszy w La Lidze. Na razie ma dwa gole i zajmuje trzecie miejsce. Do prowadzącego wśród najskuteczniejszych, Iglesiasa z Betisu, traci dwa trafienia, a do wicelidera Aspasa z Celty - tylko jedno.

19:24

Po trzech meczach komplet punktów w La Lidze ma Betis. Szansę na identyczny wynik ma już tylko Real Madryt.

19:19

W tym drugim meczu FC Barcelona bardzo się męczyła, a zwycięską bramkę zdobyła w 90. minucie po trafieniu Dembele.

19:19

W poprzednim sezonie FC Barcelona dwa razy wygrała z Valladolid - najpierw na wyjeździe 3:0, a potem u siebie 1:0.

19:16

Valladolid na inaugurację La Ligi przegrał u siebie z Villarrealem 0:3 i zremisował na wyjeździe z Sevillą 1:1.

19:15

Barcelona dotychczas w La Lidze zremisowała u siebie 0:0 z Rayo Vallecano i wygrała wysoko 4:1 na wyjeździe z Realem Sociedad.

19:14

Do wyjściowej jedenastki Barcelony wracają Busquets i Raphinha.

19:12

Rezerwowi Barcelony: Pena, Tenas (obaj bramkarze), Sergi Roberto, Pique, Alba, Pjanić, Kessie, De Jong, Torres, Aubameyang, Depay, Fati.

19:12

Z powodu choroby na murawie zabraknie Andreasa Christensena. Duńczyk ma gorączkę i z tego powodu nie zagra w niedzielnym meczu.

19:09

A oto podstawowy skład FC Barcelony.

19:08

W wyjściowym składzie FC Barcelony jest Robert Lewandowski.

19:07

Oto skład Valladolid.

19:06

Dobry wieczór. Zapraszamy Państwa na relację na żywo z meczu 3. kolejki La Ligi: FC Barcelona - Real Valladolid.