Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na Sport.pl!
Relacja z meczu FC Barcelona - Villarreal
Po tej porażce FC Barcelona traci już do prowadzącego Realu Madryt dziesięć punktów. Śmiało można stwierdzić, że tego tytułu drużyna Xaviego już nie obroni.
Koniec meczu! FC Barcelona - Villarreal 3:5!
Niesamowity mecz na Montjuic, koszmarna końcówka pogrążyła Barcelonę, która w praktyce żegna się z tytułem mistrza Hiszpanii!
Barcelona miała doskonałą szansę na wyrównanie, ale przed pustą bramką skiksował Ronald Araujo. Goście wyprowadzili kontratak, po którym Morales płaskim strzałem pokonał Inakiego Penę! Villarreal strzela pięć bramek Barcelonie!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jose Morales dobija Barcelonę po kontrataku! 3:5!!!
W ogromnym zamieszaniu w polu karnym Barcelony Sorloth wykorzystuje błąd Inakiego Peni i daje Villarrealowi sensacyjne zwycięstwo!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Alexander Sorloth na 3:4! Co za dramat Barcelony!
Gundogan zablokowany w polu karnym Villarrealu.
Techniczny strzał Yamala zza pola karnego pewnie broni Jorgensen.
Żółta kartka dla Cuenki za faul taktyczny na Yamalu.
Wrzutka Guendogana do nikogo. Piłkę opanował Jorgensen.
Rzut karny anulowany! Comesana miał rękę bardzo blisko ciała.
Osiem minut doliczonych. Będzie analiza VAR, czyli karny może zostać odwołany!
Sędzia dyktuje rzut karny dla Barcelony! Po strzale Guendogana piłka trafia w łokieć Comesani!
Jorgensen wypuścił piłkę na przedpolu! Kounde jednak doskonale zablokowany przez Sorlotha!
Żółte kartki dla Araujo i Mosquery.
Cancelo uprzedzony w polu karnym przez Coquelina. Korner.
Vitor Roque próbował strzału głową po wrzutce Cancelo, powinien być jednak rzut rożny dla Barcelony, ale sędziowie nakazują grać od bramki.
Prowadząca Barcelona dała się skontrować! Podanie na wolne pole do Guedesa, ten rozpędzony huknął z kilkunastu metrów tak, że Inaki Pena ponownie skapitulował! Remis!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Goncalo Guedes na 3:3!
Znowu Jorgensen! Bramkarz gości broni strzał z dystansu Joao Cancelo.
Kontra Barcelony, Gundogan prostopadle do rozpędzonego Vitora Roque, który płaskim strzałem chciał zmieścić piłkę między nogami Jorgensena, ale bramkarz Villarrealu to obronił!
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Cubarsi doskonale blokuje przed bramką Sorlotha.
Vitor Roque zmienia Roberta Lewandowskiego, Polak mimo przeciętnego występu zebrał brawa od publiczności. W Villarrealu Morales za Gerarda Moreno.
Dośrodkowanie Moreno pada łupem Inakiego Peni.
Pedri szukał dogrania w pole karne do Yamala, ale zostało to przeczytane przez obronę gości.
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Ilkaya Guendogana walczący o piłkę Araujo i Mandi w nią nie trafili, a futbolówkę do własnej siatki skierował Bailly! Od 0:2 do 3:2 w 11 minut!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Samobójcza bramka Erica Bailly'ego! Co tu się dzieje?
Zmiany w Villarrealu. Mandi i Capoue za Alberto Moreno oraz Baenę.
Jeszcze żółte kartki dla Lewandowskiego i Bailly'ego za starcie tuż po golu. Po chwili ukarany także Xavi za protesty.
Po zagraniu z prawej strony boiska Yamala w polu karnym Villarrealu skiksował Gundogan, ale uczynił to tak, że piłka spadła pod nogi Pedriego, a ten mocnym strzałem z kilku metrów doprowadził do wyrównania!
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pedri! Ależ szybkie ciosy Barcelony!
Źle wykonany rzut rożny przez Barcelonę. Dośrodkowanie De Jonga wybite poza pole karne. Po chwili gospodarze zdobywają jeszcze jeden.
Lewandowski z lewej strony boiska usiłował dograć piłkę przed bramkę, ale tam Bailly uprzedził Guendogana.
Kolejna szansa Barcelony! Lewandowski za linię obrony do Guendogana, ten zgrał głową przed bramkę, gdzie fatalnie skiksował Ferran Torres!
Świetne wejście z ławki Ferrana Torresa! Hiszpan napędził akcję Barcelony, podał do Lewandowskiego niezbyt dokładnie, ale to pozwoliło Lewemu (dość przypadkowo) zaliczyć asystę przy precyzyjnym uderzeniu zza pola karnego Ilkaya Guendogana! Barcelona łapie kontakt.
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ilkay Guendogan po asyście Roberta Lewandowskiego!
Techniczny strzał Ferrana z 18 metrów spokojnie broni Jorgensen.
W Barcelonie Ferran Torres zmienia Joao Felixa.
Guedes zmienia kontuzjowanego Akhomakha. Z nieba do piekła dla strzelca drugiego gola.
Po koszmarnym błędzie Joao Cancelo Ilias Akhomakh wyszedł sam na sam z Inakim Peną, minął bramkarza Barcelony i trafił do pustej bramki! 0:2!
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ilias Akhomakh!
Nieudane rozegranie Barcelony. Po chwili po podaniu Pedriego Bailly zdołał skutecznie wyblokować Yamala.
Felix wywalczył korner dla Barcelony.
Składna akcja Barcelony, a po dośrodkowaniu Cancelo niecelnie z kilku metrów główkuje Yamal!
Araujo nie sięgnął piłki po ostrym dośrodkowaniu Yamala. Piłka minęła bramkę gości.
Felix faulowany przez Iliasa około 10 metrów od narożnika pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy.
Początek drugiej połowy!
Trzy zmiany w FC Barcelonie w przerwie. Schodzą Christensen, Romeu oraz Fort, a wchodzą Pedri, Joao Cancelo i Pau Cubarsi.
Tak Villarreal wyszedł na prowadzenie w końcówce pierwszej połowy.
Koniec pierwszej połowy. FC Barcelona - Villarreal 0:1.
Niezły pierwszy kwadrans Barcelony, ale potem brakowało gry zespołowej w ofensywie gospodarzy, a do tego pojawiały się błędy w defensywie. Jeden z nich wykorzystał Gerard Moreno, dzięki czemu sensacyjnie to goście prowadzą na Montjuic.
Dwie minuty doliczone do tego spotkania. Dość niepewna, ale ostatecznie skutecznie interweniował na przedpolu Jorgensen.
Zablokowany strzał z 17 metrów Joao Felixa daje tylko rzut rożny.
Gundogan faulowany przy narożniku pola karnego Villarrealu. Jeszcze szansa dla Barcelony z rzutu wolnego.
Do trzech razy sztuka! Po wrzucie z autu Sorloth dograł na 12. metr do Moreno, a ten huknął nie do obrony dla Inakiego Peni! Villarreal prowadzi na Montjuic!
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gerard Moreno na 0:1!
Kontrę Villarrealu zepsuł w polu karnym Sorloth, który za długo zwlekał z zagraniem piłki. Wszystko kończy się tylko na aucie dla gości.
Kolejny nieudany drybling Joao Felixa w okolicach pola karnego Villarrealu. Taka gra Portugalczyka musi irytować.
Nieporozumienie Yamala z Kounde na prawej stronie boiska. Kilka chwil temu żółtą kartkę za brzydki faul w środku pola obejrzał Oriol Romeu.
Ma Barcelona niezłe zrywy, ale trochę brakuje jej gry zespołowej w ataku - składnych akcji, które kończyłyby się strzałem. Najbardziej na tym cierpi mało widoczny Lewandowski.
Barcelona miała szansę na szybką akcję, ale Joao Felix uwikłał się w niepotrzebny drybling na połowie przeciwnika i stracił piłkę.
Po dobrej centrze na dalszy słupek strzał głową Roberta Lewandowskiego został zablokowany, a po jego dośrodkowaniu spod linii końcowej do piłki pojedynek powietrzny z obrońcą gości przegrał Ronald Araujo.
Yamal faulowany blisko narożnika pola karnego. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.
Barcelona miała rzut rożny, ale dośrodkowanie Yamala po krótkim rozegraniu wyleciało poza boisko.
Kolejny gol dla Villarrealu nieuznany! Do siatki trafił w zamieszaniu Gerard Romero, ale odgwizdano spalonego Alexandra Sorlotha, który z pozycji spalonej zabiegł drogę jednemu z obrońców Barcelony, próbującemu zablokować Moreno.
Lewandowski szukał długiego podania na skrzydło do Yamala, ale piłka do nastolatka nie dotarła.
Zagranie w szesnastkę Villarrealu kończy się faulem w ofensywie Felixa.
Ilias wjechał prawym skrzydłem w pole karne, ale jego zagranie przed bramkę zostało wybite przez obrońców Barcelony.
Po dośrodkowaniu w pole karne Sorloth fauluje próbującego interweniować Christensena. Żółta kartka dla protestującego trenera gości - Marcelino.
Żółta kartka dla Baeny za brzydki faul na Yamalu.
Joao Felix! Bardzo groźny strzał Portugalczyka z około 18 metrów wspaniale przenosi nad poprzeczką Jorgensen.
Ilias przewrócił się w polu karnym w starciu z Fortem, ale 17-latek czysto wybił piłkę i o karnym nie ma mowy.
Barcelona od początku dominuje w tym meczu, ale defensywa Villarreal nie gra jeszcze tak źle, jak przyzwyczaiła nas do tego w tym sezonie.
Pierwszy celny strzał Barcelony, autorstwa oczywiście Lamine'a Yamala. Techniczne uderzenie 16-latka zza pola karnego pewnie broni Jorgensen.
Kolejna siatka w wykonaniu Yamala. Akcji młodziana nie był w stanie skutecznie kontynuować Gundogan, którego prostopadłe podanie w pole karne zostało przecięte.
Korner nie przyniósł strzału na bramkę Jorgensena.
Barcelona zdobywa rzut rożny.
Yamal wspaniale ograł Moreno na prawym skrzydle, a po jego dograniu Gundogan został zablokowany w polu karnym!
Piękny strzał z ostrego kąta Alexa Baeny ląduje w siatce Barcelony, ale Hiszpan był na kilkumetrowym spalonym.
Dużo walki w środku pola w pierwszych minutach. Po faulu na Comesani jest rzut wolny dla gości.
I już Villarreal gości w polu karnym Barcelony, ale akcja kończy się spalonym Baeny.
Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!
W Barcelonie nie zagrają dzisiaj kontuzjowani Inigo Martinez, Alejandro Balde, Marc-Andre Ter Stegen, Gavi, Raphinha, Sergi Roberto i Marcos Alonso.
Sędzią tego meczu będzie Jose Luis Munuera Montero.
Tak z kolei zagra Villarreal.
Oto skład Barcelony na dzisiejsze spotkanie. Od pierwszej minuty zagra Robert Lewandowski.
Po odpadnięciu z Pucharu Króla FC Barcelonie pozostaje już tylko gra w La Liga i Lidze Mistrzów. Dzisiaj zespół Xaviego Hernandeza nie może pozwolić sobie na potknięcie w starciu na własnym stadionie z pogrążonym w kryzysie Villarrealem. Tym bardziej, że swój mecz w tej kolejce wygrał już Real Madryt (2:1 z Las Palmas), który obecnie ma nad Barcą aż dziesięć punktów przewagi.
Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 22. kolejki La Liga, w którym FC Barcelona podejmie Villarreal. Początek spotkania o godzinie 18:30.
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na Sport.pl!
Po tej porażce FC Barcelona traci już do prowadzącego Realu Madryt dziesięć punktów. Śmiało można stwierdzić, że tego tytułu drużyna Xaviego już nie obroni.
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jose Morales dobija Barcelonę po kontrataku! 3:5!!!
W ogromnym zamieszaniu w polu karnym Barcelony Sorloth wykorzystuje błąd Inakiego Peni i daje Villarrealowi sensacyjne zwycięstwo!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Alexander Sorloth na 3:4! Co za dramat Barcelony!
Gundogan zablokowany w polu karnym Villarrealu.
Techniczny strzał Yamala zza pola karnego pewnie broni Jorgensen.
Żółta kartka dla Cuenki za faul taktyczny na Yamalu.
Wrzutka Guendogana do nikogo. Piłkę opanował Jorgensen.
Rzut karny anulowany! Comesana miał rękę bardzo blisko ciała.
Osiem minut doliczonych. Będzie analiza VAR, czyli karny może zostać odwołany!
Sędzia dyktuje rzut karny dla Barcelony! Po strzale Guendogana piłka trafia w łokieć Comesani!
Jorgensen wypuścił piłkę na przedpolu! Kounde jednak doskonale zablokowany przez Sorlotha!
Żółte kartki dla Araujo i Mosquery.
Cancelo uprzedzony w polu karnym przez Coquelina. Korner.
Vitor Roque próbował strzału głową po wrzutce Cancelo, powinien być jednak rzut rożny dla Barcelony, ale sędziowie nakazują grać od bramki.
Prowadząca Barcelona dała się skontrować! Podanie na wolne pole do Guedesa, ten rozpędzony huknął z kilkunastu metrów tak, że Inaki Pena ponownie skapitulował! Remis!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Goncalo Guedes na 3:3!
Znowu Jorgensen! Bramkarz gości broni strzał z dystansu Joao Cancelo.
Kontra Barcelony, Gundogan prostopadle do rozpędzonego Vitora Roque, który płaskim strzałem chciał zmieścić piłkę między nogami Jorgensena, ale bramkarz Villarrealu to obronił!
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Cubarsi doskonale blokuje przed bramką Sorlotha.
Vitor Roque zmienia Roberta Lewandowskiego, Polak mimo przeciętnego występu zebrał brawa od publiczności. W Villarrealu Morales za Gerarda Moreno.
Dośrodkowanie Moreno pada łupem Inakiego Peni.
Pedri szukał dogrania w pole karne do Yamala, ale zostało to przeczytane przez obronę gości.
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Ilkaya Guendogana walczący o piłkę Araujo i Mandi w nią nie trafili, a futbolówkę do własnej siatki skierował Bailly! Od 0:2 do 3:2 w 11 minut!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Samobójcza bramka Erica Bailly'ego! Co tu się dzieje?
Zmiany w Villarrealu. Mandi i Capoue za Alberto Moreno oraz Baenę.
Jeszcze żółte kartki dla Lewandowskiego i Bailly'ego za starcie tuż po golu. Po chwili ukarany także Xavi za protesty.
Po zagraniu z prawej strony boiska Yamala w polu karnym Villarrealu skiksował Gundogan, ale uczynił to tak, że piłka spadła pod nogi Pedriego, a ten mocnym strzałem z kilku metrów doprowadził do wyrównania!
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pedri! Ależ szybkie ciosy Barcelony!
Źle wykonany rzut rożny przez Barcelonę. Dośrodkowanie De Jonga wybite poza pole karne. Po chwili gospodarze zdobywają jeszcze jeden.
Lewandowski z lewej strony boiska usiłował dograć piłkę przed bramkę, ale tam Bailly uprzedził Guendogana.
Kolejna szansa Barcelony! Lewandowski za linię obrony do Guendogana, ten zgrał głową przed bramkę, gdzie fatalnie skiksował Ferran Torres!
Świetne wejście z ławki Ferrana Torresa! Hiszpan napędził akcję Barcelony, podał do Lewandowskiego niezbyt dokładnie, ale to pozwoliło Lewemu (dość przypadkowo) zaliczyć asystę przy precyzyjnym uderzeniu zza pola karnego Ilkaya Guendogana! Barcelona łapie kontakt.
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ilkay Guendogan po asyście Roberta Lewandowskiego!
Techniczny strzał Ferrana z 18 metrów spokojnie broni Jorgensen.
W Barcelonie Ferran Torres zmienia Joao Felixa.
Guedes zmienia kontuzjowanego Akhomakha. Z nieba do piekła dla strzelca drugiego gola.
Po koszmarnym błędzie Joao Cancelo Ilias Akhomakh wyszedł sam na sam z Inakim Peną, minął bramkarza Barcelony i trafił do pustej bramki! 0:2!
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ilias Akhomakh!
Nieudane rozegranie Barcelony. Po chwili po podaniu Pedriego Bailly zdołał skutecznie wyblokować Yamala.
Felix wywalczył korner dla Barcelony.
Składna akcja Barcelony, a po dośrodkowaniu Cancelo niecelnie z kilku metrów główkuje Yamal!
Araujo nie sięgnął piłki po ostrym dośrodkowaniu Yamala. Piłka minęła bramkę gości.
Felix faulowany przez Iliasa około 10 metrów od narożnika pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy.
Początek drugiej połowy!
Trzy zmiany w FC Barcelonie w przerwie. Schodzą Christensen, Romeu oraz Fort, a wchodzą Pedri, Joao Cancelo i Pau Cubarsi.
Tak Villarreal wyszedł na prowadzenie w końcówce pierwszej połowy.
Koniec pierwszej połowy. FC Barcelona - Villarreal 0:1.
Niezły pierwszy kwadrans Barcelony, ale potem brakowało gry zespołowej w ofensywie gospodarzy, a do tego pojawiały się błędy w defensywie. Jeden z nich wykorzystał Gerard Moreno, dzięki czemu sensacyjnie to goście prowadzą na Montjuic.
Dwie minuty doliczone do tego spotkania. Dość niepewna, ale ostatecznie skutecznie interweniował na przedpolu Jorgensen.
Zablokowany strzał z 17 metrów Joao Felixa daje tylko rzut rożny.
Gundogan faulowany przy narożniku pola karnego Villarrealu. Jeszcze szansa dla Barcelony z rzutu wolnego.
Do trzech razy sztuka! Po wrzucie z autu Sorloth dograł na 12. metr do Moreno, a ten huknął nie do obrony dla Inakiego Peni! Villarreal prowadzi na Montjuic!
GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gerard Moreno na 0:1!
Kontrę Villarrealu zepsuł w polu karnym Sorloth, który za długo zwlekał z zagraniem piłki. Wszystko kończy się tylko na aucie dla gości.
Kolejny nieudany drybling Joao Felixa w okolicach pola karnego Villarrealu. Taka gra Portugalczyka musi irytować.
Nieporozumienie Yamala z Kounde na prawej stronie boiska. Kilka chwil temu żółtą kartkę za brzydki faul w środku pola obejrzał Oriol Romeu.
Ma Barcelona niezłe zrywy, ale trochę brakuje jej gry zespołowej w ataku - składnych akcji, które kończyłyby się strzałem. Najbardziej na tym cierpi mało widoczny Lewandowski.
Barcelona miała szansę na szybką akcję, ale Joao Felix uwikłał się w niepotrzebny drybling na połowie przeciwnika i stracił piłkę.
Po dobrej centrze na dalszy słupek strzał głową Roberta Lewandowskiego został zablokowany, a po jego dośrodkowaniu spod linii końcowej do piłki pojedynek powietrzny z obrońcą gości przegrał Ronald Araujo.
Yamal faulowany blisko narożnika pola karnego. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.
Barcelona miała rzut rożny, ale dośrodkowanie Yamala po krótkim rozegraniu wyleciało poza boisko.
Kolejny gol dla Villarrealu nieuznany! Do siatki trafił w zamieszaniu Gerard Romero, ale odgwizdano spalonego Alexandra Sorlotha, który z pozycji spalonej zabiegł drogę jednemu z obrońców Barcelony, próbującemu zablokować Moreno.
Lewandowski szukał długiego podania na skrzydło do Yamala, ale piłka do nastolatka nie dotarła.
Zagranie w szesnastkę Villarrealu kończy się faulem w ofensywie Felixa.
Ilias wjechał prawym skrzydłem w pole karne, ale jego zagranie przed bramkę zostało wybite przez obrońców Barcelony.
Po dośrodkowaniu w pole karne Sorloth fauluje próbującego interweniować Christensena. Żółta kartka dla protestującego trenera gości - Marcelino.
Żółta kartka dla Baeny za brzydki faul na Yamalu.
Joao Felix! Bardzo groźny strzał Portugalczyka z około 18 metrów wspaniale przenosi nad poprzeczką Jorgensen.
Ilias przewrócił się w polu karnym w starciu z Fortem, ale 17-latek czysto wybił piłkę i o karnym nie ma mowy.
Barcelona od początku dominuje w tym meczu, ale defensywa Villarreal nie gra jeszcze tak źle, jak przyzwyczaiła nas do tego w tym sezonie.
Pierwszy celny strzał Barcelony, autorstwa oczywiście Lamine'a Yamala. Techniczne uderzenie 16-latka zza pola karnego pewnie broni Jorgensen.
Kolejna siatka w wykonaniu Yamala. Akcji młodziana nie był w stanie skutecznie kontynuować Gundogan, którego prostopadłe podanie w pole karne zostało przecięte.
Korner nie przyniósł strzału na bramkę Jorgensena.
Barcelona zdobywa rzut rożny.
Yamal wspaniale ograł Moreno na prawym skrzydle, a po jego dograniu Gundogan został zablokowany w polu karnym!
Piękny strzał z ostrego kąta Alexa Baeny ląduje w siatce Barcelony, ale Hiszpan był na kilkumetrowym spalonym.
Dużo walki w środku pola w pierwszych minutach. Po faulu na Comesani jest rzut wolny dla gości.
I już Villarreal gości w polu karnym Barcelony, ale akcja kończy się spalonym Baeny.
Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!
W Barcelonie nie zagrają dzisiaj kontuzjowani Inigo Martinez, Alejandro Balde, Marc-Andre Ter Stegen, Gavi, Raphinha, Sergi Roberto i Marcos Alonso.
Sędzią tego meczu będzie Jose Luis Munuera Montero.