FC Barcelona
4'
4' Artem Dowbyk
3'

3' Andreas Christensen
28'

28' Jules Kounde
39'

39' Ronald Araujo
43'

43' Sergi Roberto
45'

45' Robert Lewandowski
64'
64' Yan Couto za Wiktor Cigankow
65'
65' Cristian Portu za David Lopez
65'
65' Cristian Portu
67'
67' Miguel Gutierrez
74'
74' Cristian Portu
86'
86' Valery Fernandez za Savio
69'

69' Pedri za Fermin Lopez
69'

69' Raphinha za Andreas Christensen
79'

79' Oriol Romeu za Sergi Roberto
79'

79' Ferran Torres za Robert Lewandowski
84'

84' Joao Felix za Lamine Yamal

Relacja z meczu Girona - FC Barcelona

21:18

Poniżej podsumowanie meczu Girona - Barcelona. Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej na żywo, życzymy dobrej nocy!

90  + 6'

Koniec! Girona 4:2 Barcelona!

90  + 3'

Ależ szansa Girony! Ter Stegen uratował Barcę przed utratą piątej bramki.

90  + 1'

Sędzia doliczył do drugiej połowy co najmniej sześć minut.

88

Girona we własnym polu karnym wybiła piłkę na rzut rożny.

88

Barcelona wznawia grę od rzutu wolnego.

87

Teraz zmiana w Gironie. Valery Fernandez wchodzi za Savio.

20:18

Kolejna zmiana w Barcelonie. Joao Felix wchodzi za Yamala.

81

Przekombinowana akcja Barcelony, szybka strata.

80

Podwójna zmiana w Barcelonie. W miejsce Lewandowskiego i Roberto wchodzą Ferran i Romeu.

78

Barcelona próbuje odpowiedzieć, jednak skutecznie Girona gra w obronie.

75

Gooool! Portu podwyższa prowadzenie na 4:2 dla Girony.

74

Ale groźny strzał Raphiny! To była naprawdę dobra próba.

72

Portu do Herrery i nie ma gola! Świetna interwencja ter Stegena.

70  + 1'

Xavi reaguje na boiskowe wydarzenia! Podwójna zmiana w Barcelonie. Pedri i Raphinha wchodzą za Andreasa Christensena i Ferima Lopeza.

67

Goooool dla Girony!! Miguel Gutierrez!

65

Podwójna zmiana w Gironie. Za Viktora Tsygankova i Davida Lopeza wchodzi Yan Couto i Portu.

65

Goooool! Portu doprowadził do wyrównania!

62

Ter Stegen pewnie złamał piłkę z rzutu rożnego.

61

Girona w końcu przechwyciła futbolówkę i przeniosła grę na połowę Barcelony. Girona wznawia grę z rzutu rożnego.

58

Barcelona wznawia grę od wrzutu z autu.

56

Gazzaniga obronił potężny strzał Joao Cancelo.

55

Lamine Yamal próbował dośrodkować piłkę w pole karne, ale obrońcy Girony wybili piłkę.

52

Ależ zamieszanie w polu karnym Barcelony! Zabrakło jednak groźnego uderzenia.

50  + 1'

Świetna kontra w wykonaniu Barcy. Yamal szukał Lewandowskiego w polu karnym. Girona świetnie spisała się w obronie.

45  + 4'

Błąd Lopeza. Yamal przechwycił piłkę, ale uderzył niecelnie.

45  + 1'

W przerwie nie zaszły żadne zmiany w składach.

45

Początek drugiej połowy.

45  + 5'

Koniec pierwszej połowy. Barcelona prowadzi 2:1.

45  + 4'

Arbiter przedłużył drugą połowę o co najmniej cztery minuty.

45  + 2'

Gooool! Robert Lewandowski w swoim stylu zamienił rzut karny na bramkę! Polak goni  Artema Dovbyka w klasyfikacji strzelców La Liga.

45  + 1'

I wiemy już wszystko. Rzut karny dla Barcelony!

44

Jest kontrowersja! Miguel Gutierrez kopnął w nogę Lamine Yamala. Sędzia podszedł do monitora obejrzeć sytuację.

43

Roberto otrzymał żółtą kartkę.

41

Ferim Lopez na spalonym. Girona wznawia grę od bramki.

38

Ronald Araujo otrzymał żółtą kartkę.

36

Kontra Barcelony przerwana. Faul na Cancelo.

33

Joao Cancelo dośrodkował na głowę Gundogana, ale rewelacyjną interwencją popisał się Paulo Gazzanigi!

32

Girona ruszyła z kolejnym szybkim atakiem, ale ich akcja została zastopowana przez piłkarzy Barcelony.

28

Jules Kounde otrzymał żółtą kartkę.

28

Ależ szansa Ivana Martina! Było blisko drugiej bramki Girony.

26

Po raz kolejny sędzia musiał użyć gwizdka i przerwać grę z powodu faulu Cancelo.

25

Teraz Robert Lewandowski był faulowany. Piłka dla Barcelony.

24

Eric Garcia został sfaulowany przez Joao Cancelo. Girona wznawia grę od własnej połowy.

23

Barcelona zaczyna budować atak pozycyjny na stronie przeciwnika. Wciąż mamy remis (1:1).

20

Po 20 minutach posiadanie piłki wynosi 66:34 na korzyść Barcelony.

18

Zamieszanie w polu karnym FC Barcelony. Tsygankov najlepiej odnalazł się w polu karnym, ale jego próba została zablokowana przez piłkarzy Barcelony.

15

Trwa nawałnica na bramkę Girony. Bliski pokonania Paulo Gazzanigi był ponownie Andreas Christensen.

12

Próba Serbio Roberto daleka od ideału. Hiszpan uderzył niecelnie.

11

Bramka zdobywa przez Artema Dovbyka to zła wiadomość dla Roberta Lewandowskiego. Obecnie Polak traci już cztery gole do lidera kwalifikacji strzelców La Liga.

8

Bardzo otwarty początek meczu. Akcja szybko przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

5

Błyskawiczna odpowiedź Girony. Na listę strzelców wpisał się Artem Dovbyk. Ukrainiec zdobył gola po strzale z główki.

5

Mamy bramkę wyrównującą!

3

Andreas Christensen zdobywa drugą bramkę w sezonie po strzale zza pola karnego!

3

Gooool! Barcelona wychodzi na prowadzenie.

1

Początek meczu!

18:32

Tak wygląda skład FC Barcelony. Robert Lewandowski zaczyna mecz w podstawowym składzie.

18:31

Tak wygląda skład Girony.

18:30

Girona jest na trzeciej pozycji i ma 71 punktów.

18:29

FC Barcelona jest na pozycji drugiej pozycji, ma punktów 73 punktów.

18:29

Dzień dobry Państwu! Już za kilka minut FC Barcelona zmierzy się z Gironą na wyjeździe w ramach 34. kolejki La Liga.