6' David Garcia
45'
45' Juan Cruz
11'

11' Robert Lewandowski
31'

31' Robert Lewandowski
37'

37' Jordi Alba
45'

45' Gerard Pique
46'
46' David Garcia
54'
54' Lucas Torro
59'
59' Kike za Lucas Torro
61'
61' Jon Moncayola
74'
74' Darko Brasanac za Aimar Oroz
75'
75' Ruben Pena za Ruben Garcia
83'
83' Ante Budimir za Ezequiel Avila
83'
83' Enrique Barja za Moi Gomez
48'

48' Pedri
57'

57' Xavi Hernandez
66'

66' Alex Balde
74'

74' Gavi za Andreas Christensen
78'

78' Ansu Fati za Ferran Torres
78'

78' Raphinha za Ousmane Dembele
85'

85' Raphinha
89'

89' Chadi Riad za Pedri

Relacja z meczu Osasuna Pampeluna - FC Barcelona

85

VAR sprawdza, czy Brazylijczyk nie był na pozycji spalonej

84

GOOOOOOOL! BARCELONA WYCHODZI NA PROWADZENIE! DE JONG ZAGRAŁ DO RAPHINI, A TEN PRZELOBOWAŁ BRAMKARZA!

72

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska

55

Lucas Torro ukarany żółtym kartonikiem za faul na Ferranie Torresie. Chwilę później Torro znowu faluje. Tym razem De Jonga. Sędzia jednak jest łaskawy

52

Lucas Torro strzelał z dystansu, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką

50

Osasuna spokojnie buduje atak pozycyjny

48

GOOOOOOOOOOOL! MAMY REMIS! PEDRI WYKORZYSTAŁ SPRYTNE ODEGRANIE PIĘTĄ FERRANA TORRESA!

46

Ruszyła druga połowa

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy!

45  + 1'

Jeszcze jeden zryw Barcy! Faulowany Dembele. Ostatnia szansa na gola w tej połowie

45

Jordi Alba zagrywa wzdłuż bramki! Ferran strzela z bliska! Gol! A jednak nie! Spalony Hiszpana!

43

Dembele zbiegł z prawej flanki do środka i kopnął wprost w obrońcę

41

Lucas Torro strzela z dystansu! Niecelnie!

32

- Za co? Za co? Nic nie było - krzyczał Polak do arbitra.

30

Oglądamy powtórki! Lewandowski walczył o górną piłkę i łokciem trafił rywala w twarz! To było wejście na drugą żółtą kartkę

29

CO SIĘ WYDARZYŁO! ROBERT LEWANDOWSKI Z CZERWONĄ KARTKĄ!

27

Optyczna przewaga Barcelony, ale trzeba dodać, że Osasuna się dobrze broni

25

Chwilę później Lewandowski jednak strzelał. Ale szkoda, bo powinien podawać do Dembele, który wybiegał na czystą pozycję

23

Trzech rywali przy Polaku. No i Lewandowski nie miał, jak uderzyć. Strata

22

Nieudana wrzutka Dembele... Mimo wszystko piłkę chciał sięgnąć jeszcze Lewandowski, ale nie udała mu się ta sztuka, bo bramkarz dobrze piąstkował

15

Minął kwadrans a Barcelona nie stworzyła żadnego groźnej sytuacji. Teraz Lewandowski przegrał pojedynek z obrońcą.

12

Komentatorzy Eleven twierdzą, że arbiter popełnił błąd, uznając gola dla gospodarzy

8

Sędziowie VAR sprawdzali, czy nie było faulu na Marcosie Alonso, ale nie! Nie ma faulu, jest gol! Osasuna jeden! Barcelona zero!

6

GOOOOOOOOOOOOOL! OSASUNA WYCHODZI NA PROWADZENIE! DAVID GARCIA POPISAŁ SIĘ MIERZONYM STRZAŁEM GŁOWĄ!

6

Ruben Garcia! Strzał! I tylko jęk zawodu, bo piłka trafiła w obrońcę, a po dobitce wylądowała na trybunach! Osasuna zmarnowała świetną okazję, ale ma rzut rożny

4

Barcelona wreszcie odzyskała piłkę, ale wciąż nie opuściła swojej połowy, by stworzyć groźną sytuację

21:26

Dobry wieczór! FC Barcelona do meczu z Osasuną podchodzi w pozycji lidera hiszpańskiej La Liga. Po porażce Realu Madryt z Rayo Vallecano Katalończycy mają aktualnie dwa punkty przewagi w tabeli. Z jednej strony mecz w Pampelunie to okazja na podtrzymanie dobrej passy w lidze, a w drugiej to ostatnia szansa na trafienia dla Roberta Lewandowskiego przed przerwą w Katarze. Polak będzie pewnie tym bardziej zmotywowany, że w ostatnim spotkaniu nie trafił do siatki, a do tego zmarnował rzut karny.