18' Oscar Plano
55'
55' Marcos de Sousa
62'
62' Michel Herrero za Marcos de Sousa
62'
62' Sergi Guardiola za Roque Mesa
62'
62' Jota za Toni Villa
70'
70' Jawad El Yamiq
74'
74' Michel Herrero
78'
78' Federico San Emeterio
82'
82' Kike Perez za Federico San Emeterio
82'
82' Pablo Hervias za Saidy Janko
57'

57' Angel Correa
63'

63' Joao Felix za Saul Niguez
63'

63' Renan Lodi za Mario Hermoso
67'

67' Luis Suarez
78'

78' Joao Felix
79'

79' Geoffrey Kondogbia za Marcos Llorente
83'

83' Felipe
85'

85' Hector Herrera za Angel Correa
87'

87' Renan Lodi

Relacja z meczu Real Valladolid - Atletico Madryt

90  + 2'

Dziękujemy za śledzenie relacji!

90  + 2'

Tabela La Liga po ośmiu meczach 38. kolejki: 1. Atletico Madryt - 86 punktów 2. Real Madryt - 82 punkty 3. FC Barcelona - 79 punktów 4. Sevilla - 74 punkty (mecz w niedzielę) 5. Real Sociedad - 62 punkty 6. Real Betis - 61 punktów 7. Villareal - 58 punktów 8. Celta Vigo - 53 punkty 9. Athletic - 46 punktów 10. Granada - 45 punkty (mecz w niedzielę) 11. Osasuna - 44 punkty 12. Cadiz - 44 punkty 13. Valencia - 43 punkty 14. Levante - 41 punktów 15. Deportivo Alaves - 38 punktów 16. Getafe - 37 punktów 17. Elche - 36 punktów 18. Huesca - 34 punkty 19. Real Valladolid - 31 punktów 20. Eibar - 30 punktów

18:53

Wszystkie wyniki ośmiu meczów 38. kolejki z soboty: Real Valladolid - Atletico 1:2 [b]Real Madryt - Villareal 2:1[/b] Eibar - FC Barcelona 0:1 Celta Vigo - Betis 2:3 Elche - Athletic 2:0 Huesca - Valencia 0:0 Osasuna - Real Sociedad 0:1

90  + 2'

Real Valladolid - Atletico 1:2. KONIEC MECZU! ATLETICO MISTRZEM HISZPANII PO RAZ JEDENASTY W HISTORII!

90  + 2'

Real Madryt - Villareal 2:1. Real prowadzi, ale potrzebuje też remisu lub porażki Atletico!

90  + 2'

Real Madryt - Villareal 2:1. GOOOOOOL! Luka Modrić trafia w ostatniej minucie! Ale to nic Realowi nie daje!

89

Real Valladolid - Atletico 1:2. Niewykorzystana szansa dla Valladolid! Uderzenie Sergiego Guardioli niecelne!

87

Real Madryt - Villareal 1:1. Czy będą jeszcze emocje w walce o mistrzostwo? W przypadku remisu Atletico z Realem Valladolid to wciąż zawodnicy Simeone zostaną mistrzem.

87

Real Madryt - Villareal 1:1. GOOOOOOL! Remis w Valdebebas! Ależ strzał Karima Benzemy w okno bramki!

81

Osasuna - Real Sociedad 0:1. Gol Isaka i prowadzenie Realu Sociedad! To Baskowie mają zagrać w Lidze Europy!

81

Eibar - FC Barcelona 0:1. GOL dla Barcelony! Antoine Griezmann daje prowadzenie Katalończykom!

78

Real Valladolid - Atletico 1:2. Szansa dla Atletico na trzeciego gola zaprzepaszczona. Nie trafił czysto w piłkę Yannick Fererira Carrasco!

73

Celta Vigo - Betis 2:3. Ależ się dzieje w meczu Celty z Realem Betis! Goście od 0:2 do 3:2! Gol Victora Ruiza!

73

Elche - Athletic 2:0. Elche prowadzi już 2:0 i jest coraz bliżej utrzymania w La Liga! Bramka Raula Gutiego!

69

Celta Vigo - Betis 2:2. Remis w Vigo. Gol dla Betisu strzelił Nabil Fekir. W tabeli Celta ósma (54 punkty), a Betis siódmuy (59 punktów i strata tylko jednego punktu do remisującego 0:0 z Osasuną Realu Sociedad - walka o bezpośredni awans do Ligi Europy)

67

Sytuacja w tabeli La Liga: 1. Atletico Madryt - 86 punktów - 2:1 z Realem Valladolid 2. Real Madryt - 81 punktów - 0:1 z Villarealem 3. FC Barcelona - 77 punktów - 0:0 z Eibar

67

Real Valladolid - Atletico 1:2. Ależ fatalny błąd i dostarczenie piłki obrońcy Valladolid dla Suareza, który wykańcza tę akcję! To kluczowy gol w walce o mistrzostwo!

67

Real Valladolid - Atletico 1:2. GOOOOOOOL! Luis Suarez sam dobiegł do pola karnego, uderzył i Atletico prowadzi z Realem Valladolid! Atletico o krok od mistrzostwa Hiszpanii!

61

Real Valladolid - Atletico 1:1. Powinno być 2:1 dla Realu Valladolid! Odbił piłkę Oblak tuż przed siebie, uderzył ją jeszcze Shon Weissmann, ale zupełnie ponad bramkę!

57

Real Valladolid - Atletico 1:1. GOOOOOOL! Angel Correa z cudownym uderzeniem i jest remis! Atletico teraz o trzy punkty przed Realem w tabeli!

56

Real Madryt - Villareal 0:1. GOOOOOL Realu! Ale jednak NIE! VAR wskazał, że Karim Benzema był na spalonym! Co tam się stało!

54

Celta Vigo - Betis 2:1. Kolejny gol w Vigo! Tym razem strzela Betis. Gol kontaktowy zdobył Borja Iglesias z pola karnego.

53

Real Madryt - Villareal 0:1. Ależ szansa dla Realu! Eder Militao uderza głową, piłka opada jednak tuż za bramką!

51

Real Valladolid - Atletico 1:0. Strzał głową Jose Marii Gimeneza nad poprzeczką.

49

Celta Vigo - Betis 2:0. Gol Braisa Mendeza i Celta podwyższa prowadzenie!

46

Real Valladolid - Atletico 1:0. Pierwsza szansa w drugiej połowie dla Atletico, ale strzał głową Suareza zatrzymany i wybity przez obrońców gospodarzy!

46

Rozpoczęły się drugie połowy wszystkich spotkań!

17:47

Sytuacja po pierwszej połowie wszystkich meczów: 1. Atletico Madryt - 83 punkty - 0:1 z Realem Valladolid 2. Real Madryt - 81 punktów - 0:1 z Villarealem 3. FC Barcelona - 77 punktów - 0:0 z Eibarem

17:46

Koniec pierwszej połowy wszystkich spotkań: Celta Vigo - Betis 1:0 Eibar - Barcelona 0:0 Elche - Atheltic 1:0 Huesca - Valencia 0:0 Osasuna - Real Sociedad 0:0 [b]Real Madryt - Villareal 0:1 Valladolid - Atletico 1:0[/b]

45

Real Madryt - Villareal 0:1. Strzał głową Casemiro wprost w Sergio Asenjo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Luki Modricia.

45

Real Valladolid - Atletico 1:0. Fatalny strzał ponad bramką Marcosa Llorente.

42

Real Valladolid - Atletico 1:0. Faul Saula i Atletico traci piłkę przed kluczową fazą końcówki pierwszej połowy spotkania.

38

Real Madryt - Villareal 0:1. Długa akcja przed polem karnym Realu, ale goście nie potrafili skończyć jej strzałem i stracili piłkę.

32

Celta Vigo - Betis 1:0. Gol dla Celty - Iago Aspas z rzutu karnego! Dzięki tej bramce Celta już na ósmym miejscu w tabeli, ale Betis jest jednak pewny pozycji przed nimi - co najmniej siódmej.

32

Real Valladolid - Atletico 1:0. Luis Suarez uderza ze skraju pola karnego lewą nogą, piłkę ze światła bramki odbił obrońca gospodarzy!

28

Elche - Athletic 1:0. Pierwszy gol poza głównymi meczami: Elche prowadzi z Athletikiem po trafieniu Lucasa Boye. Dzięki tej bramce uciekają ze strefy spadkowej, są na 17. miejscu!

27

Real Valladolid - Atletico 1:0. Blisko gola Atletico, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę po odbiciu od obrońcy. Chwilę później strzał po rzucie rożnym wyłapał Jordi Masip.

24

Real Madryt - Villareal 0:1. Dośrodkowanie Luki Modricia i strzał głową Marco Asensio, ale wysoko ponad poprzeczką!

20

Real Madryt - Villareal 0:1. Aktualna sytuacja w tabeli La Liga: 1. Atletico Madryt - 83 punkty - 0:1 z Realem Valladolid 2. Real Madryt - 81 punktów - 0:1 z Villarealem 3. FC Barcelona - 77 punktów - 0:0 z Eibarem

20

Real Madryt - Villareal 0:1. Yereme Pino dostał podanie w polu karnym i wykorzystał szansę. 1:0 dla Villarealu sprawia, że Atletico wciąż jest liderem tabeli La Liga!

20

Real Madryt - Villareal 0:1. GOOOOOOL! Villareal na prowadzeniu! Co za sytuacja! Teraz to Real Madryt w ogromnych tarapatach!

18

Real Valladolid - Atletico 1:0. Oscar Plano był na własnej połowie, dostał podanie bez spalonego i dobiegł do pola karnego, a następnie pokonał Jana Oblaka!

18

Real Valladolid - Atletico 1:0. GOOOOOOL! Oscar Plano z bramką na 1:0 i sytuacja Atletico robi się fatalna!

16

16. minuta we wszystkich spotkaniach i wciąż bez bramek. Atletico przeważa w meczu z Realem Valladolid, Real Madryt gra też pewnie i ma przewagę nad Villarealem, ale obie drużyny nie zdobyły jeszcze bramek. W takiej sytuacji oczywiście mistrzem Hiszpanii zostałoby Atletico Madryt.

11

Real Valladolid - Atletico 0:0. Pierwsza sytuacja dla Realu Valladolid, ale strzał jednego z zawodników broni Jan Oblak.

10

Real Valladolid - Atletico 0:0. Ostry kąt przy strzale Luisa Suareza w polu karnym i Urugwajczyk nie trafia!

7

Real Valladolid - Atletico 0:0. Kilka przewinień z obu stron, ale na razie bez większych zagrożeń. Wciąż nie ma bramek w każdym ze spotkań.

1

Real Valladolid - Atletico 0:0. Pierwsza sytuacja Suareza, strzał Urugwajczyka zablokowany, ale był na spalonym!

1

Zaczynamy wszystkie mecze!

16:56

Poza tym odbędą się także inne mecze 38. kolejki: - Celta Vigo - Betis - Eibar - Barcelona - Elche - Athletic - Huesca - Valencia - Osasuna - Real Sociedad A na niedzielę zaplanowano jeszcze mecze Granady z Getafe i Sevilli z Deportivo Alaves.

16:55

W relacji będziemy śledzić głównie mecze Atletico Madryt z Realem Valladolid, a także Realu Madryt z Villarealem.

16:53

Trwa walka o mistrzostwo Hiszpanii - szanse na główne trofeum mają wciąż dwie drużyny - Real Madryt (2. miejsce, 81 punktów) i Atletico Madryt (1. miejsce, 83 punkty).