0
Arsenal
Villarreal
29'

29' Yeremi Pino za Samuel Chukwueze
66'
66' Gabriel Martinelli za Martin Oedegaard
80'
80' Alexandre Lacazette za Pierre-Emerick Aubameyang
80'
80' Willian za Kieran Tierney
90'
90' Edward Nketiah za Hector Bellerin
90'
90' Edward Nketiah
72'

72' Carlos Bacca za Paco Alcacer
86'

86' Yeremi Pino
90'

90' Alberto Moreno za Alfonso Pedraza
90'

90' Moi Gomez za Yeremi Pino

Relacja z meczu Arsenal - Villarreal

95

Tak bramkę zdobył Zalewski!

95

NIE BĘDZIE ANGIELSKIEGO FINAŁU LIGI EUROPY! Arsenal zremisował u siebie z Villarreal 0:0 i to Hiszpanie w finale zmierzą się z Manchesterem United!

95

Koniec meczu w Rzymie. Roma wygrywa 3:2 z Manchesterem United, ale to Anglicy awansowali do finału, bo u siebie wygrali 6:2.

92

Jeszcze jedna zmiana w Arsenalu. Nketiah wchodzi za Bellerina.

21:52

Żółta kartka dla Williamsa, obrońcy Manchesteru.

88

Żółtą kartkę dostał Yeremi Pino, pomocnik Villarreal.

88

Gorąco było w polu karnym Hiszpanów, ale bez gola dla Arsenalu.

85

Zmiana w Manchesterze United. Za Fernandesa wchodzi Juan Mata.

85

Żółta kartka dla Cristante.

85

[b]GOOOL DLA ROMY!!! Gospodarze znów na prowadzeniu. Bramkę zdobył Zalewski !!! 19-letni Polak strzelał po dośrodkowaniu z prawej strony, piłka odbiła się też od Tallesa i wpadła do bramki! Ależ debiut Polaka![/b]

80

Zmiany w Arsenalu. Lacazette i Willian wchodzą na boisko, a schodzą Tierney i Aubameyang.

78

SŁUPEK ARSENALU! Znów trafia w niego Pierre-Emerick Aubameyang!

77

JEST DEBIUT W LIDZE EUROPY POLSKIEGO POMOCNIKA NICOLI ZALEWSKIEGO! Zastąpił on Pedro. Druga zmiana w Romie to Mayoral za Dzeko.

73

Zmiana w Manchesterze United. Za Cavaniego wchodzi Rashford.

73

Żółte kartki dla Cavaniego i Karsdropa.

73

Holding znów groźnie strzelał głową, ale obok słupka. Wciąż Arsenal bez gola.

73

Thomas strzelał z dystansu, ale został zablokowany i tylko rzut rożny dla Arsenalu.

73

Zmiana w Villarreal. Za Paco Alcacera wchodzi Carlos Bacca.

72

Holding po rzucie wolnym strzelał głową, ale nad poprzeczką.

71

Zmiana w Arsenalu. Za Odegaarda wchodzi Martinelli.

70

Musimy też odnotować, że żółtą kartką dostał Fred.

70

Zmiana w Romie. Za Peresa wchodzi Santon. Natomiast w Manchesterze United za Pogbę wchodzi Matić.

69

GGGGGOOOOLLLL DLA MANCHESTERU UNITED. Fernandes świetnie dograł do Cavaniego, który wyrównał. 2:2 !

66

Tak padła druga bramka dla Romy! Bardzo efektowna!

63

Tak trafił Dzeko!

62

Drugą bramkę dla Romy strzelił Bryan Cristante!

61

DRUGI GOL DLA ROMY! ROMA PROWADZI 2:1 Z MANCHESTEREM UNITED!

58

Autorem gola dla Romy jest Edin Dzeko! Roma potrzebuje jednak jeszcze aż czterech goli.

57

GOL DLA ROMY. W RZYMIE REMIS 1:1.

55

Nicolas Pepe po rajdzie lewą stroną, dośrodkował, ale niedokładnie, wprost w ręce bramkarza.

53

Gerard Moreno otrzymał podanie na granicy pola karnego, ale strzelił zbyt lekko i Leno nie miał problemu z obroną.

52

Ucierpieli Mario Gaspar i Nicolas Pepe. Obaj są opatrywani przez sztab medyczny.

50

Kolejna dobra okazja Arsenalu! Źle piąstkował piłkę Rulli i Emile Smith Rowe strzelał, ale obok słupka.

48

Bardzo dobry start Arsenalu. Po dobrym podaniu Tierneya, Nicolas Pepe wbiegł w pole karne, strzelał z jedenastu metrów, ale obok słupka.

47

W przerwie meczu dwie zmiany w Manchesterze United. Za Shawa i Wan-Bissakę weszli Telles i Williams.

46

Początek drugich połów!

45

Natomiast w Londynie sytuacja jest otwarta. Do przerwy jest remis 0:0 po bardzo przeciętnym meczu. Arsenal, by awansować potrzebuje zwycięstwa, bo w Hiszpanii przegrał 1:2.

45

Koniec pierwszych połów w obu meczach. Manchester United prowadzi w Rzymie 1:0 i w dwumeczu już 7:2. Kataklizm mógłby mu odebrać awans do finału Ligi Europy.

45

W obu meczach sędzia doliczył po trzy minuty.

44

Tak padła bramka dla Manchesteru United.

42

Manchester United jest już praktycznie finalistą Ligi Europy. Teraz Roma, by awansować musiałaby strzelić PIĘĆ GOLI!

40

Bruno Fernandes rozegrał piłkę z Fredem, ten drugi podał do wybiegającego sam na sam z bramkarzem Cavanim, a Urugwajczyk z 18 metrów strzelił obok bramkarza i zdobył gola.

39

GOL DLA MANCHESTERU UNITED!!!

38

Tak Aubameyang trafił w słupek.

35

Czy doczekamy się bramki do przerwy w którymś meczu?

33

Mario Gaspar wbiegł w pole karne, ale zagrał źle i piłkę złapał Leno.

31

Zmiana w drużynie Villarreal. Za kontuzjowanego Chukwueze wchodzi 18-letni hiszpański pomocnik Yeremi Pino. .

30

Pierwsza zmiana w ekipie Romy. Za kontuzjowanego Chrisa Smallinga, byłego zawodnika Manchesteru United, wchodzi 19-letni Ebrima Darboe. To zawodnik z Gambii.

28

Tymczasem w Rzymie Antonio Mirante broni strzał aktywnego Cavaniego! Urugwajczyk coraz bliżej gola.

27

SŁUPEK ratuje Villarreal! Strzelił w niego Pierre-Emerick Aubameyang!

26

Kieran Tierney strzelał z ok. 30 metrów, ale daleko obok słupka. Wciąż bezbramkowy remis na Emirates Stadium w Londynie.

25

A tymczasem w Rzymie Edinson Cavani strzelił w poprzeczkę!

24

Daniel Parejo strzelił nad murem, ale też nad poprzeczką.

23

Będzie groźny rzut wolny dla Hiszpanów z ok. 22 metrów.

22

A tu ciekawostka od portalu whoscored.com. Najwyżej oceniony w pierwszym kwadransie był bramkarz David De Gea...

20

Groźnie było w polu karnym Villarrealu, ale bramkarz Geronimo Rulli skutecznie piąstkował piłkę.

19

Żółtą kartkę dostał obrońca Manchesteru: Aaron Wan-Bissaka

16

Taki rzut karny sędzia podyktował w pierwszym meczu dla Arsenalu...

14

Arsenal próbuje ataków pozycyjnych, ale na razie groźniej wyglądają kontry gości.

11

Roma próbuje szybko zdobyć gola. Jest lepsza w pierwszych minutach od Manchesteru.

9

Długa akcja hiszpańskich piłkarzy, ale zakończona niedokładnym podaniem.

8

Przypomnijmy, że można już kupować bilety na finał Ligi Europy

7

W Rzymie Roma potrzebuje cudu. Musiałaby wygrać 4:0. Na razie spokojny początek z obu stron.

5

Leno świetnie broni strzał z dystansu bardzo utalentowanego, 21-letniego skrzydłowego Samuela Chukwueze.

4

Arsenal ma szansę na drugi w ciągu trzech lat finał Ligi Europy. W 2019 przegrał 1:4 z Chelsea Londyn.

2

Arsenal od początku atakuje. Wywalczył już pierwszy rzut rożny.

1

Początek obu spotkań!

19:54
19:53

Na ławce Romy jest młody, 19 letni Polak - Nicola Zalewski. Jest on ofensywnym pomocnikiem. W tym sezonie nie zagrał ani w Serie A, ani w Lidze Europy.

19:51

W drugim meczu sytuacja jest bardzo ciekawa. Villarreal wygrał u siebie z Arsenalem 2:1.

19:49

Bardzo blisko finału jest Manchester United, który w pierwszym meczu rozgromił aż 6:2 u siebie Romę.

19:47

Po dłuższej przerwie w wyjściowym składzie Manchesteru jest Holender Donny Van de Beek.

19:47

Oto skład Romy

19:45

Oto składy z meczu Arsenal - Villarreal

19:42

Dobry wieczór. Zapraszamy Państwa na multirelację z rewanżowych meczów półfinałowych Ligi Europy: Arsenal - Villarreal oraz Roma - Manchester United.