27' Luis Rocha
29'

29' Paweł Stolarski
58'
58' Roland Ugrai za Tal Kachila
69'
69' Javier Horacio Umbides za Madson
83'
83' Clarck Nsikulu za Apostolos Vellios
85'
85' Alexandros Katranis
51'

51' Walerian Gwilia
62'

62' Mateusz Wieteska za Luis Rocha
68'

68' Dominik Nagy za Marko Vesović
77'

77' Carlitos za Luquinhas

Relacja z meczu Atromitos - Legia Warszawa

90  + 4'

Koniec meczu! Legia pokonała Atromitos 2:0 i zagra w fazie play-off kwalifikacji Ligi Europy!

90

Cztery minuty doliczone.

90

Niecelne uderzenie Nagy'a głową.

85

Ajjjj, minimalnie przestrzelił Carlitos!

84

Kartka dla Katranisa.

81

Słabe, bezpośrednie uderzenie Nagy'a z rzutu wolnego.

66

Niezłe, mocne uderzenie Farley'a z dystansu, jednak obok bramki Majeckiego.

62

Doskonała szansa dla Legii, jednak bramkarz Atromitosu doskonale odbił strzał Gwilii.

62

Wieteska w miejsce Rochy. To zmiana taktyczna, bo Portugalczyk mógł niedawno otrzymać drugą żółtą kartkę.

60
58

Ugrai w miejsce Khilii.

55

Dużo luzu złapała Legia. Tu już chyba nie da się nie awansować.

52

Dobra akcja Vesovicia, dośrodkowanie a Gwilia uderzył z powietrza, z trudnej sytuacji, w krótki róg i jest już 2:0!

51

WALERIAN GWILIA! 2:0!

49

Kontratak Legii zakończony bardzo słabym strzałem Kulenovicia.

46

Początek drugiej połowy.

45  + 3'

Przerwa. Po golu Stolarskiego Legia prowadzi z Atromitosem 1:0.

45  + 1'

Mnóstwo szczęścia Legii! Grek już składał się do strzału na pustą bramkę, ale w ostatniej chwili uprzedzili go Lewczuk i Stolarski. Ufff

45  + 1'

Trzy minuty doliczone do puerwszej połowy.

45

Niecelne uderzenie Gwilii.

44

Faul Risvanisa na Vesoviciu. Kartka dla piłkarza Atromitosu i rzut wolny dla Legii.

42

Niecelne uderzenie Kulenovicia z dystansu.

41

Spore zamieszanie pod bramką Legii po rzucie rożnym, ale na szczęście piłka w rękach Majeckiego.

40

Manusos! Bardzo niebezpieczne uderzenie zawodnika Atromitosu na bramkę Majeckiego! Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

38
37

Ładna, składna akcja Legii, jednak zakończona bardzo złym, za mocnym podaniem Rochy. Trzeba jednak wicemistrzów Polski pochwalić, bo przeważają, grają spokojnie.

34
32

Doskonała szansa dla Legii! Gwilia minął dwóch rywali, podał do Kulenovicia, jednak Chorwat nie trafił w bramkę!

30

Świetna akcja Cafu, który przedarł się na lewej stronie boiska. Pomocnik podał do Gwilii na linię pola karnego, Gruzin wyłożył piłkę Stolarskiemu, który uderzył płasko, nie do obrony i Legia prowadzi w Grecji 1:0!

21

Okres przewagi gospodarzy. Kolejny kontratak, tym razem po błędzie Cafu, na szczęście Lewczuk odciął od podania Velliosa.

18

Zablokowane uderzenie Khilii, sporo szczęścia Legii.

17

Poprzeczka ratuje Legię po niespodziewanym, bezpośrednim uderzeniu z ostrego kąta!

16

Kontratak Atromitosu zakończony faulem Stolarskiego. Rzut wolny i okazja do dośrodkowania dla gospodarzy.

13

W starciu z greckim napastnikiem ucierpiał Igor Lewczuk. Obrońca Legii z opatrunkiem na głowie.

11

Gorąco pod bramką Legii. Dośrodkowywał Farley, a na szczęście warszawiaków piłki nie sięgnął Vellios.

10

Bardzo słaby, niecelny strzał Rochy.

7

Ależ szansa dla Legii! Wrzutka w pole karne, Luquinhas jednak nie opanował piłki, a mógł znaleźć się w idealnej okazji, pięć metrów przed bramką Atromitosu!

6

Na razie sporo niedokładności z obu stron.

3

Próba prostopadłego podania ze strony gospodarzy, ale na szczęście doskonale piłkę przeciął Rocha.

1

17:57

Obie drużyny wychodzą na boisko. Za chwilę początek meczu.

17:53
17:51

Zwycięzca tej pary w fazie play-off eliminacji najprawdopodobniej zagra z Glasgow Rangers. Szkoci swój rewanż z duńskim Midtjylland rozegrają dopiero jutro, jednak w pierwszym meczu na wyjeździe wygrali aż 4:2 i awans może im odebrać chyba jedynie katastrofa.

17:51

Legia do awansu potrzebuje dziś bramkowego remisu lub po prostu zwycięstwa.

17:50

Carlitos dziś znów na ławce. W ataku Legii Sandro Kulenović.

17:48

Skład Legii: Majecki - Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha - Martins, Cafu - Vesović, Gwilia, Luquinhas - Kulenović

17:48

Skład Atromitosu: Megyeri - Natsos, Risvanis, Goutas, Katranis - Madson, Khila - Farley, Charisis, Manousos - Vellios

17:47

W Grecji dziś piekielny upał.

17:47

Przed sześcioma dniami w Warszawie padł bezbramkowy remis.

17:46

Dzień dobry państwu! Zapraszamy na relację na żywo z rewanżowego meczu III rundy eliminacji Ligi Europy. Legia Warszawa zagra na wyjeździe z greckim Atromitosem.