67' Rangel
74'
74' Ilmari Niskanen
76'
76' Ats Purje za Ville Saxman
89'
89' Ariel Thierry Ngueukam za Mame Thiaw
49'

49' Dominik Nagy
58'

58' William Remy
61'

61' Domagoj Antolić za Carlitos
66'

66' Igor Lewczuk za William Remy
90'

90' Tomasz Jodłowiec za Dominik Nagy

Relacja z meczu KuPS - Legia Warszawa

90  + 5'

KONIEC MECZU. Słabego meczu, bardzo słabego, ale to Legia gra dalej. W III rundzie LE najprawdopodobniej z Atromitosem Ateny. Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji, dobrego wieczoru.

90  + 4'

Legioniści próbują teraz skraść jak najwięcej czasu.

90  + 3'

Vesović blokuje Mangę i oddalamy zagrożenie. Chwila oddechu.

90  + 2'

Pięć minut. Tyle sędzia doliczył do tego spotkania. Właśnie mija druga.

90  + 1'

Zmiana w Legii: Jodłowiec za Nagya.

90

Rangel, bramka, ale... spalony. Fura szczęścia Legii.

89

Zmiana w KuPS: Ngueukam za Thiawa.

87

Niesłychane! Kulenović nie wykorzystuje rzutu karnego, broni Virtanen!

86

RZUT KARNY DLA LEGII! Murillo zagrał piłkę ręką.

85

Przerwa w grze: na boisku leży Martins.

83

Thiaw wpadł w pole karne, ale na szczęście Legii oddał niecelny strzał.

80

Kontra 3 na 1. I co robi Legia? To znaczy: co robi Novikovas? Ledwo co trafia w piłkę. Bez komentarza.

78

Wprowadzony Purje został nieprzepisowo powstrzymany przez Jędrzejczyka. Rzut wolny dla gospodarzy.

76

Zmiana w KuPS: Purje za Saxmana.

75

Żółta kartka: Niskanen faulował Rochę.

74

Jędrzejczyk wycofuje do Majeckiego, ten kopie daleko i... Legia szybko traci piłkę. Znowu.

71

Antolić z dystansu - słabo, niecelnie, ale nabija jednego z obrońców i Legia ma rzut rożny.

68

Gwilia w pole karne, ale tam nikt nie dotyka piłki. Od bramki wznowi Virtanen.

67

Żółta kartka: Rangel za brzydki faul na Jędrzejczyku.

66

Zmiana w Legii, wymuszona: Lewczuk za Remy'ego.

65

Remy wciąż poza boiskiem, a tymczasem gospodarze mają rzut rożny.

64

Przerwa w grze: na boisku leży, a w zasadzie siedzi Remy.

62

Remy przedarł się przy linii bocznej, ale jego dalekie zagranie zostało przejęte przez Finów.

60

Pierwsza zmiana w Legii: Antolić za Cartlitosa.

58

Żółta kartka: Remy za faul taktyczny na Rangelu.

57

Głupia strata legionistów, ale mają szczęście - Rangel obok słupka.

55

Niskanen dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy Legii oddalają zagrożenie.

53

Rzut wolny dla Legii - na własnej połowie faulowany Martins.

51

NIE-DO-WIARY! To powinien być gol dla Legii. Kulenović w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafia w boczną siatkę.

50

Kolejny faul legionistów, tym razem Remy'ego. Bez kartki.

48

Żółta kartka dla Nagya, za faul na Mandze.

46

Zaczynamy drugą połowę. Bez zmian, od środka Legia.

45  + 2'

Legia grać k...a mać! - taki okrzyk z sektora gości żegna piłkarzy Vukovicia. PRZERWA.

45  + 1'

Remy wygrywa pojedynek w powietrzu z Niskanenem. Było groźnie, bo sytuacja miała miejsce w polu karnym Legii.

44

Tym razem Ayarna. Też z dystansu. Ale mocniej i lepiej niż Saxman - minimalnie nad poprzeczką.

42

Saxman z dystansu. Lekko, niecelnie, obok słupka. Wznowi Majecki.

41

Martins głową przecina prostopadłe podanie rywali, ale sukces połowiczny, bo piłka leci za boisko - rzut rożny dla gospodarzy.

39

Novikovas krótko z rzutu rożnego do Carlitosa, ale nie ma zagrożenia. Jedyny plus, że legioniści dalej utrzymują się przy piłce.

38

Vesović dobrze wyprzedza rywala, ale podaje znowu fatalne - wprost pod nogi przeciwnika.

36

Novikovas z pierwszej piłki w pole karne, ale gospodarze połapali się w jego zamiarach.

35

A, zapomnielibyśmy: strzelał Kulenović.

34

34. minuta. Legia oddaje pierwszy strzał w tym meczu. Celny, ale zbyt lekki, by zaskoczyć bramkarza Kuopionu Otso Virtanena.

31

Rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego, faulowany Kulenović.

30

Pół godziny za nami. Jak na razie najlepsze co ma Legia, to wynik z pierwszego meczu.

28

Remy nabija Pennanena piłką. Od bramki wznowi Majecki.

27

Nonszalanckie podanie Vesovicia i strata legionistów.

25

A jednak dośrodkowanie, ale groźnie, bardzo groźnie pod bramką Majeckiego. Na szczęście dla Legii wszystko przerywa gwizdek sędziego, który w zamieszaniu dopatrzył się faulu na Kulenoviciu.

24

Kolejny faul Legii: Martinsa na Saxmanie. Gospodarze mają okazję do strzału.

22

Majecki ściga się z Saxmanem. Górą bramkarz Legii, który łapie piłkę na skraju pola karnego.

20

Rzut rożny dla Legii - Gwilia na bliższy słupek, gdzie stoją rywale - nie ma strzału.

18

Thiaw mocno w pole karne, gdzie trafia w Diallo. I trafia to dobre określenie, bo Senegalczyk aż się przewraca. Piłka poza boiskiem, wznowi Majecki.

17

Nerwowo pod polem karnym Legii - gospodarze mają rzut rożny.

16

Gospodarze wybijają piłkę na aut - na boisku leży Nagy.

15

Novikovas złapany na spalonym.

14

Legia w końcu dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika, bo wymienia podania w poprzek boiska, na własnej połowie.

12

Przerwa w grze - na boisku leży Rangel.

11

Jędrzejczyk udanie blokuje piłkę i daje się sfaulować przy linii końcowej. A faulował Saxman.

9

Rzut wolny dla Legii w środkowej strefie, faulowany Gwilia.

7

Ayarana ze skraju pola karnego podaje piłkę - legioniści wybijają, oddalają zagrożenie, które sami sprowokowali.

6

Legioniści protestują, ale nic z tego. Na powtórkach widać, że Remy zagrywał w kierunku Majeckiego.

6

Co za błąd Majeckiego! Bramkarz Legii łapie piłkę po zagraniu od własnego zawodnika.

4

Ładny przechwyt Novikovasa na połowie rywali, ale po chwili faul Litwina. Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

2

Legia od razu wysokim pressingiem. Fauluje. Kuopion ma rzut wolny w środkowej strefie.

1

Zaczynamy! Od środka gospodarze.

17:48

KuPS Kuopion Palloseura: Virtanen - Manga, Diallo, Soldo, Murillo - Saxman, Ayarna, Thiaw - Niskanen, Rangel, Pennanen

17:47

Legia czwartkowe spotkanie rozpocznie w składzie: Majecki - Vesović, Remy, Jędrzejczyk, Luis Rocha - Novikovas, Martins, Gwilia, Carlitos, Nagy - Kulenović

17:45

- Zwycięstwo nas cieszy, choć wniebowzięci nie jesteśmy. Ale 1:0 to wartościowy wynik przed rewanżem w Finlandii - mówił Aleksandar Vuković po pierwszym meczu. A ten rewanż już dziś. O 18 w Kuopio, na sztucznej murawie, gdzie wicemistrz Polski zmierzy się z Kuopionem Palloseura, czyli trzecią drużyną ligi fińskiej poprzedniego sezonu