13' Frenkie de Jong
45'

45' Gerard Pique
46'
46' Matteo Politano za Diego Demme
56'
56' Piotr Zieliński
62'
62' Fabian
73'
73' Dries Mertens za Piotr Zieliński
74'
74' Adam Ounas za Fabian
74'
74' Faouzi Ghoulam za Victor Osimhen
81'
81' Andrea Petagna za Lorenzo Insigne
87'
87' Matteo Politano
59'

59' Pierre-Emerick Aubameyang
62'

62' Pablo Gavira za Sergio Busquets
75'

75' Nico Gonzalez za Pedri
75'

75' Ousmane Dembele za Adama Traore
75'

75' Luuk de Jong za Pierre-Emerick Aubameyang
81'

81' Ricard Puig za Ferran Torres
90'

90' Pablo Gavira

Relacja z meczu SSC Napoli - FC Barcelona

90  + 3'

Dziękujemy za relację!

90  + 3'

Koniec meczu! Barcelona pewnie wygrywa w Neapolu 4:2, tym samym awansując do 1/8 finału Ligi Europy.

90  + 2'

Barcelona utrzymuje się przy piłce, nie pozwalając Napoli na wyprowadzenie kolejnego ataku.

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy meczu.

87

Napoli po bramce rzuciło się do szaleńczych ataków. Petagna oddał bardzo groźny strzał, ter Stegen jednak pewnie broni.

87

Fatalny błąd popełnił Nico, który stracił piłkę we własnym polu karnym. Napolitano błyskawicznie uderzył w krótki róg i pewnie pokonał ter Stegena, zmniejszając straty.

87

Gol dla Napoli! Politano zmniejsza straty.

83

Barcelona ruszała z atakiem, ale Puig zagrał niecelnie.

79

Niepewne wyjście ter Stegena do dośrodkowania. Ounas wywalczył jednak jedynie rzut rożny, ale obrońcy Barcelony bez trudu wybili piłkę.

76

Niewiele dzieje się aktualnie na boisku. Barcelona skupia się na rozgrywaniu piłki.

72

Osimhen znalazł się w doskonałej sytuacji! Uprzedził Pique i uderzył na bramkę Barcelony, ale tuż obok słupka.

70

To mógł być gol dla Napoli. Zieliński zagrał prostopadłą piłkę do Insigne, który pokonał ter Stegena, ale był na spalonym. Dalej jest 4:1 dla Barcelony.

68

Barcelona cały czas utrzymuje się przy piłce.

65

Aubameyang znalazł się w sytuacji sam na sam z Meretem. Źle jednak przyjął piłkę i wychodzący Meret bez trudu zatrzymał atak Barcelony.

62

Barcelona utrzymuje się przy piłce na własnej połowie.

59

Aubameyang otrzymał kapitalne podanie od Adama Traore i z kilkunastu metrów uderzył w samo okienko bramki Mereta. Bramkarz Napoli znów nie miał szans na skuteczną interwencję.

59

To chyba jest już koniec! Aubameyang i jest 4:1 dla Barcelony!

58

Insigne złapany na spalonym.

56

Aubameyang wychodził z kontrą i został sfaulowany przez Piotra Zielińskiego. Sędzia nie miał wątpliwości i pokazał Polakowi żółtą kartkę.

53

Znakomita okazja Barcelony! Meret ratował się przed przelobowaniem, ale źle wybił piłkę i ta spadła na nogę de Jonga. Na szczęście dla Napoli, obrońcy zablokowali jego strzał.

50

Zieliński otrzymał piłkę w polu karnym Barcelony. Jego zagranie zostało jednak zablokowane przez Pedriego.

47

Długa piłka w kierunku Osimhena, ale podanie do niego było zbyt mocne. Piłkę przejęli obrońcy Barcelony.

46

Wracamy do gry po przerwie!

45

Dlatego nie może dziwić, że piłkarzy Napoli, schodzących do szatni, żegnały gwizdy ze strony kibiców.

45

Koniec pierwszej połowy! Barcelona prowadzi 3:1 z Napoli, a w dwumeczu jest już 4:2.

45

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

45

Rzut rożny dla Barcelony, obrońcy Napoli nie zdołali wystarczająco wybić piłki, która trafiła pod nogi Gerarda Pique. Hiszpan przyjął ją i uderzył na bramkę Mereta przy samym słupku. Bramkarz Napoli był bez szans na skuteczną interwencję.

45

3:1 dla Barcelony! Tym razem trafia Gerard Pique!

43

Adama Traore otrzymał piłkę w polu karnym, oddał strzał, ale został zablokowany przez Ruiego.

41

Osimhen znów traci piłkę, tym razem w starciu z Araujo.

39

Osimhen znalazł się z piłką w narożniku boiska, próbował walki z dwoma piłkarzami Barcelony, ale stracił piłkę. Od bramki zacznie ter Stegen.

36

Adama Traore wbiegł z piłką w pole karne Napoli, ale Demme zdołał nie tylko przerwać atak Barcelony, ale jeszcze nabić Traore. Od bramki zaczął Meret.

34

Barcelona nie przestaje atakować. Kolejny strzał na bramkę Mereta, tym razem bramkarz Napoli pewnie broni.

31

Szybka akcja Napoli, ale Insigne skutecznie zablokowany przez Desta.

29

Kolejny strzał Ferrana Torresa, ale wysoko ponad bramką.

28

Znakomite dośrodkowanie de Jonga, piłka spadła idealnie na głowę Aubameyanga, ale Gabończyk uderzył tuż obok słupka.

27

Ferran Torres strzelał z 16. metra na bramkę Mereta, ale w ostatniej chwili zablokował go Rui. Tylko rzut rożny.

26

Barcelona wychodziła z szybkim atakiem, ale niecelnie zagrał de Jong.

24

Aubameyang oddaje kolejny groźny strzał na bramkę Mereta. Znów niecelnie. Ale i tak Gabończyk był na pozycji spalonej.

22

Insigne uderzył w lewy dolny róg bramki, praktycznie przy samym słupku. Ter Stegen nawet nie rzucił się w żadną ze stron.

22

Bramka dla Napoli! Insigne pewnie wykorzystuje rzut karny!

20

I VAR to potwierdza! Rzut karny dla Napoli!

20

Akcja Napoli, piłka zagrana na lewe skrzydło. Ter Stegen wychodzi z bramki i fauluje Osimhena, zdaniem piłkarzy Napoli, jeszcze w polu karnym.

18

Aubameyang oddał bardzo dobre uderzenie sprzed pola karnego. Piłka poszybowała jednak nad poprzeczką.

17

Bardzo groźne uderzenie Desta, ale piłka minimalnie minęła bramkę Napoli.

15

Barcelona szybko zbudowała bezpieczną przewagę i zaczyna spokojnie rozgrywać piłkę na własnej połowie.

13

Ter Stegen zaczął akcję z własnego pola karnego, długie zagranie w kierunku Torresa, który odegrał do de Jonga. Ten przebiegł z piłką kilka metrów i huknął technicznie w samo okienko bramki, nie dając najmniejszych szans Meretowi.

13

Co za uderzenie de Jonga! 2:0 dla Barcelony!

10

Insigne próbował zagrać piłkę w kierunku Elmasa, ale ten nie był w stanie nawet oddać strzału.

8

Błyskawiczna kontra Barcelony. Adama Traore otrzymał piłkę na połowie boiska, przebiegł z nią kilkanaście metrów, zagrał prostopadle do Jordiego Alby, który płaskim strzałem pokonał Mereta.

8

Gol dla Barcelony! Jordi Alba i jest 1:0!

7

Z rzutu rożnego nic nie wyszło. Piłkę przejmują piłkarze Barcelony.

7

Napoli ruszyło z szybkim atakiem i wywalczyło rzut rożny.

6

Barcelona próbuje budować atak pozycyjny, jednak piłkarze Napoli uniemożliwiają to, grając wysokim pressingiem.

4

Pierwsza akcja Napoli. Dośrodkowanie z prawego skrzydła, ter Stegen wyszedł jednak z bramki i przejął piłkę.