• Eljif Elmas (64')
Spartak Moskwa
SSC Napoli
3'
3' Aleksandr Sobolew
14'
14' Ruslan Litvinov
28'
28' Aleksandr Sobolew
72'
72' Aleksandr Lomovitski za Mikhail Ignatov
83'
83' Nikolay Rasskazov za Victor Moses
88'
88' Aleksandr Sobolew
90'
90' Jordan Larsson za Quincy Promes
90'
90' Quincy Promes
64'

64' Eljif Elmas
77'

77' Kalidou Koulibaly
78'

78' Amir Rrahmani za Stanislav Lobotka

Relacja z meczu Spartak Moskwa - SSC Napoli

18:24

Koniec! Zła wiadomość dla fanów Legii Warszawa! Spartak Moskwa ograł Napoli 2:1 i został nowym liderem grupy C Ligi Europy.

90  + 3'

Larsson za Promesa

90

Lozano wrzuca! Elmas główkuje! Mogło być 2:2! Ale nie ma! Spartak się broni. Zostało tylko kilka minut

86
83

Trudne warunki do gry. Sypie straszny śnieg a murawa jest śliska

79

Lozano wrzuca w pole karne! Petagna mija się z piłką! Dopada do niej Elmas! Macedończyk został jednak zablokowany

75

Promes strzela z wolnego! Rrahmani wybija głową

74

Schodzi Lobotka (pomocnik), wchodzi Rrahmani (obrońca)

72

Posiadanie piłki Napoli wciąż rośnie. Urosło już do 69 procent

66

Napoli podkręca tempo! Ale czy starczy czasu?

63

Jest gol kontaktowy! Petagna miękko wrzuca w pole karne, a Elmas popisał się świetną główką! Napoli wraca do żywych!

60

Lozano miał dużo miejsca na skraju pola karnego, ale nie wykorzystał tej sytuacji. Strzelił fatalnie... Przynajmniej jakiś kibic zgarnie piłkę za friko

49

Zieliński zagrywa do Di Lorenzo! GOOOOOOOOOL! Piłka wpada do siatki! Ale nie! Gola nie ma! Słyszymy gwizdek! Petagna po drodze dotknął piłki, a arbiter dostrzegł spalonego...

46

Wracamy! Widać, że neapolitańczykom jest naprawdę chłodno w Moskwie.

17:21

To miał być mecz dla wielu zmienników, ale raczej trener Spalletti nie będzie z nich zadowolony

45  + 2'

Koniec pierwsze połowy. Dość nudnej połowy, w której zbyt wiele się nie działo. Sobolew jednak zdołał zdobyć dwie bramki. Najpierw z karnego, a później z główki

45

Napoli jest bezzębne. Spartak, prawdę mówiąc, też nie zachwyca, ale ma bardzo korzystny wynik. Dla siebie. Na pewno nie dla Legii, która dzisiaj - ze względu na tabele - powinna trzymać kciuki za gości

42

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska

38

Posiadanie piłki: Spartak 40 procent - Napoli 60 proc. Ale nic z tego nie wynika. Napoli gra zbyt przewidywalnie

35

Luciano Spalletti dał szansę wielu zmiennikom, ale na razie oni zawodzą.

32

Spartak przejmuje inicjatywę

29

Co tu się dzieje! Sobolev znowu trafia! Spartak dwa! Napoli zero! Mario Rui dopuścił do dośrodkowania, a Koulibaly przegrywa główkę z Rosjaninem! Przypomnijmy: to zła wiadomość dla Legii

25

Zielińskie pięknie przyjął piłkę, a następnie strzelił pod poprzeczkę, ale bramkarz wykazał się piękną paradą! Co za iterwencja!

21

Kolejny rożny Spartaka, ale wielkiego zagrożenia znowu nie było

19

Gospodarze mieli rzut rożny, ale zagrożenia nie było. Chyba, że kontratakiem Napoli, jednak Lozano przegrał walkę o piłkę i z kontrataku nici

17

Napoli zaczyna przeważać

15

Elmas strzela! I to strzela na raty, ale bramkarz Spartaka w obu przypadkach zachował czujność