Rennes
11'
11' Dmytro Kryskiv
40'
40' Taras Stepanienko
45'
45' Artem Bondarenko
43'

43' Benjamin Bourigeaud
76'
76' Iwan Petriak za Dmytro Kryskiv
76'
76' Danylo Sikan za Lassina Traore
84'
84' Bogdan Mykhaylychenko
85'
85' Ołeksandr Zubkow
56'

56' Lesley Ugochukwu
59'

59' Karl Toko Ekambi
71'

71' Desire Doue za Amine Gouiri
71'

71' Ibrahim Salah za Jeremy Doku
77'

77' Lovro Majer za Lesley Ugochukwu
77'

77' Baptiste Santamaria za Karl Toko Ekambi
85'

85' Warmed Omari
85'

85' Birger Meling za Arnaud Kalimuendo-Muinga

Relacja z meczu Szachtar Donieck - Rennes

90  + 5'

Szachtar Donieck zasłużył(a) na zwycięstwo po świetnej grze.

90  + 5'

To już wszystko! Sędzia odgwizduje koniec meczu.

90  + 5'

Liczba kibiców dzisiaj na stadionie to 13415

90  + 5'

Posiadanie piłki: Szachtar Donieck: 45%, Rennes: 55%.

90  + 5'

Szachtar Donieck kontroluje piłkę.

90  + 4'

Rennes jest w trakcie akcji zagrażającej bramce przeciwników.

90  + 4'

Baptiste Santamaria wrzuca piłkę z rzutu rożnego na lewo, ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

90  + 3'

Mamy lekkomyślne zagranie. Danylo Sikan popełnia brutalny faul, którego ofiarą jest Baptiste Santamaria.

90  + 3'

Lovro Majer zostaje ukarany rzutem karnym. Artem Bondarenko został odepchnięty

90  + 2'

Niebezpieczne zagranie wykonał Desire Doue z Rennes. Heorhij Sudakow jest przez nie poszkodowany.

90  + 1'

Sędzia pokazuje, że będą 4 minuty doliczonego czasu.

90

Szachtar Donieck próbuja stworzyć jakąś akcję.

89

Bramkarz wybija dla drużyny Szachtar Donieck

89

Okazja! Ibrahim Salah znalazł sobie trochę miejsca na strzał, ale nie potrafił pokonać bramkarza. Mamy rzut bramkowy

88

Rennes próbuja stworzyć jakąś akcję.

86

85

Arnaud Kalimuendo-Muinga opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Birger Meling.

85

Warmed Omari nie ma pretensji do sędziego, za otrzymana żółtą kartkę, która dostał za dyskusję.

85

Ołeksandr Zubkow nie ma pretensji do sędziego, za otrzymana żółtą kartkę, która dostał za dyskusję.

85

Posiadanie piłki: Szachtar Donieck: 47%, Rennes: 53%.

84

Bogdan Mykhaylychenko otrzymuje żółtą kartkę od sędziego.

84

Niebezpieczne zagranie wykonał Bogdan Mykhaylychenko z Szachtar Donieck. Lovro Majer jest przez nie poszkodowany.

84

Szachtar Donieck jest w trakcie akcji zagrażającej bramce przeciwników.

83

Jeanuel Belocian z Rennes przechwytuje dośrodkowanie skierowane w pole karne.

83

Iwan Petriak wrzuca piłkę z rzutu rożnego na lewo, ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

83

82

82

Rennes kontroluje piłkę.

81

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Ibrahim Salah z Rennes podciął przeciwnika, którym był Heorhij Sudakow.

80

80

80

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Bogdan Mykhaylychenko z Szachtar Donieck podciął przeciwnika, którym był Ibrahim Salah.

80

77

Karl Toko Ekambi opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Baptiste Santamaria.

77

Lesley Ugochukwu opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Lovro Majer.

76

Lassina Traore opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Danylo Sikan.

76

Dmytro Kryskiv opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Iwan Petriak.

76

Bramkarz wybija dla drużyny Rennes

76

Yukhym Konoplia strzela na bramkę, ale jego strzał ma mało precyzji i przelatuje daleko.

76

75

75

73

71

Jeremy Doku opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Ibrahim Salah.

71

Amine Gouiri opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Desire Doue.

71

70

70

69

68

67

Ołeksandr Zubkow ma otwartą przestrzeń, ale jego strzał przelatuje daleko od celu. Mógł zachować się lepiej.

67

Dmytro Kryskiv strzela na bramkę, ale jego strzał ma mało precyzji i przelatuje daleko.

67

65

65

64

64

Taras Stepanienko ma otwartą przestrzeń, ale jego strzał przelatuje daleko od celu. Mógł zachować się lepiej.

64

63

Dmytro Kryskiv wrzuca piłkę z rzutu rożnego na lewo, ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

63

62

Dobra próbę wykonuje Karl Toko Ekambi. Skierował piłkę na bramkę, ale bramkarz broni.

62

61

Zawodnik z Szachtar Donieck jest na spalonym.

61

60

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Jeanuel Belocian z Rennes podciął przeciwnika, którym był Heorhij Sudakow.

60

Posiadanie piłki: Szachtar Donieck: 40%, Rennes: 60%.

59

G O O O L - Karl Toko Ekambi zdobywa bramkę prawą nogą!

59

59

Karl Toko Ekambi wrzuca piłkę z rzutu rożnego na lewo, ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

58

Dobra próbę wykonuje Arnaud Kalimuendo-Muinga. Skierował piłkę na bramkę, ale bramkarz broni.

58

56

Lesley Ugochukwu otrzymuje żółtą kartkę od sędziego.

56

Niebezpieczne zagranie wykonał Lesley Ugochukwu z Rennes. Taras Stepanienko jest przez nie poszkodowany.

56

56

Rennes ma okazję! Jeanuel Belocian uderza, ale piłka po jego główce szybuje daleko.

56

56

55

Posiadanie piłki: Szachtar Donieck: 55%, Rennes: 45%.

55

Benjamin Bourigeaud próbuje szczęścia z dystansu, ale piłka po jego próbie kończy bezpiecznie ląduje w rękach bramkarza, którym jest .

54

53

Taras Stepanienko z Szachtar Donieck przechwytuje dośrodkowanie skierowane w pole karne.

53

52

51

Rennes rozpoczyna od rzutu z autu na połowie przeciwnika.

51

50

Mykola Matwijenko z Szachtar Donieck przechwytuje dośrodkowanie skierowane w pole karne.

50

Jeremy Doku wrzuca piłkę z rzutu rożnego na prawo ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

49

49

Szachtar Donieck rozpoczyna od rzutu z autu na połowie przeciwnika.

49

49

Ołeksandr Zubkow strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.

48

47

Dmytro Kryskiv z Szachtar Donieck jest na spalonym.

46

46

Druga połowa trwa.

45  + 2'

Szachtar Donieck był lepszą drużyną w tej pierwszej połowie.

45  + 2'

Koniec! Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

45  + 2'

Posiadanie piłki: Szachtar Donieck: 43%, Rennes: 57%.

45  + 1'

G O O O L - Artem Bondarenko z drużyny Szachtar Donieck trafia prawą nogą z jedenastki w środek. rzucił się w prawo.

45

KARNY! - Lesley Ugochukwu w ocenie sędziego faulował w polu karnym przeciwnika, którym jest Yukhym Konoplia! Zawodnicy otaczają sędziego.

44

43

Benjamin Bourigeaud otrzymuje żółtą kartkę

43

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Benjamin Bourigeaud z Rennes podciął przeciwnika, którym był Heorhij Sudakow.

42

41

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Heorhij Sudakow z Szachtar Donieck podciął przeciwnika, którym był Jeremy Doku.

40

40

Taras Stepanienko otrzymuje żółtą kartkę od sędziego.

40

Niebezpieczne zagranie wykonał Taras Stepanienko z Szachtar Donieck. Lesley Ugochukwu jest przez nie poszkodowany.

40

39

39

Taras Stepanienko strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.

39

37

36

35

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Ołeksandr Zubkow z Szachtar Donieck podciął przeciwnika, którym był Lesley Ugochukwu.

34

33

33

32

Jeremy Doku wrzuca piłkę z rzutu rożnego na lewo, ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

32

Artem Bondarenko zostaje ukarany rzutem karnym. Lesley Ugochukwu został odepchnięty

31

31

28

Dobra próbę wykonuje Lassina Traore. Skierował piłkę na bramkę, ale bramkarz broni.

28

Rennes rozpoczyna od rzutu z autu na własnej połowie

28

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Taras Stepanienko z Szachtar Donieck podciął przeciwnika, którym był Lesley Ugochukwu.

28

28

Okazja! Lassina Traore znalazł sobie trochę miejsca na strzał, ale nie potrafił pokonać bramkarza. Mamy rzut bramkowy

28

27

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Taras Stepanienko z Szachtar Donieck podciął przeciwnika, którym był Arnaud Kalimuendo-Muinga.

27

26

25

23

21

Arnaud Kalimuendo-Muinga zostaje ukarany rzutem karnym. Mykola Matwijenko został odepchnięty

20

Lesley Ugochukwu zatrzymuje piłkę ręką

20

Posiadanie piłki: Szachtar Donieck: 50%, Rennes: 50%.

20

20

Benjamin Bourigeaud uderza spoza pola karnego, ale ma to pod kontrolą.

19

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Bogdan Mykhaylychenko z Szachtar Donieck podciął przeciwnika, którym był Karl Toko Ekambi.

18

18

Lesley Ugochukwu zostaje ukarany rzutem karnym. Heorhij Sudakow został odepchnięty

18

16

16

14

14

Jeremy Doku strzela spoza pola karnego, ale nie niestety niecelnie.

14

14

11

G O O O L - Dmytro Kryskiv znajduje drogę do bramki lewą nogą!

11

10

9

9

Okazja! Karl Toko Ekambi znalazł sobie trochę miejsca na strzał, ale nie potrafił pokonać bramkarza. Mamy rzut bramkowy

9

8

8

8

Benjamin Bourigeaud zostaje ukarany rzutem karnym. Ołeksandr Zubkow został odepchnięty

7

6

6

Arnaud Kalimuendo-Muinga z Rennes jest na spalonym.

5

5

4

4

4

Amine Gouiri strzela, ale jest zablokowany.

4

2

Lassina Traore z Szachtar Donieck jest na spalonym.

1

1

Z powodu problemów technicznych, nie jesteśmy w stanie dostarczyć w tej chwili aktualizacji meczu.