29' Gerard Moreno
54'
54' Etienne Capoue
60'
60' Francis Coquelin za Carlos Bacca
77'
77' Paco Alcacer za Yeremi Pino
77'
77' Moi Gomez za Manuel Trigueros
85'
85' Juan Foyth
88'
88' Alberto Moreno za Alfonso Pedraza
88'
88' Mario Gaspar za Juan Foyth
55'

55' Edinson Cavani
82'

82' Eric Bailly
100'

100' Fred za Mason Greenwood
120'
120' Daniel Raba za Etienne Capoue
113'

113' Edinson Cavani
116'

116' Axel Tuanzebe za Eric Bailly
116'

116' Daniel James za Paul Pogba
120'

120' Juan Mata za Aaron Wan-Bissaka
120'

120' Alex Telles za Scott McTominay

Relacja z meczu Villarreal - Manchester United

120  + 3'

VILLARREAL TRIUMFATOREM LIGI EUROPY! TRENER UNAI EMERY WYGRYWA SWÓJ CZWARTY PUCHAR LE

120  + 3'

Rulli, choć wpuścił 10 karnych, to i tak został bohaterem!

120  + 3'

Shaw strzela! Bramkarz Villarrealu miał piłkę na rekach, ale ona i tak wpadła do bramki! 8:8

120  + 3'

Coquelin! Ależ piękny strzał!

120  + 3'

Czy to będzie pierwszy dwudniowy finał LE?

120  + 3'

Ostatnia tura. Parejo! Ależ pewnie! 5:4!

120  + 3'

Mata kontra Rulli! Ależ pewny strzał! Przypomnimy, że Mata wszedł w 120. minucie! 1:1

120  + 3'

Moreno kontra De Gea! GOOOOOOL! 1:0

120  + 3'

Pozdro dla kumatych!

[i]Sezon 2004/05 Villarreal mógł ograć Arsenal, ale Riquelme zmarnował karnego[/i]

118

Shaw pada na murawę po starciu "kolano vs. kolano" z jednym z piłkarzy Villarrealu

113

Kolejny zmarnowany atak Hiszpanów! Znowu zawinił Paco Alcacer. Tym razem źle wrzucił, choć Lindelof podarował mu piłkę...

112

Alcacer! Ależ fatalnie przyjął piłkę! A właściwie to jej po prostu nie przyjął. Mogło być bardzo groźnie...

105

Koniec pierwszej połowy dogrywki. Został nam kwadrans. A później: być może rzuty karne!

96

Jeśli mielibyśmy wybrać najlepszego gracza meczu, to szanse na taki tytuł miałby Scott McTominay. Świetny mecz młodego Szkota, który czyści w obronie, ale i haruje w pressingu

93
91

McTominay popisał się kapitalnym wślizgiem, ale jego koledzy zepsuli szansę na groźny atak

91

Ruszyła dogrywka

90  + 2'

Koniec! Zaraz rozpocznie się dogrykwa!

90

Piłka trafia pod nogi Pau Torresa! Ale była to niecelna próba. Zakręcił ładnie, ale zdecydowanie zbyt mocno

88

Wrzutka w pole karne! Pogba główkuje! Ale piłka pofrunęła nad bramką

85

Strata Rashforda, ale kontry nie będzie

83

Szybka odpowiedź United, ale akcja przerwana. Shaw był faulowany.. Będzie rzut wolny na wysokości piątego metra od bramki

82

Zbyt głęboka wrzutka Parejo!

79

Hiszpanie się bronią, rozpaczliwie, ale bronią!

78

Cavani! Ależ był blisko. Będzie rożny!

78

Rashford szukał Cavaniego, ale znalazł głowę obrońcy

77

Schodzi Pino, wchodzi Alcacer. To jest super Joker. Czy i tym razem to potwierdzi?

75

Rzut rożny dla Villarrealu

73

Drużyna Solskjaera nie schodzi z połowy rywali

70

Shaw skiksował (to chyba nie było dośrodkowanie), ale nagle Cavani wyskoczył baaaardzo wysoko i sięgnął piłkę głową. Gola jedna nie było

69

Rashford! Ależ Anglik zmarnował dogodną okazję

68

Okej, tak chwalimy, że Hiszpanie się dobrze bronią, ale już kompletnie nie atakują... Może Paco Alcacer powinien wejść?

67

Zagrożenia po rzucie wolnym nie było

66

Bruno znowu faulowany przez Capoue, ale tym razem gracz Villarrealu kartki nie ogląda

54

Zamieszanie w polu karnym! Piłka trafia do Cavaniego! I co? GOOOOOOL! EL MATADOR! MAMY REMIS

53

Capoue faluje w środku pola Bruno Fernandesa

51

Bruno chciał przelobować obrońcę, ale zagrał zbyt lekko

49

Obraz gry się nie zmienia. United ciągle przy piłce, ale budują ataki zbyt wolno, by zaskoczyć Hiszpanów

41

United niby naciska, ale nic z tego nie wynika. Zespół Emery'ego kapitalnie się przesuwa w defensywie

29

GOOOOOL! Parejo dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a w zamieszaniu najsprytniejszy okazał się Moreno, który strzałem z pierwszej piłki zdobywa bramkę! Villarreal jeden, Manchester zero!

20

Luke Shaw! Strzelał? Dośrodkował? Nie, nie, to był klasyczny "centrostrzał". Niewiele brakowało

17

Nieudany drybling Rashforda. Strata

16

Dośrodkowanie na dalszy słupek! Obrona przysnęła, a akcję zamykał Trigueros. Problem w tym, że nieczysto kopnął piłkę

6

Shaw zagrywa wzdłuż pola karnego! Cavani nabiega na piłkę, ale kiksuje!

4

Manchester przy piłce. United spokojnie buduje atak, ale poszczególne formacje Villarrealu są dobrze ustawione i mądrze się przesuwają

19:44

Gdyby o trofeum w finale Lidze Europy decydowały liczby, statystyki i historia, Villarreal nie miałby po co wychodzić na boisko. Manchester United ma sześciokrotnie wyższy budżet. Zdecydowanie przebija rywala pod względem popularności, sportowych osiągnięć i gwiazd. Ale na szczęście w piłce pieniądze nie grają. A nawet jeśli grają, to nie zawsze.

19:43

Sezon 2020/2021 niechybnie zmierza ku końcowi. Pozostały tylko finały europejskich pucharów. W środę 26 maja odbędzie się pierwszy z nich. W Lidze Europy Villarreal zmierzy się z Manchesterem United i stanie przed szansą na wygranie pierwszego trofeum w Europie.