Relacja z meczu AS Roma - Leicester City

22:59

Zapraszamy już na relację na żywo z obu finałów. Na dzisiaj jednak już dziękujemy i mówimy dobranoc!

22:56

Znamy już też finalistów Ligi Europy. O puchar zagrają Eintracht Frankfurt oraz Rangers FC. Pierwsi pokonali 1:0 West Ham United, drudzy wygrali 3:1 z RB Lipsk.

22:56

W finale AS Roma zagra z Feyenoordem, który bezbramkowo zremisował z Olympique Marsylia.

22:55

KONIEC! AS ROMA W FINALE LIGI KONFERENCJI EUROPY!

90

5 minut doliczonych do drugiej połowy w Rzymie.

88

Szomurodow w miejsce Abrahama.

84

Vina w miejsce Zalewskiego.

81

Szaleństwo w Glasgow! Lundstram strzela gola na 3:1! Rangersi są w tym momencie w finale Ligi Europy!

80

Zablokowane uderzenie Zalewskiego z pola karnego.

78

Veretout za Zaniolo.

77

Perez w miejsce Dewsbury'ego-Halla.

72
71

Nkunku! Gol dla RB Lipsk! W tym momencie mamy dogrywkę w Glasgow, gdzie gospodarze prowadzą 2:1!

70

Castagne w miejsce Pereiry.

68

Abraham ładnie uciekł Fofanie, już miał mknąć na bramkę Leicester City, ale przeciwnik powalił go na ziemię. Kartka.

65

W Rzymie 25 minut nadziei Leicester City. W pozostałych meczach wyniki bez zmian.

60

Indywidualna akcja Zalewskiego. Polak wpadł w pole karne, ale ostatecznie został w nim zatrzymany.

58

Roma ma problemy z utrzymaniem się przy piłce. Zespół Mourinho wygląda, jakby już myślał o bronieniu korzystnego wyniku. Trochę wcześnie...

56

Ładna indywidualna akcja Zaniolo zakończona jednak fatalnym podaniem.

53

Czwarty już dzisiaj rzut rożny dla Leicester City i kolejny raz nie udało im się choćby oddać strzału na bramkę Patricio.

49

Ofensywny początek gości.

46

Początek drugich połów.

22:05

Amartey za Lookmana oraz Iheanacho w miejsce Barnesa. Podwójna zmiana w Leicester City już w przerwie.

21:50

Wyniki w Lidze Konferencji Europy: AS Roma 1:0 Leicester City (1. mecz 1:1), Olympique Marsylia 0:0 Feyenoord (1. mecz 2:3).

21:49

Wyniki w Lidze Europy: Eintracht Frankfurt 1:0 West Ham United (1. mecz 2:1), Rangers FC 2:0 RB Lipsk (1. mecz 0:1).

45  + 2'

Przerwa w Rzymie. Na razie 1:0 dla AS Roma po bramce Tammy'ego Abrahama. Włosi lepsi na początku, ale z każdą minutą to Leicester City odzyskiwało kontrolę nad spotkaniem.

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy w Rzymie.

39

Kartka dla Manciniego za brzydki faul.

36

W Rzymie nudniejszy fragment meczu.

33

Ważna informacja z Marsylii. W miejsce kontuzjowanego Payeta na boisku pojawił się Arkadiusz Milik.

35

Zalewski nie zablokował dośrodkowania Pereiry, ale piłka w rękach Patricio.

31

W Rzymie przewaga gospodarzy. Leicester City nie bardzo wie, jak ma odpowiedzieć na bramkę Abrahama.

30

30

26

Eintracht wykorzystał przewagę! Rafael Borre pokonał Areolę! Dramatycznie trudna sytuacja West Hamu!

24

Glen Kamara strzela gola! Rangers FC prowadzą już 2:0!

22
19

Gol w Glasgow! Rangers FC prowadzą 1:0 z RB Lipsk i odrobili straty z pierwszego meczu!

17

Wielkie problemy West Hamu United we Frankfurcie. Aaron Cresswell wyleciał z boiska za faul. Anglicy przegrywają 1:2 w dwumeczu i od 17. minuty grają w osłabieniu.

17

Kolejne uderzenie Pellegriniego, kolejna interwencja Schmeichela.

14

Bramka padła tak...

14

Kolejny rzut rożny dla Leicester City i kolejny raz bez zagrożenia dla bramki gospodarzy.

12

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Abraham wyskoczył wysoko, nie dał szans w powietrzu pilnującemu go Pereirze i uderzeniem głową dał prowadzenie gospodarzom!

11

TAMMY ABRAHAM! 1:0 AS ROMA!

9

Kolejne uderzenie Pellegriniego! Włoch zablokowany, ale uderzał po ładnej akcji Zalewskiego. Polak aktywny od pierwszych minut.

8

Zaskakujące uderzenie Pellegriniego na bramkę Schmeichela. Duńczyk ledwo zdążył z interwencją.

8

A tymczasem w Niemczech...

6

Pierwsza odważna akcja Zalewskiego. Polak pomknął lewym skrzydłem, ale w końcu zatrzymał go Tielemans.

3

Pierwszy rzut rożny dla Leicester City, ale bez zagrożenia pod bramką Patricio.

1

20:56

Drużyny na Stadio Olimpico wychodzą na murawę. Za kilka chwil początek meczu. O jego przebiegu i wynikach pozostałych spotkań będziemy informować na bieżąco.

20:47
20:47
20:40

Dla przypomnienia: Liga Konferencji Europy to mecze: AS Roma - Leicester City (1. mecz 1:1) oraz Olympique Marsylia - Feyenoord (1. mecz 2:3).

20:39

Dla przypomnienia: Liga Europy to mecze Eintracht Frankfurt - West Ham United (1. mecz 2:1) oraz Rangers FC - RB Lipsk (1. mecz 0:1).

20:38

Wszystkie mecze zaczną się o 21:00.

20:34

Skład RB Lipsk: Gulacsi - Gvardiol, Orban, Klostermann - Henrichs, Laimer, Kampl, Angelino - Nkunku, Olmo - Poulsen.

20:33

Skład Rangers FC: McGregor - Tavernier, Goldson, Bassey, Barisić - Jack, Lundstram, Kamara - Wright, Aribo, Kent.

20:32

Skład West Hamu: Areola - Coufal, Dawson, Zouma, Cresswell - Soucek, Rice, Fornals - Bowen, Antonio, Lanzini.

20:31

Skład Eintrachtu: Trapp - Tuta, Hinteregger, N'Dicka - Knauff, Sow, Rode, Kostić - Hauge, Borre, Kamada.

20:30

Skład Feyenoordu: Marciano - Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia - Til, Aursnes, Kokcu - Nelson, Dessers, Sinisterra.

20:29

Skład Olympique Marsylia: Mandanda - Rongier, Saliba, Kamara, Peres - Guendouzi, Gueye, Gerson - Harit, Payet, Dieng.

20:25

Skład Leicester City: Schmeichel - Pereira, Fofana, Evans, Justin - Maddison, Tielemans, Dewsbury-Hall - Lookman, Vardy, Barnes.

20:24

Skład AS Roma: Patricio - Mancini, Smalling, Ibanez - Karsdorp, Cristante, Oliveira, Pellegrini, Zalewski - Zaniolo, Abraham.

20:23

Przed nami także półfinały w Lidze Europy. Eintracht Frankfurt podejmie West Ham United (w pierwszym meczu 2:1), a Rangers FC zagra z RB Lipsk (w pierwszym meczu 0:1).

20:22

W drugim meczu półfinałowym LKE Olympique Marsylia zagra z Feyenoordem Rotterdam. W pierwszym meczu Holendrzy wygrali 3:2. W rewanżu na ławce u gospodarzy usiądzie Arkadiusz Milik.

20:22

W pierwszym meczu padł remis 1:1, a Zalewski asystował przy bramce Zaniolo.

20:21

Naszym głównym meczem będzie rewanż Ligi Konferencji Europy w Rzymie, gdzie AS Roma podejmie Leicester City. Będzie tak, bo w podstawowym składzie gospodarzy znalazł się Nicola Zalewski.

20:20

Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na multirelację z meczów półfinałowych Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy! Zaczynamy o 21:00.