• Andre Castro (16') , Alvaro Djalo (35')
Fiorentina
Braga
37'
37' Rolando Mandragora
16'

16' Andre Castro
35'

35' Alvaro Djalo
58'
58' Riccardo Saponara
83'
83' Arthur Cabral

Relacja z meczu Fiorentina - Braga

90  + 2'

To już wszystko! Sędzia odgwizduje koniec meczu.

90  + 2'

Liczba kibiców dzisiaj na stadionie to 13603

90  + 1'

Posiadanie piłki: Fiorentina: 49%, Braga: 51%.

90  + 1'

Sędzia pokazuje, że będą 1 minuty doliczonego czasu.

90  + 1'

Bramkarz wybija dla drużyny Braga

90  + 1'

Okazja! Arthur Cabral znalazł sobie trochę miejsca na strzał, ale nie potrafił pokonać bramkarza. Mamy rzut bramkowy

90

Posiadanie piłki: Fiorentina: 50%, Braga: 50%.

89

Arthur Cabral z Fiorentina jest na spalonym.

89

Aleksa Terzic wrzuca piłkę z rzutu rożnego na lewo, ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

88

Ricardo Horta wrzuca piłkę z rzutu rożnego na lewo, ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

88

Dobra próbę wykonuje Rodrigo Gomes. Skierował piłkę na bramkę, ale bramkarz broni.

88

Uros Racic strzela, ale jest zablokowany.

88

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Arthur Cabral z Fiorentina podciął przeciwnika, którym był Uros Racic.

88

Bramkarz wybija dla drużyny Fiorentina

87

Okazja! Ricardo Horta znalazł sobie trochę miejsca na strzał, ale nie potrafił pokonać bramkarza. Mamy rzut bramkowy

85

Josip Brekalo z Fiorentina jest na spalonym.

85

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Ricardo Horta z Braga podciął przeciwnika, którym był Cristiano Biraghi.

83

G O O O L - Arthur Cabral zdobywa bramkę prawą nogą!

83

Cristian Borja wrzuca piłkę z rzutu rożnego na prawo ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

82

Rodrigo Gomes strzela, ale jest zablokowany.

81

Sikou Niakate opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Serdar Saatci.

81

Posiadanie piłki: Fiorentina: 51%, Braga: 49%.

80

Braga rozpoczyna od rzutu z autu na własnej połowie

79

79

Giacomo Bonaventura ma otwartą przestrzeń, ale jego strzał przelatuje daleko od celu. Mógł zachować się lepiej.

78

77

Aleksa Terzic strzela na bramkę, ale jego strzał ma mało precyzji i przelatuje daleko.

77

Braga rozpoczyna od rzutu z autu na połowie przeciwnika.

77

Rolando Mandragora opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Sofyan Amrabat.

75

74

Riccardo Saponara opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Josip Brekalo.

73

Josafat Mendes fauluje. Ucierpiał Riccardo Saponara

72

Alvaro Djalo opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Bruma.

72

Simon Banza opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Abel Ruiz.

71

Lucas Martinez Quarta fauluje. Ucierpiał Simon Banza

70

Cristiano Biraghi otrzymuje żółtą kartkę od sędziego.

70

Lucas Martinez Quarta otrzymuje żółtą kartkę

70

69

69

Fiorentina rozpoczyna od rzutu z autu na połowie przeciwnika.

68

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Simon Banza z Braga podciął przeciwnika, którym był Rolando Mandragora.

68

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Jonathan Ikone z Fiorentina podciął przeciwnika, którym był Uros Racic.

67

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Luca Ranieri z Fiorentina podciął przeciwnika, którym był Simon Banza.

66

66

Giacomo Bonaventura strzela na bramkę, ale jego strzał ma mało precyzji i przelatuje daleko.

65

65

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Simon Banza z Braga podciął przeciwnika, którym był Lucas Martinez Quarta.

64

64

64

Rolando Mandragora ma otwartą przestrzeń, ale jego strzał przelatuje daleko od celu. Mógł zachować się lepiej.

62

Pizzi opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Uros Racic.

62

Andre Horta opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Ricardo Horta.

62

61

Andre Horta wrzuca piłkę z rzutu rożnego na lewo, ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

61

60

Alessandro Bianco opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Gaetano Castrovilli.

60

Nicolas Gonzalez opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Jonathan Ikone.

58

G O O O L - Riccardo Saponara zdobywa bramkę prawą nogą!

58

58

Okazja! Rodrigo Gomes znalazł sobie trochę miejsca na strzał, ale nie potrafił pokonać bramkarza. Mamy rzut bramkowy

57

Mamy lekkomyślne zagranie. Arthur Cabral popełnia brutalny faul, którego ofiarą jest Sikou Niakate.

57

56

Luca Ranieri strzela na bramkę, ale jego strzał ma mało precyzji i przelatuje daleko.

56

Nicolas Gonzalez otrzymuje żółtą kartkę

56

Giacomo Bonaventura z Fiorentina wykonuje rzut rożny z prawej strony.

56

56

55

NIE MA GOLA! - Po analizie sytuacji sędzia oznajmia, że bramka, którą zdobył zespół Fiorentina zostaje anulowana.

50

50

VAR - BRAMKA! - Sędzia zatrzymał grę. Analiza VAR akcji po której padł gol trakcie.

49

Dobra próbę wykonuje Arthur Cabral. Skierował piłkę na bramkę, ale bramkarz broni.

49

B R A M K A! Fiorentina strzela gola! Arthur Cabral wpisuje się na listę strzelców.

49

Fiorentina rozpoczyna od rzutu z autu na własnej połowie

48

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Alvaro Djalo z Braga podciął przeciwnika, którym był Nicolas Gonzalez.

47

46

Dodo opuszcza boiska i w taktycznej zmianie zastąpi go Aleksa Terzic.

46

Druga połowa trwa.

45  + 4'

Koniec! Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

45  + 4'

Posiadanie piłki: Fiorentina: 52%, Braga: 48%.

45  + 4'

Fiorentina ma okazję! Rolando Mandragora uderza, ale piłka po jego główce szybuje daleko.

45  + 3'

45  + 2'

Cristiano Biraghi wrzuca piłkę z rzutu rożnego na prawo ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

45  + 2'

Dobra próbę wykonuje Nicolas Gonzalez. Skierował piłkę na bramkę, ale bramkarz broni.

45  + 2'

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Arthur Cabral z Fiorentina podciął przeciwnika, którym był Paulo Oliveira.

45  + 1'

Sędzia pokazuje, że będą 3 minuty doliczonego czasu.

44

Nie wygląda to dobrze, gdyż Sikou Niakate jest kontuzjowany i zostaje ściągnięty z boiska, żeby otrzymać pomoc lekarską.

43

Sikou Niakate jest faulowany i otrzymuje pomoc medyczną na boisku.

43

Przerwa w grze - na boisku leży piłkarz.

42

Niebezpieczne zagranie wykonał Lucas Martinez Quarta z Fiorentina. Sikou Niakate jest przez nie poszkodowany.

37

G O O O L - Rolando Mandragora zdobywa bramkę prawą nogą!

36

35

Dodo wykonał kluczowe podanie w akcji!

35

G O O O L - Alvaro Djalo z drużyny Braga pokonuje bramkarza uderzeniem prawą nogą spoza pola karnego!

34

Andre Castro wrzuca piłkę z rzutu rożnego na prawo ale nie ma tam nikogo z jego drużyny i piłka wychodzi poza boisko.

34

33

Alessandro Bianco z zespołu Fiorentina posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Pizzi.

32

Riccardo Saponara zostaje ukarany rzutem karnym. Josafat Mendes został odepchnięty

31

30

Posiadanie piłki: Fiorentina: 48%, Braga: 52%.

29

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Alvaro Djalo z Braga podciął przeciwnika, którym był Dodo.

28

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Arthur Cabral z Fiorentina podciął przeciwnika, którym był Andre Castro.

28

27

Okazja! Simon Banza znalazł sobie trochę miejsca na strzał, ale nie potrafił pokonać bramkarza. Mamy rzut bramkowy

27

Simon Banza strzela, ale jest zablokowany.

26

Cristiano Biraghi z zespołu Fiorentina posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Josafat Mendes.

25

Posiadanie piłki: Fiorentina: 54%, Braga: 46%.

25

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Dodo z Fiorentina podciął przeciwnika, którym był Alvaro Djalo.

24

Simon Banza z zespołu Braga posunął się trochę za daleko, ściągając na ziemię zawodnika, którym jest Lucas Martinez Quarta.

24

23

23

Alvaro Djalo próbuje szczęścia z dystansu, ale piłka po jego próbie kończy bezpiecznie ląduje w rękach bramkarza, którym jest .

22

22

22

Riccardo Saponara strzela, ale jest zablokowany.

21

Cristiano Biraghi z Fiorentina wykonuje rzut rożny z prawej strony.

20

Alvaro Djalo zmniejsza presję wybijając piłkę.

20

20

19

18

BRAMKA UZNANA! - Po analizie akcji sędzia decyduje, że bramka, którą zdobył zespół Braga zostaje uznana.

17

16

G O O O L - Andre Castro z drużyny Braga zdobywa bramkę uderzeniem z prawej spoza pola karnego!

16

Braga jest w trakcie akcji zagrażającej bramce przeciwników.

16

16

Fiorentina próbuja stworzyć jakąś akcję.

15

15

Posiadanie piłki: Fiorentina: 46%, Braga: 54%.

14

Pizzi wygrywa pojedynek i zdobywa piłkę dla swojej drużyny.

13

Fiorentina kontroluje piłkę.

12

Sędzia gwiżdże rzut wolny po tym jak Josafat Mendes z Braga podciął przeciwnika, którym był Cristiano Biraghi.

11

10

Nicolas Gonzalez główkuje na bramkę, ale jest na miejscu i z łatwością broni.

10

Krosowe podanie, które wykonał Cristiano Biraghi z Fiorentina udanie dotarło w pole karne do kolegi z drużyny.

10

Posiadanie piłki: Fiorentina: 58%, Braga: 42%.

8

8

8

6

6

Lucas Martinez Quarta zostaje ukarany rzutem karnym. Alvaro Djalo został odepchnięty

5

Posiadanie piłki: Fiorentina: 71%, Braga: 29%.

5

5

Fiorentina ma okazję! Luca Ranieri uderza, ale piłka po jego główce szybuje daleko.

5

Rolando Mandragora strzela na bramkę, ale jego strzał ma mało precyzji i przelatuje daleko.