Relacja z meczu Hapoel Be'er Szewa - Śląsk Wrocław

21:04

Z naszej strony to już wszystko! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na Sport.pl!

21:01

Przypomnijmy wiadomość dnia: Raków Częstochowa pokonał po dogrywce rosyjski Rubin Kazań 1:0 i awansował do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy! Zwycięskiego gola dla wicemistrzów Polski strzelił Vladislavs Gutkovskis, a w doliczonym czasie dogrywki rzut karny obronił Vladan Kovacević. W IV rundzie Raków zmierzy się z belgijskim KAA Gent.

20:55

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 4:0 (90'). [b]Koniec spotkania. Śląsk Wrocław został rozbity przez Hapoel Beer Szewa i to zespół z Izraela awansował do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Szkoda.[/b].

20:54

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 4:0 (90'). Żółta kartka dla Bareiro.

20:53

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 4:0 (90'). Pięć minut doliczonych do tego spotkania, ale nic wielkiego tu się już nie wydarzy.

20:50

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 4:0 (89'). Groźnie! Ansah uderza płasko z kilkunastu metrów, broni Putnocky!

20:47

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 4:0 (86'). Dobra akcja Śląska. Po podaniu Pawłowskiego Quintana nie zdołał pokonać Harusha, a do tego był na spalonym.

20:44

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 4:0 (82'). [b]Koniec marzeń Śląska! Bardzo składna akcja Hapoelu i Shviro wygrywa pojedynek z Putnockym. Gol na 4:0 dla gospodarzy![/b]

20:40

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 3:0 (80'). Quintana zmienia Exposito, a Piasecki Garcię. Dwie zmiany także w Hapoelu. Weszli Dadia i Ketljens.

20:37

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 3:0 (75'). Dobra akcja Praszelika! Minął kilku rywali, ale jego strzał pod poprzeczkę obronił Harush!

20:32

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 3:0 (69'). Tymczasem w Izraelu Hapoel w pełni kontroluje wydarzenia boiskowe.

20:31

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:1 (120'). [b]KONIEC MECZU!!! RAKÓW CZĘSTOCHOWA W KOLEJNEJ RUNDZIE LIGI KONFERENCJI EUROPY! CO ZA MECZ! Wspaniały występ wicemistrzów Polski![/b]

20:29

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:1 (120'). [b]KOVACEVIIIIIIĆĆĆĆ!!! BOŚNIAK GENIALNIE BRONI STRZAŁ Z RZUTU KARNEGO HAKSABANOVICIA! [/b]

20:25

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:1 (120'). [b]Niesamowite... Rzut karny dla Rubina! Wydra już po strzale faulował przeciwnika! [/b]

20:25

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:1 (116'). Gutkovskis z kilkunastu metrów uderza w boczną siatkę! Rundić zmienia Kuna.

20:23

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 3:0 (61'). Żółta kartka dla Tamasa.

20:22

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 3:0 (59'). Lewkot zmieniony przez Bejgera. Chwilę wcześniej ewidentnie w polu karnym faulowany był Pich, ale francuski sędzia nie przerwał gry.

20:21

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:1 (113'). Kolejna akcja Rakowa! Lopez zablokowany w polu karnym!

20:20

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:1 (111'). [b]Piękna akcja Rakowa! Papanikolaou na prawe skrzydło do Długosza, ten idealnie centruje na głowę Gutkovskisa, który trafia w okienko! Raków prowadzi w Kazaniu!!![/b]

20:20

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:1 (111'). [b]GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! VLADISLAVS GUTKOVSKIS!!! [/b]

20:18

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 3:0 (55'). Żółta kartka dla Lewkota.

20:17

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (109'). Żółta kartka dla Saito.

20:16

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 3:0 (54'). [b]Kolejny gol dla Hapoelu! Śląsk swoich szans nie wykorzystał, a po chwili koszmarne zachowanie defensywy Śląska wykorzystał Ansah...[/b]

20:15

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (53'). Dwie świetne szanse dla Śląska! Pich przegrywa pojedynek z Harushem, a po chwili bramkarz Hapoelu świetnie broni strzał głową Praszelika!

20:14

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (106'). [b]Druga żółta i czerwona kartka dla Samosznikowa za faul na Długoszu! Raków będzie grał w przewadze![/b]

20:13

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (106'). [b]Wznawiamy grę.[/b] Ivan Ignatiew za Kostiukowa, Bakajew z kolei zmienił Kwaratskelię! Jest i trzecia zmiana. Saito za Hwanga.

20:12

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (50'). Rzut rożny dla Śląska, ale dośrodkowanie Mączyńskiego nie przyniosło strzału na bramkę Hapoelu.

20:11

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (105'). [b]Koniec pierwszej części dogrywki.[/b]

20:10

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (105'). Faul taktyczny Samosznikowa na Długoszu. Żółta kartka, choć powtórki pokazują, że faulu to tam nie było.

20:09

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (104'). Bardzo niecelny strzał z dystansu jednego z zawodników Rubina.

20:08

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (46'). [b]Rozpoczęła się druga połowa w Izraelu! Praszelik zmienia Makowskiego.[/b]

20:07

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (102'). Gutkovskis dobrze się zastawił w polu karnym i został przewrócony! Zdaniem sędziego nie było faulu!

20:04

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (99'). Przewaga teraz Rakowa! Długosz zablokowany w polu karnym, jest rzut rożny!

20:02

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (97'). Szelągowski i Wydra zmieniają Cebulę i Poletanovicia.

19:59

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (95'). Zotow zmienia Ignatiewa w Rubinie.

19:59

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (94'). Cebula wywalczył rzut rożny dla gości.

19:58

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (93'). Kontra Rakowa! Gutkovskis uderza płasko i mocno z dystansu, ale broni pewnie Diupin!

19:54

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (91'). [b]Rozpoczynamy dogrywkę!![/b]

19:50

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (45'). [b]Koniec pierwszej połowy. Śląsk przegrywa w Izraelu 0:2 i musi po przerwie odrabiać straty, aby co najmniej doprowadzić do dogrywki.[/b]

19:49

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (90'). [b]Koniec podstawowego czasu gry! Będzie dogrywka w Kazaniu![/b]

19:48

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (45'). Żółta kartka dla Mączyńskiego.

19:47

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (90'). Po centrze Kuna Długosz w trudnej sytuacji uderza głową bardzo niedokładnie. Dwie minuty doliczone.

19:47

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (45'). Sześć minut doliczonych do pierwszej połowy.

19:43

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (86'). Żółta kartka dla Niewulisa.

19:42

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (42'). Słupek! Hapoel bliski strzelenia trzeciego gola, ale po kapitalnej akcji gospodarzy Yehezkel trafia w słupek z kilku metrów!

19:41

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (41'). Wymuszona zmiana również w Hapoelu. Schodzi strzelec jednej z bramek, Safuri, wchodzi Yosefi.

19:41

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (84'). Gutkovskis zmienia Musiolika.

19:40

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (83'). Ależ szczęście Rakowa!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową strzela Abildgaard, ale trafia tylko w słupek!

19:37

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (36'). Znowu groźnie pod bramka Śląska! Uderzenie głową jednego z rywali łapie Putnocky!

19:35

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (78'). Kwaraskelia w indywidualnej akcji poradził sobie z Długoszem, ściął do środka, ale uderzył niecelnie!

19:32

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (75'). Zmiana w Rakowie. Długosz za Wdowiaka.

19:31

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (31'). Kolejny koszmarny błąd Lewkota, który przepuścił napastnika Hapoelu do piłki przed Putnockym! Szczęście obrońcy Śląska, że po powaleniu rywala nie było rzutu karnego!

19:30

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (73'). Cebula uderza z dystansu ponad bramką gospodarzy!

19:29

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (72'). Groźne akcje Rubina! Samosznikow, Hwang, ale Raków świetnie się broni.

19:28

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (28'). Fatalne wybicie Harusha! Piłkę przejął Pich, ale nie zdołał oddać strzału do opuszczonej bramki Hapoelu!

19:25

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (25'). Janasik na noszach opuszcza boisko. Zmienia go Pawłowski.

19:24

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (67'). Lopez zablokowany przed polem karnym Rubina! Rzut rożny.

19:23

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (23'). Patryk Janasik doznał poważnie wyglądającego urazu kolana. Nie będzie w stanie kontynuować gry. Już przyszykowany do gry Bartłomiej Pawłowski.

19:21

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (64'). Ivi Lopez uderza jednak wysoko nad poprzeczką!

19:20

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (63'). Musajew łokciem potraktował Lopeza przed polem karnym Rubina! Żółta kartka dla Rosjanina i groźny rzut wolny dla wicemistrzów Polski!

19:20

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (20'). Strzał z kilkunastu metrów Mączyńskiego dobrze odbija Harush!

19:19

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (19'). Śląsk chyba się otrząsnął po koszmarnym początku, ale teraz to wrocławianie muszą odrabiać straty w dwumeczu.

19:18

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (61'). Ładna akcja Rakowa! Po dośrodkowaniu Kuna przekoziołkował nad obrońcą Rubina Wdowiak, ale nie zdołał oddać strzału głową!

19:15

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (58'). Po dośrodkowaniu Cebuli z rzutu wolnego dobrze piąstkował Diupin.

19:14

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (14'). Jeszcze jedna szybka kontra gospodarzy! Safuri tym razem na szczęście uderzył z kilkunastu metrów nieczysto i niecelnie!

19:13

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (56'). Odważne wejście lewym skrzydłem Samosznikowa nie przyniosło strzału na bramkę Rakowa. Schodzi z boiska Jevtić, wchodzi Musajew.

19:11

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (10'). Obrona Śląska to na razie jeden wielki dramat. Kolejna szansa Hapoelu zatrzymana w ostatniej chwili przed bramką Putnocky'ego przez zespół Magiery!

19:10

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (54'). Kolejna szansa Rakowa! Świetnie grają po przerwie częstochowianie! Cebula uderza głową po centrze Kuna nad poprzeczką!

19:10

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (53'). Koszmarne pudło Lopeza! To powinno być 1:0 dla Rakowa! Po świetnej akcji Wdowiaka prawym skrzydłem i idealnym dograniu przed bramką Hiszpan uderza wysoko nad poprzeczką!

19:09

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (52'). Groźna akcja Rakowa. Dośrodkowania częstochowian przeszyły jednak pole bramkowe Rubina i nie zostały zakończone strzałem!

19:07

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 2:0 (7'). [b]NIEBYWAŁE! Po stracie Makowskiego katastrofalne zachowanie w defensywie Śląska, Safuri wychodzi sam na sam z bramkarzem i go pokonuje! Hapoel już jest na drodze do kolejnej rundy...[/b]

19:06

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (49'). Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Rubina. Strzał Haksabanovicia broni Kovacević. W odpowiedzi Ivi uderza z dystansu bardzo niecelnie.

19:04

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 1:0 (3'). Szybko próbował odpowiedzieć Śląsk! Uderzenie Schwarza odbija świetnie bramkarz, a Garcia z ostrego kąta uderza w boczną siatkę!

19:03

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (46'). [b]Rozpoczynamy drugą połowę w Kazaniu.[/b]

19:02

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 1:0 (2'). [b]KATASTROFA ŚLĄSKA! Szymon Lewkot zagrywa zbyt lekko do Putnocky'ego, przejmuje piłkę Ansah i pakuje piłkę do pustej bramki! 1:0 dla Hapoelu![/b]

19:01

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław 0:0 (1'). [b]Rozpoczynamy mecz w Izraelu![/b]

18:51

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław. Skład Hapoelu: Harush - Abaid, Vitor, Tibi, Abd Elhamed - Bareiro - Petrucci, Micha, Safuri - Ansah, Yehezkel. Sędzią spotkania z kolei będzie Francuz Ruddy Buquet.

18:49

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław. Rezerwowi Śląska: Szromnik, Verdasca, Bejger, Pawłowski, Piasecki, Poprawa, Praszelik, Quintana, Stiglec.

18:48

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław. Skład Śląska: Putnocky - Lewkot, Golla, Tamas - Janasik, Mączyński, Makowski, Garcia - Pich, Schwarz - Exposito.

18:48

Hapoel Beer Szewa - Śląsk Wrocław. Już tylko minuty dzielą nas także od meczu Śląska Wrocław w Izraelu. W pierwszym spotkaniu Śląsk wygrał u siebie z Hapoelem 2:1.

18:47
18:45

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (45'). [b]Koniec pierwszej połowy! Na razie jest to bardzo wyrównany mecz, w którym żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźniejszej przewagi, a to raczej dobrze świadczy o Rakowie Częstochowa.[/b]

18:45

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (45'). Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

18:43

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (44'). Z dystansu bardzo mocno uderzył Poletanović, ale też w środek bramki i Diupin złapał piłkę.

18:41

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (43'). Za chwilę koniec pierwszej połowy. Na razie jest to bardzo wyrównany mecz, bez wielu sytuacji bramkowych.

18:38

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (39'). Żółta kartka dla Mateusza Wdowiaka.

18:36

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (37'). Kolejne próby Kwaratskelii przynoszą kolejny rzut rożny.

18:35

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (36'). Po rzucie wolnym dla Rubina i dośrodkowaniu w pole karne Musiolik wybija piłkę na rzut rożny.

18:33

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (34'). Wdowiak w akcji z Musiolikiem próbował przedrzeć się z piłką w pole karne, jednak został zatrzymany.

18:30

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (32'). Raków zdobywa rzut rożny. Ale znowu złe rozegranie piłkarzy Papszuna...

18:28

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (30'). Problemy ze zdrowiem Begicia. Potrzebuje pomocy medycznej.

18:26

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (28'). Kun próbował podążyć w kontrataku pod pole karne rywala, ale został zatrzymany efektownym wślizgiem przez Abildgaarda.

18:25

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (27'). Ależ akcje Kwaratskelii! Najpierw kapitalnie przedarł się lewym skrzydłem w pole karne, ale jego dosrodkowanie było zbyt mocne dla kolegów. Chwilę później Gruzin zdołał oddać strzał, ale Kovacević złapał odbitą piłkę!

18:24

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (26'). Ucierpiał w akcji indywidualnej zatrzymany Kwaratskelia. Będzie mógł jednak grać dalej.

18:24

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (25'). Cebula! Dobra szansa dla Rakowa, ale były gracz Korony ofiarnie zablokowany w polu karnym!

18:23

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (24'). Częstochowianie zaatakowali lewym skrzydłem i wywalczyli rzut rożny po błędzie Hwanga.

18:20

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (21'). Zupełnie nieudany strzał z dystansu Abildgaarda.

18:19

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (20'). Jevtić! Mocny, płaski strzał z dystansu byłego gracza Lecha tym razem był celny, ale pewnie złapał piłkę Kovacević!

18:17

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (18'). Teraz z kolei obrońcy Rubina poradzili sobie z kolejnymi dośrodkowaniami autorstwa Cebuli.

18:17

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (17'). Niezła akcja na prawej stronie Wdowiaka z Cebulą, ale pomocnik Rakowa nie zdołał dośrodkować w pole karne rywala.

18:14

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (15'). Rubin zyskuje przewagę. Z dystansu huknął teraz Jevtić, ale obok bramki.

18:10

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (11'). Wrzut z autu w pole karne Rakowa, tam było trochę zamieszania, z którego wybronili się piłkarze Marka Papszuna.

18:05

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (9'). Początek znakomity w wykonaniu Rakowa, teraz to się trochę uspokoiło.

18:04

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (5'). Rzut rożny bardzo źle rozegrany przez wicemistrzów Polski.

18:03

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0 (4'). Blisko! Bardzo dobry strzał z dystansu Iviego Lopeza z trudem odbija Diupin!

18:02

Tak wygląda arena dzisiejszego spotkania.

18:00

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0, 2' Dobrze się to zaczęło! Centrostrzał Cebuli przerzucił nad poprzeczką Diupin, a po chwili niecelnie głową uderzał Niewulis!

18:00

Rubin Kazań - Raków Częstochowa 0:0, 1' Rozpoczynamy mecz!

17:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

17:55

Sędzią tego spotkania będzie Węgier Tamas Bognar.

17:54

Rezerwowi Rubina: Miedwiediew, Ismagiłow, Bakajew, Gricajenko, Ignatiew, Musajew, Saito, Szatow, Zotow.

17:52

Skład Rubina: Diupin - Ignatiew, Uremović, Begić, Samosznikow - Jevtić, Abildgaard, Hwang - Haksabanović, Kostiukow, Kwaratszkelia.

17:52

Rezerwowi Rakowa: Trelowski, Rundić, Wydra, Szelągowski, Guedes, Arak, Gutkovskis, Długosz, Kaczmarski, Udovicić.

17:50

Skład Rakowa: Kovacević - Tudor, Niewulis, Arsenić - Wdowiak, Papanikolaou, Poletanović, Kun - Ivi Lopez, Musiolik, Cebula.

17:45

Przed Rakowem Częstochowa z kolei zadanie bardzo trudne. W pierwszym meczu zespół Marka Papszuna zremisował u siebie z rosyjskim Rubinem Kazań 0:0 i z pewnością nie będzie faworytem rewanżu w Kazaniu. Rubin to solidna marka rosyjskiej piłki, która jeszcze kilka lat temu regularnie grała w fazie grupowej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Początek spotkania o 18:00. Zwycięzca tego dwumeczu zagra z wygranym z pary KAA Gent (Belgia) - RFS Ryga (Łotwa). Warto zaznaczyć, że w pierwszym meczu w Belgii padł nieoczekiwanie remis 2:2, a rewanż na Łotwie rozpocznie się o godzinie 19:00.

17:42

Przed meczami rewanżowymi w lepszej sytuacji jest Śląsk Wrocław. Zespół Jacka Magiery w pierwszym spotkaniu pokonał Hapoel Beer Szewa 2:1, pokazując się przy tym z dobrej strony. Jeśli wrocławianie nie przegrają dzisiejszego rewanżu, to awansują do IV rundy eliminacji, w której rywalem będzie na 99% cypryjski Anorthosis Famagusta. Cypryjczycy w meczu III rundy eliminacji Ligi Europy przegrali na wyjeździe z Rapidem Wiedeń 0:3 i dzisiaj musieliby dokonać cudu, aby nie "spaść" do eliminacji Ligi Konferencji. Początek meczu Hapoel - Śląsk o godzinie 19:00.

17:37

Witamy serdecznie na naszej multirelacji na żywo ze zmagań polskich klubów w eliminacjach Ligi Konferencji Europy! O godzinie 18:00 Raków Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z rosyjskim Rubinem Kazań, a godzinę później Śląsk Wrocław rozpocznie swój mecz w Izraelu z Hapoelem Beer Szewa!