Akademija Pandew
17'
17' Flavio Paixao
25'
25' Łukasz Zwoliński
39'
39' Flavio Paixao
66'
66' Flavio Paixao
81'

81' Dusan Jokovic

22:26

Zmiana w ekipie gości. Schodzi Mitrovski, a na boisku pojawia się Donov. Chwilę wcześniej Gajos obejrzał żółtą kartkę

72

No i schodzi Flavio, wchodzi Durmus

71

Schodzi Conrado, wchodzi Clemens

69

I znowu Flavio! Tym razem technicznym strzałem próbował zaskoczyć, ale trafił w słupek!

66

Flavio! Flavio! Flavio! Hat-trick! Ależ huknął! Pod samą poprzeczkę! 4:0!

63

Kontratak gospodarzy! Szarża Conrado zatrzymana!

60

Mitrovski fauluje i ogląda żółtą kartkę

57

Szczęście, że nie ma VAR-u, pewnie pomyśleli kibice Lechii, gdy zobaczyli powtórkę, na której Nalepa wszedł nakładką w napastnika rywali...

55

Kuciak fantastyczną interwencją naprawia błąd Pietrzaka, który stracił piłkę na rzecz Gjorgjievskiego. Rzut rożny

53

Goście nie mają już pomysłu na grę. Kolejna długa piłka w pole karne Lechii i kolejna w rękach Kuciaka

50

Wrzutka w pole karne Lechii! Piłkę chwyta Kuciak

48

Minęło pięć minut drugiej połowy, a Lechia ciągle ustawiona bardzo wysoko. W poszukiwaniu czwartego gola

48

Niezła wrzutka Steca z bocznego sektora, ale obrońcy gości na posterunku

47

Terrazzino zagrał na skrzydło do Flavio, ale weteran źle opanował piłkę. A właściwie to po prostu jej nie przyjął

46

No to ruszyła druga odsłona!

21:53

Powoli wracamy na murawę

21:46

A jak jesteście w Gdańsku, i jesteście głodni...

45

Koniec pierwszej połowy, w której bawił się atak Lechii. Flavio, Zwoliński i Conrado byli aktorami pierwszoplanowymi. Chyba przeszkodzić w wygranej mogą tylko ich... kibice.

45

Flavio chciał przelobować bramkarza, ale posłał piłkę tuż nad poprzeczką!

43

Odpowiedź gości! Ale Kuciak spokojnie wychwytuje słaby strzał z dystansu

41

Flavio ma 37 lat, Lechia prowadzi 3:0, a on i tak śmiga jak młody. Właśnie naciskał obrońcę przy linii końcowej. To jest lider!

38

Wicemistrzowie Macedonii na kolanach! Flavio Paixao! 3:0! Tym razem podawał Zwoliński, a to Portugalczyk skutecznie finalizował!

36

Lechia nie gra wielkiego spotkania, ale i tak spokojnie prowadzi

33

Rzadki obrazek na polskich boiskach. Terrazzino złożył się do strzału nożycami, ale nie trafił w bramkę

30

Akcja Lechii! Conrado wbiega w pole karne! Niestety, wprost pod nogi obrońcy

27

Co ciekawe: goście przegrywają, ale wciąż starają się grać ofensywnie. Brawa za taką postawę!

24

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! GOOOOOOOOOOL! 2:0! Doskonałe przyjęcie piłki przez Flavio, który później wystawia Zwolińskiemu! Napastnik Lechii mija bramkarza i kieruje piłkę do pustej bramki!

20

Nalepa poza boiskiem. Wygląda na to, że medycy zaraz pozwolą mu wrócić na murawę

17

Conrado wywalczył piłkę i znakomitym podaniem wzdłuż bramki obsłużył Flavio. A Paixao takich sytuacji nie marnuje! 1:0! Lechia prowadzi!

16

Próba prostopadłego zagrania Terrazzino do Flavio, ale piłka w rękach bramkarza.

10

Kuciak efektownie broni strzał Sarkoskiego! Rzut rożny nie przyniósł żadnego zagrożenia

8

Akademija Pandev ruszyła do ataku!

7
20:51

Piłkarze wrócili na murawę, ale na razie się rozgrzewają

30

Wciąż czekamy na piłkarzy. Może to potrwać kilka, a nawet kilkanaście minut.

30
30

"Jeszcze jedna przerwa w meczu i Lechia zostanie ukarana walkowerem. Piłkarze zaraz wrócą na boisko" - ogłosił spiker.

20
15

Wiele wskazuje, że to polsko-polsko starcie. Komentarz chyba jest zbędny

7
7
7

Dusan Kuciak próbuje coś przekazać kibicom, ale - jak to ujął ekspert TVP Sebastian Mila- nie jest wesoło

7

Mecz przerwano! Sędzia nakazuje piłkarzom udanie się do szatni. Powód? Bójka na trybunach

4

Zagrożenia nie było

4

Stec podłączył się do ataku i wywalczył rzut rożny

2

Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy! Zwoliński sprytnie zagrywa do Conrado, ale ten trafił tylko w boczną siatkę, choć przed sobą miał tylko bramkarza

1

Piłka zagrana w pole karne Lechii! Mitrovski obraca się i strzela! Ajajaj, niewiele brakowało!

1

GRAMY!

20:07

Obie drużyny są już na boisku

20:04
20:03

To klub założony w 2010 roku przez Gorana Pandewa, byłego piłkarza Lazio, Interu czy Napoli. Jak dotąd największym sukcesem zespołu z miasta Strumica było zdobycie wicemistrzostwa kraju w ostatnim sezonie, dzięki czemu po raz pierwszy awansował do europejskich pucharów.

20:02

W czwartek o godz 20:15 Lechia podejmie zespół z Macedonii Północnej - Akademija Pandev

20:00

We wtorek walkę o udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów rozpoczął Lech, który ograł w Poznaniu Karabach Agdam 1:0. W czwartek zwycięstwo odniosła też Pogoń Szczecin, która rozbiła 4:1 KR Reykjavik w pierwszym meczu I rundy el. Ligi Konferencji Europy. W tych samych eliminacjach startuje także Lechia Gdańsk.