• Lorenzo Pellegrini (15')
Leicester City
AS Roma
15'

15' Lorenzo Pellegrini
67'
67' Gianluca Mancini (sam.)

Relacja z meczu Leicester City - AS Roma

90  + 5'

Dziękujemy za relację!

90  + 5'

I podsumowanie walki o awans do finału Ligi Konferencji Europy:

90  + 5'

Komplet wyników: Liga Europy: RB Lipsk - Rangers 1:0 West Ham United - Eintracht Frankfurt 1:2 Liga Konferencji Europy: Feyenoord - Marsylia 3:2 Leicester - AS Roma 1:1

90  + 5'

Koniec meczu! Leicester remisuje na własnym stadionie 1:1 z Romą. Tym samym sprawa awansu do finału Ligi Konferencji Europy nadal pozostaje otwarta.

90  + 3'

Madison szukał faulu, padł na murawę, ale sędzia odgwizdał faul jego partnera. W tym meczu też już nie wydarzy się zbyt wiele.

90

Aż 5 minut doliczonych do drugiej połowy meczu Leicester z Romą.

88

Przerwa w grze. Smalling został trafiony w twarz przez rywala, padł na murawę. Lekarza starają się zatamować krwotok z nosa. Nie wiadomo, czy będzie w stanie kontynuować grę.

85

Wreszcie! Lipsk atakował i atakował, ale dopiero w 85. minucie niemiecki zespół obejmuje prowadzenie w meczu z Rangersami. Angelino huknął na bramkę rywali, nie dając szans McGregorowi.

80

Ależ akcja Abrahama! W pojedynkę ograł trzech rywali, piętą zagrał do Oliveiry, ale Schmeichel zdołał sparować piłkę na słupek po jego strzale.

78

Fatalna strata Cristante tuż przed własnym polem karnym. Do piłki dopadł Iheanacho, który uderzył sprzed pola karnego. I tylko kapitalna interwencja Patricio uratowała Romę przed stratą bramki.

75

Leicester nie przestaje atakować, ale Ibanez skutecznie blokuje dośrodkowanie z prawego skrzydła.

71

Leicester powinno prowadzić! Kapitalna akcja, ale Madison zbyt długo zwlekał z podaniem, a Iheanacho nie zdołał już skierować jej głową do siatki.

66

Leicester doprowadza do remisu! Barnes wykorzystał błąd obrońców Romy, dobiegł z piłką do piłki końcowej, wzdłuż której zagrał idealnie na nogę Lookmana, który z metra trafił do siatki.

64

Zaniolo ukarany żółtą kartką za faul. Coraz ostrzej grają piłkarze obydwu zespołów.

62

Leicester miał kolejną okazję. Strzelał Fofana, ale wysoko ponad bramką Romy.

60

Komplet wyników po 60 minutach: Liga Europy: RB Lipsk - Rangers 0:0 West Ham United - Eintracht Frankfurt 1:2 Liga Konferencji Europy: Feyenoord - Marsylia 3:2 Leicester - AS Roma 0:1

58

Roma wychodziła z kontrą po przejęciu Ibaneza, który został faulowany przez Vardy'ego. Piłkarz Leicester został ukarany żółtą kartką.

54

I kolejna bramka w walce o finał LE! Eintracht Frankfurt ponownie obejmuje prowadzenie, tym razem po golu Kamady.

52

Przerwa w grze. Mkhitaryan pokazuje, że potrzebuje pomocy medycznej. I nie wiadomo, czy będzie w stanie kontynuować grę.

49

I mamy pierwszą bramkę po przerwie! Feyenoord tuż po rozpoczęciu drugiej połowy wychodzi na prowadzenie po golu Dessersa.

49

Leicester wychodził z akcją, którą przerwał Nicola Zalewski. Natychmiast ruszył z atakiem lewym skrzydłem, ale został zatrzymany na połowie rywala.

46

Wracamy do gry!

45

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy! Leicester przegrywa 0:1 z Romą po golu Pellegriniego, który wykorzystał świetne podanie Zalewskiego.

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy meczu Leicester z Romą.

43

Groźne dośrodkowanie w pole karne Romy, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

40

Co się dzieje w Rotterdamie?! Marsylia doprowadza do remisu! Gerson dopada do odbitej piłki i trafia do siatki. 2:2!

37

Madison uderzał z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

33

Zalewski zatrzymany faulem na lewym skrzydle.

30

29

Marsylia odrabia część strat! Dieng wykorzystuje podanie Bakambu i Feyenoord prowadzi już tylko 2:1.

29

Smalling ratuje Romę! Kapitalną piłkę otrzymał Lookman, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Patricio, ale obrońcy Romy w ostatniej chwili wślizgiem zdołał zablokować jego strzał.

28

Leicester rozgrywa piłkę na połowie Romy, ale nie jest w stanie zbliżyć się pod bramkę Patricio.

25

Dewsbury-Hall ukarany żółtą kartką po ostrym ataku na Mkhitaryana.

21

Dramat Marsylii w Rotterdamie! Feyenoord potrzebował zaledwie trzech minut, by po bramce Sinisterry wyjść na dwubramkowe prowadzenie.

21

Grad goli w dzisiejszych meczach! West Ham United doprowadza do remisu w meczu z Eintrachtem Frankfurt za sprawą gola Bowena.

18

I mamy bramkę w meczu Feyenoordu z Marsylią. Dessers uderzył w lewy róg bramki. Zespół Arkadiusza Milika tym samym przegrywa na wyjeździe z holenderskim zespołem.

15

Zalewski otrzymał piłkę na lewym skrzydle, zagrał w pole karne do Pellegriniego, który strzałem między nogami Schmeichela wyprowadził Romę na prowadzenie.

15

I mamy bramkę dla Romy! Zalewski z asystą

11

Potężne zamieszanie w polu karnym Leicester, Zaniolo próbował strzału, ale został zablokowany.

10

7

Kilka ostrych fauli ze strony piłkarzy Romy i pierwsza żółta kartką, która ukarany został Abraham.

4

Znakomita okazja dla Leicester! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w doskonałej okazji znalazł się Castagne, ale z kilku metrów uderzył głową tuż obok słupka.

2

I mamy już pierwszą bramkę! Knauff już w 1. minucie spotkania wyprowadza Eintracht Frankfurt na prowadzenie w meczu z West Ham United!

2

Pierwsza dobra akcja Leicester. Smalling poślizgnął się na murawie, tworząc groźna sytuację pod własną bramką, ale udało się wybić piłkę obrońcom Romy.

1

20:59

A to skład Romy, z Nicolą Zalewskim:

20:59

W takim składzie zagra Leicester:

20:56

I obydwa zespoły już na murawie. Czas na hymn Ligi Konferencji Europy!

20:55

Zespoły już gotowe, by wyjść na murawę.

20:45

I w dzisiejszej multirelacji skupimy się przede wszystkim na pojedynku Leicester z AS Romą. Od pierwszej minuty we włoskim zespole wystąpi Nicola Zalewski.

20:44

W półfinałowych meczach Ligi Europy zmierzą się ze sobą RB Lipsk i Rangers, a także West Ham United i Eintracht Frankfurt. Z kolei w walce o finał Ligi Konferencji Europy zagrają Feyenoord z Marsylią i Leicester z AS Romą.

20:43

Dobry wieczór! Zapraszamy na multirelację z półfinałowych meczów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. A emocji nie zabraknie z pewnością!