28' Erik Exposito
45'
45' Robert Pich
45'

45' Lucas Mariano Bareiro

Relacja z meczu Śląsk Wrocław - Hapoel Be'er Szewa

92

KOniec meczu w Bielsku-Białej. Raków remisuje 0:0. W rewanżu musi wygrać, by awansować. W przypadku remisu, będzie dogrywka.

92

Żółta kartka dla Kostyukova.

91

Raków gol, Raków gol - krzyczą kibice. Czy doczekają się swoich próśb w końcówce meczu?

89

Drugi celny strzał Rakowa. Tym razem Ivi Lopez. Strzał jednak z 20 metrów zbyt lekki i łatwy dla obrony dla bramkarza.

85

Jest pierwszy celny w meczu strzał Rakowa! Brawo. Jego autorem Sebastian Musiolik.

84

Dwie zmiany w ekipie z Rosji. Wchodzą Musaev i Bakaev, a schodzą Jevtić i Kvaratskhelia.

82

Zmiana w Rakowie. Schodzi Cebula, a wchodzi Musiolik.

82

Żółta kartka dla Kuna.

79

Żółta kartka dla Arsenicia.

77

Zmiana w Rakowie. Szelągowski zastępuje Giannisa Papanikolaou.

74

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego meczu rozegranego w Bielsku-Białej problem mieli piłkarze z Rosji. Kilku z nich odpadły bowiem numery koszulek. W efekcie na plecach ich numer napisany był...mazakiem.

73

Raków wciąż czeka na pierwszy celny strzał na bramkę.

71

Niezła zmiana Długosza. Walczy o każdą piłkę, jest aktywny.

67

Dwie zmiany w Rakowie. Długosz i Guedes pojawiają na się na boisku, a schodzą Gutkovskis i Wdowiak.

64

Dwaj rezerwowi Rakowa dość długo stoją przy linii i nie mogą doczekać się przerwy w grze.

54

Wdowiak próbował dryblingu i niepotrzebnie faulował rywala.

53

Ivi Lopez strzelał głową z czterech metrów, ale źle się odchylił i uderzył nad bramką.

51

Sporo niedokładności w grze Rakowa.

48

IVi Lopez strzelał z rzutu wolnego z 18 metrów, ale tuż obok słupka!

46

Początek drugiej połowy w meczu Raków - Kazań.

93

KONIEC MECZU WE WROCŁAWIU! Śląsk wygrywa 2:1. Ma niezłą zaliczkę przed rewanżem.

93

Śląsk - Hapoel. Zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Schwarz, a wchodzi Pawłowski.

91

Śląsk - Hapoel. Zawodnik z Izraela strzelał z pięciu metrów głową, ale bardzo lekko i Putnocky z łatwością złapał piłkę.

90

Śląsk - Hapoel. Sędzia doliczył trzy minuty.

90

Śląsk - Hapoel. Pich przeprowadził indywidualną akcję, ale zabrakło mu już sił, stracił piłkę i sfaulował rywala.

90

Śląsk - Hapoel. Putnocky nie spieszy się ze wznowieniem akcji.

89

Śląsk - Hapoel. Drugie z rzędu nieudane zagranie Piaseckiego.

87

Śląsk - Hapoel. Wszystko wskazuje na to, że wynikiem 2:1 skończy się już mecz.

85

Śląsk - Hapoel. Goście są lepsi w końcówce, ale mają problem ze stworzeniem sytuacji.

81

Śląsk - Hapoel. Zmiana w Śląsku. Za Exposito wchodzi Piasecki.

78

Śląsk - Hapoel. Dwie zmiany w Hapoelu. Wchodzą Shviro i Hatuel, a schodzą Acolaste i Yehezkel.

78

Śląsk - Hapoel. - Nie wróży to nic dobrego, choć goście nie stwarzają sobie sytuacji - mówi komentator Polsatu Sport.

76

Śląsk - Hapoel. Gospodarze oddali inicjatywę rywalom. Goście dłużej są przy piłce i atakują.

73

Śląsk - Hapoel. Rykoszet po groźnym strzale Schwarza i piłka minimalnie minęła słupek. Tylko rzut rożny dla Śląska.

45

Koniec pierwszej połowy w meczu Raków - Kazań. Bezbramkowy remis i mało 100 proc. sytuacji. Najlepszą mieli goście, ale świetnie spisał się Kovacević.

45  + 3'

Raków - Kazań. Sead Haksabanović strzelał z ok. 30 metrów z rzutu wolnego, ale nad poprzeczką.

45

Raków - Kazań. Sędzia doliczył dwie minuty.

70

Śląsk - Hapoel. Żółtą kartkę otrzymał pomocnik ekipy z Izraela - Micha.

70

Śląsk - Hapoel. Putnocky z trudem obronił strzał i rzut rożny dla rywali. Groźna akcja gości.

43

Raków - Kazań. Żółta kartka dla Poletanovicia za bodaj trzeci faul w meczu.

65

Śląsk - Hapoel. Nieporozumienie obrońców w polu karnym Hapoelu po dośrodkowaniu Mączyńskiego. Jeden z nich dotknął piłki i niemal strzelił samobójczą bramkę. Bramkarz jednak złapał piłkę.

62

Śląsk - Hapoel. Dziś na trybunach ponad 11 tys. widzów.

60

Śląsk - Hapoel. Trzy zmiany w barwach gości. Wchodzą Petrucci, Micha i Yosefi, a schodzą Ansah, Safuri i Gordana.

31

Raków - Kazań. Kontra Rubina po błędzie Iviego Lopeza, ale Rosjanie źle ją rozegrali.

30

Raków - Kazań. Druga zmiana w rosyjskiej ekipie. Schodzi Szatow, na boisku pojawia się Kostiukow.

54

Śląsk - Hapoel. Eugene Ansah dostaje żółtą kartkę.

52

Śląsk - Hapoel. Janasik strzelał lewą nową po indywidualnej akcji z 18 metrów, ale zbyt lekko.

51

Śląsk - Hapoel. Pich strzelał z ostrego kąta, ale dobrze obronił Harush.

50

Śląsk - Hapoel. Żółta kartka dla Tamasa

48

Śląsk - Hapoel. SŁUPEK ! Po strzale głową Schwarza i dośrodkowaniu Janasika.

46

Śląsk - Hapoel. Początek drugiej połowy!

19

Raków - Kazań. Zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Zujew, na boisku pojawia się W. Ignatjew.

16

Raków - Kazań. Kapitalna okazja gości! Kovacević wygrał pojedynek sam na sam z Kvaratskhelią!

15

Znów przejęcie piłki przez Rakowa w środku pola, kontra, ale niedokładne podanie Wdowiaka do Gutkovskiego.

12

Raków - Kazań. Ivi Lopez przejął piłkę, pobiegł do kontry, ale źle sobie wypuścił piłkę i rywal go dogonił i było po akcji.

45

Śląsk - Hapoel. We Wrocławiu przerwa. Śląsk prowadzi 2:1. Zasłużenie, bo był drużyną lepszą.

8

Raków - Kazań. Zablokowany strzał Marcina Cebuli po dobrej akcji Rakowa.

5

Raków - Kazań. Prosty błąd Kovacevicia, piłkę przejął rywal, ale bramkarz Rakowa zdołał obronić jego strzał.

2

Raków - Rubin. Od razu było groźnie w polu karnym gości. ! Zagranie do Mateusza Wdowiaka, który podawał wzdłuż szesnastki. Rywale przejęli jednak podanie.

62

Śląsk - Hapoel. Bramka dla Śląska !!!!!!!!!! Z rzutu karnego nie pomylił się Pich.

60

Śląsk - Hapoel. Rzut karny dla Śląska Wrocław!!!!

57

Tymczasem tak wygląda skład Rakowa na mecz z Rubinem Kazań.

55

Goście poczynają sobie coraz lepiej. Niestety.

52

Śląsk próbował od razu odpowiedzieć. Mączyński strzelił z dystansu obok słupka.

50

Bareiro wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, wyskoczył najwyżej i pokonał bramkarza Śląska.

50

GOL DLA GOŚCI !!!! 1:1 we Wrocławiu !

48

Pierwszy celny strzał gości, ale Putnocky bez problemów łapie piłkę.

47

Makowski strzelał z ponad 30 metrów, ale zbyt lekko i bramkarz pewnie złapał piłkę.

46

Strzał Makowskiego zablokowany i rzut rożny dla Śląska.

45

19 na tablicy świetlnej. To nie zmiana, ale tyle minut doliczył sędzia, ze względu na przerwę spowodowaną zadymieniem murawy.

45

Śląsk dominuje, jest drużyną zdecydowanie lepszą.

44

Kolejna akcja Śląska, ale tym razem Mączyński podawał za plecy kolegi.

43

Pich strzelał z 25 metrów, ale obok słupka. Szkoda, że nie zdecydował się na podanie.

42

Niezła kontra Śląska. Gdyby Exposito dokładniej podał, to wybiegający Pich byłby w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

40

Sprytne, krótkie rozegranie rzutu rożnego przez gości, ale po chwili fatalne dośrodkowanie.

39

Goście nieco śmielej teraz atakują. Wywalczyli nawet rzut rożny.

36

Akcja gości, ale fatalne podanie w jej końcówce.

35

Fatalny strzał Mączyńskiego z rzutu wolnego.

34

Hapoel jest bezradny. Gra cały czas na połowie drużyny z Izraela.

32

Śląsk wygląda bardzo dobrze. Dominuje na boisku.

30

Śląsk świetnie ustawił sobie ten mecz.

28

Exposito pięknie przymierzył z lewej nogi z 18 metrów w okienko.

28

GGGGGGGGGGGOOOOOOOLLLLLLLLLLL DLA ŚLĄSKA !!!! PIĘKNY GOL !!!!

26

Hapoel ma spory problem z wyjściem z własnej połowy.

25

Śląsk atakuje swoich rywali wysokim pressingiem. Rywale się gubią.

24

Śląsk zepchnął rywali do defensywy. Dąży do zdobycia pierwszego gola.

21

Znów gramy!

10

Piłkarze znów się rozgrzewają.

8

Przejaśniało na stadionie. Piłkarze wracają na murawę!

8

Według informacji Pauliny Czarnoty-Bojarskiej z Polsatu Sport, mecz powinien być wznowiony za pięć minut.

8

Jeszcze jedno zdjęcie ze stadionu Śląska.

8

Tak wygląda murawa we Wrocławiu.

6

- To działanie wbrew logice. Piłkarze są rozgrzani, grają, a nagle muszą schodzić do szatni - mówi komentator Polsatu Sport.

5

Nie da się grać we Wrocławiu. Nic nie widać na stadionie. Sędzia gwizdnął i piłkarze schodzą do szatni.

4

Przerwa wciąż trwa, bo kibice odpalili race. Boisko jest zadymione.

2

Serpentyny na murawie. Sędzia musi na chwilę przerwać mecz.

20:01

Gramy! Początek meczu!

20:00

Minuta ciszy dla Krzysztofa Karpińskiego, byłego zawodnika Śląska.

20:00

Kibice Śląska już śpiewają swoją słynną piosenkę: Cała Polska w cieniu Śląska.

19:59

Mecz poprowadzi Czech Pavel Orel.

19:52

Jeśli zespół Jacka Magiery wyeliminuje ekipę z Izraela, to w kolejnej rundzie zagra z przegranym z dwumeczu: Rapid Wiedeń - Anorthossis.

19:55

Na ławce ekipy Hapoela jest Davide Petrucci, który kilka lat temu był nawet w Manchesterze United. Nie zrobił jednak tam kariery i nie zadebiutował w pierwszej drużynie. Grał jedynie w młodzieżowych drużynach słynnego angielskiego klubu.

19:48

Hapoel z sześciu ostatnich meczów (trzy sparingi) przegrał tylko raz. Co ciekawe w sparingu z Resovią 1:2.

19:52

Śląsk w tym sezonie w trzech meczach u siebie strzelił aż 7 bramek. Dwa z Wartą i Paide i trzy z Araratem.

19:50

W wyjściowym składzie ekipy Hapoela jest 7 zawodników z Izraela i po jednym przedstawicielu: Ghany, Holandii, Argentyny i Portugalii.

19:46

Trudniejsze zadanie czeka Raków Częstochowa, który zmierzy się z Rubinem Kazań, czyli czwartą drużyną ligi rosyjskiej. Początek meczu o godz. 21. Transmisja w TVP Sport.

19:43

Mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport, a także na platformie Ipla.tv.

19:41

Nieznacznym faworytem dwumeczu jest Hapoel, ale polski klub nie pozostaje bez szans, zwłaszcza że rywale osłabili się w letnim oknie transferowym. Z klubu odszedł m.in. Josue, który aktualnie występuje w Legii Warszawa. W II rundzie el. Ligi Konferencji Hapoel pewnie ograł bułgarską Ardę (4:0, 2:0).

19:38

Hapoel Beer Szewa zakończył sezon na czwartym miejscu w lidze izraelskiej.

19:34

Dotychczas zespół Jacka Magiery nie przegrał żadnego z czterech meczów w tegorocznej edycji europejskich pucharów. W I rundzie wrocławianie wyeliminowali estońskie Paide Linnameeskond (2:0, 2:1), zaś w kolejnej Ararat Erywań (4:2, 3:3)

19:32

A tak prezentuje się wyjściowy skład Hapoela.

19:31

Tak wygląda skład Śląska Wrocław.

19:29

Witamy Państwa i zapraszamy do relacji na żywo z pierwszego meczu III rundy eliminacji Ligi Konferencji: Śląsk Wrocław - Hapoel Beer Szewa.