Relacja z meczu Suduva - Raków Częstochowa

90  + 4'

Dziękujemy za uwagę i już zapraszamy na relację na żywo z meczu Pogoń - Osijek.

90  + 4'

Koniec meczu. Suduva 0:0 Raków. I to tyle, co trzeba o tym meczu wiedzieć. Koszmarnie nudne było to spotkanie. Rewanż za tydzień w Bielsku-Białej.

90  + 3'

Błąd Rakowa. Piłka spadła pod nogi Nkololo, ale na szczęście ten zagotował się i oddał niepotrzebny strzał z bardzo dużej odległości. Bardzo niecelny.

90

Cztery minuty doliczone.

89

Minuta do końca. Niewiele się działo w ostatnich momentach. Niewiele też się chyba jeszcze wydarzy.

83

Gutkovskis w miejsce Musiolika.

79

Arak i Szelągowski w miejsce Iviego i Cebuli.

75

Zablokowane uderzenie Iviego.

72

Kovacević skutecznie interweniował poza polem karnym.

70

20 minut do końca. Wciąż czekamy na pierwszego gola Rakowa w europejskich pucharach.

66

Błąd Rakowa. Kontratak gospodarzy i na szczęście w ostatniej chwili dobrze interweniował Arsenić.

63

Raków dominuje, nie wypuszcza rywali z ich połowy, ale na razie brakuje dobrych okazji bramkowych.

61

Dobra akcja Rakowa. Zagranie z prawej strony i Kerla uprzedził Tudora w ostatniej chwili.

55

Niezła akcja Rakowa. Z prawej strony dośrodkował Cebula, a głową niecelnie uderzył Ivi.

54

Lepsze dośrodkowanie, ale piłka w rękach Kovacevicia.

53

Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez gospodarzy. Mają jednak jeszcze szansę z rzutu rożnego.

51

Moment gapiostwa Arsenicia kosztował go faul i żółtą kartkę oraz szansę dla gospodarzy z rzutu wolnego na wysokości pola karnego.

49

Zdecydowana przewaga Rakowa od początku drugiej połowy. Czekamy na klarowne okazje bramkowe.

47

Arsenić padł w polu karnym Suduvy, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego. I to decyzja (raczej) słuszna.

46

Od razu atak Rakowa i rzut rożny dla drużyny Papszuna.

46

Początek drugiej połowy.

45  + 4'

Przerwa. Na razie bez goli na Litwie. Jeden celny strzał Rakowa, żadnego ze strony Suduvy. No nie jest to mecz, który by porywał. Do zobaczenia za kwadrans.

45  + 3'

Słabe, niecelne uderzenie Rundicia.

45

4 minuty doliczone.

44

Kartki dla Tudora i Zivanovicia za spięcie i przepychankę.

41

Kartka dla Gorobsova za faula na Papanikolaou.

39

Dobry pomysł, ale za mocne wykonanie. Ivi podawał w pole karne do Musiolika.

35

Słabsze minuty meczu. Nic wielkiego nie działo się w ostatnich momentach.

31

Fatalne podanie Poletsnovicia wprost do rywala. Sytuację uratował Papanikolaou.

28

Spore zamieszanie pod bramką Suduvy, ale zabrakło konkretnej decyzji o strzale ze strony Rakowa.

24

Coraz większa przewaga Rakowa, który coraz mocniej spycha rywala do defensywy.

21

Kartka dla Kerli za faul na Musioliku.

18

Pierwsza szansa dla Rakowa! Uderzenie Cebuli dobrze odbił bramkarz Suduvy, a dobitka Poletanovicia była bardzo niecelna, nad bramką.

15

Pierwszy kwadrans za nami. Na razie bez okazji bramkowych z obu stron.

12

Dwa rzuty rożne dla Rakowa. Oba bił Cebula. Oba wybite przez gospodarzy.

11

Ładne uderzenie Iviego z rzutu wolnego z dalszej odległości. Z wielkim trudem interweniował bramkarz Suduvy.

9

Poletanović w miejsce kontuzjowanego Ledermana.

9

Zderzenie Musiolika z Zivanoviciem. Kolejna interwencja lekarzy. Tym razem na szczęście bez kontuzji.

7

Lederman opuszcza boisko na noszach. Twarz skryta w dłoniach. Bardzo mocno cierpi piłkarz z Częstochowy. Wygląda to fatalnie.

6

Aj, Lederman doznał bardzo źle wyglądającej kontuzji kolana w starciu z rywalem. Na pewno będzie zmiana. Mocno cierpi zawodnik Rakowa...

4

Podanie Iviego w kierunku Musiolika, jednak piłka w rękach bramkarza Suduvy.

1

Agresywny początek gospodarzy, którzy wyszli wysokim pressingiem.

1

18:44
18:44
18:41

Początek meczu o 19:00.

18:40

Skład Suduvy: Giannikoglou - Beneta, Kerla, Zivanović, Slavickas - Rommens, Gorobsov, Cases - Nyuiadzi, Habran, Nkololo.

18:39

Skład Rakowa: Kovacević - Arsenić, Niewulis, Rundić - Tudor, Lederman, Papanikolaou, Kun - Ivi, Cebula - Musiolik.

18:38

W poprzednim sezonie Suduva zakończyła ligę właśnie na 2. miejscu z dwoma punktami straty do mistrza - Żalgirisu.

18:38

Suduva to obecny (Litwini grają systemem wiosna - jesień) wicelider ligi litewskiej. Po 19 meczach zespół ma 39 punktów na koncie i traci dwa punkty do Żalgirisu Wilno.

18:37

Dla zdobywców Pucharu i Superpucharu Polski będzie to historyczny, pierwszy występ w europejskich pucharach.

18:35

Dzień dobry, państwu! Zapraszamy na relację na żywo z pierwszego meczu 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA, w którym Raków Częstochowa zagra na wyjeździe z litewską Suduvą Mariampol.