Juventus FC
15'

15' Blaise Matuidi
60'
60' Angel Correa za Thomas Lemar
70'
70' Stefan Savić
76'
76' Hector Herrera za Thomas Partey
76'
76' Vitolo za Renan Lodi
83'
83' Diego Costa
90'
90' Hector Herrera
48'

48' Juan Cuadrado
65'

65' Blaise Matuidi
69'

69' Rodrigo Bentancur za Sami Khedira
71'

71' Juan Cuadrado
80'

80' Paulo Dybala za Gonzalo Higuain
87'

87' Aaron Ramsey za Miralem Pjanić

Relacja z meczu Atletico Madryt - Juventus FC

90  + 5'

Koniec meczu. 2:2 na Wanda Metropolitano.

90  + 4'

Świetna akcja Ronaldo zakończona minimalnie niecelnym strzałem!

90

Pięć minut doliczonych.

90

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Herrera doprowadza do wyrównania!

90

HECTOR HERRERA! 2:2!

87

Ramsey w miejsce Pjanicia.

83

Kartka dla Costy. Hiszpan, podobnie jak cała drużyna, domagał się rzutu karnego za zagranie ręką Bonucciego.

82

Bardzo ładna interwencja Szczęsnego po strzale Vitolo!

80

Dybala w miejsce Higuaina.

76

Podwójna zmiana w Atletico. Herrera i Vitolo w miejsce Partey'a oraz Lodiego.

73

Kapitalna interwencja Oblaka po strzale Higuaina ratuje Atletico!

71

Długie podanie z rzutu wolnego, zgranie głową i Savić z bliska daje kontakt Atletico!

70

STEFAN SAVIĆ! 1:2!

69

Bentancur w miejsce Khediry.

66

Akcję ze środka boiska napędził Ronaldo, który podał do Sandro. Brazylijczyk dośrodkował z lewej strony, a akcję głową skończył Matuidi.

65

BLAISE MATUIDI! 0:2!

65

Nokaut... na arbitrze. Chwila przerwy na żądanie sędziego, który otrzymał mocny, przypadkowy cios piłką w głowę.

63

Niecelne uderzenie głową Ronaldo.

60

Correa w miejsce Lemara.

60

Ależ pudło Gimeneza! Kapitalna akcja Atletico zakończona niecelnym strzałem obrońcy z 10 metrów!

59
55
52

Bardzo mocne i bardzo niecelne uderzenie Partey'a.

50

Dośrodkowanie piłki w pole karne Juventusu, jednak znów bez problemu złapał ją Szczęsny.

49

Bardzo ładne podanie Higuaina z lewej do prawej strony. Cuadrado przyjął piłkę i wykorzystał miejsce, które dał mu Lodi. Kolumbijczyk fantastycznie, w okienko, przymierzył lewą nogą!

45

Fatalny kiks Matuidiego i niecelne uderzenie.

43

Mocne, ale bardzo niecelne uderzenie Felixa.

39

Kontratak Juventusu zakończony słabym i niedokładnym podaniem Ronaldo.

35

Pjanić strzela z dystansu, piłkę odbił Gimenez i jest rzut rożny dla gości.

33

Niedokładne dośrodkowanie Ronaldo.

31

Szybko rozegrany rzut wolny, jednak dośrodkowanie niedokładne.

29

Brzydki faul Cuadrado na Lodim i rzut wolny dla Atletico na wysokości pola karnego.

25

Kolejna ładna akcja Matuidiego lewą stroną, jednak znów piłka ląduje w rękach Oblaka.

22

Strzał Ronaldo zza pola karnego, jednak spokojnie piłkę złapał Oblak.

19

Dośrodkowanie Matuidiego, piłkę łapie Oblak.

15

Kartka dla Matuidiego.

13

Joao Felix strzela głową, jednak znów dobrze broni Szczęsny.

11

Sprytnie, krótko rozegrany rzut rożny. Dośrodkowanie w pole karne Juventusu, ale minimalnie niecelnie głową uderzył Gimenez.

10

Dwóch na pięciu wyszli piłkarze Atletico. Znakomicie, przy pomocy Costy, poradził sobie Joao Felix, jednak jego uderzenie odbił Wojciech Szczęsny.

9

Doskonała interwencja Gimeneza w powietrzu zatrzymała Ronaldo.

7

"Centrostrzał" na bramkę Szczęsnego, ale na szczęście Polak był czujny i skoncentrowany.

6

Długie podanie w stronę Ronaldo, jednak dobrze ustawiona była obrona Atletico.

4

Dośrodkowanie w pole karne Juventusu, jednak sędzia przerwał grę. Diego Costa faulował Leonardo Bonucciego.

2

Pierwszy rzut rożny dla gości, jednak dobrze ustawiony był Diego Costa, który wybił piłkę.

1

Początek meczu.

20:58

Drużyny na murawie. Hymn Ligi Mistrzów i gramy.

20:40

Skład Juventusu: Szczęsny - Danilo, Bonucci, de Ligt, Alex Sandro - Khedira, Matuidi, Pjanić - Cuadrado, Higuain, Ronaldo

20:39

Skład Atletico: Oblak - Trippier, Savić, Gimenez, Lodi - Koke, Saul, Thomas, Lemar - Felix, Costa

20:39

W tej grupie grają jeszcze Bayer i Lokomotiw Moskwa, które dziś zmierzą się w Leverkusen.

20:38

Obie drużyny spotkały się w lutym i marcu, gdy mierzyły swoje siły w 1/8 finału poprzednich rozgrywek. Wtedy w Madrycie 2:0 wygrało Atletico, jednak w rewanżu popisał się Cristiano Ronaldo i do ćwierćfinału awansował Juventus.

20:37

Dobry wieczór państwu! Zapraszamy na relację na żywo z jednego z najciekawszych meczów 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W Madrycie Atletico podejmie Juventus.