45' Angel Correa
40'

40' Sadio Mane
46'
46' Marcos Llorente za Thomas Lemar
70'
70' Vitolo za Alvaro Morata
77'
77' Diego Costa za Angel Correa
46'

46' Divock Origi za Sadio Mane
59'

59' Joseph Gomez
72'

72' Alex Oxlade-Chamberlain za Mohamed Salah
80'

80' James Milner za Jordan Henderson

Relacja z meczu Atletico Madryt - Liverpool FC

90  + 4'

Atletico pokonało 1:0 Liverpool. Rewanż 11 marca na Anfield Road.

90  + 4'

KONIEC MECZU!

90

4 minuty doliczone.

84

Atletico udało się oddalić grę od własnej bramki.

80

Ostatnie 10 minut podstawowego czasu gry.

77

Diego Costa w miejsce Correi.

73

Doskonała szansa dla Liverpoolu. Znakomicie dośrodkował Origi, a minimalnie niecelny strzał oddał Henderson.

72

Oxlade-Chamberlain w miejsce Salaha.

71

Minimalnie niecelne uderzenie Lodiego z dystansu!

70

Vitolo w miejsce Moraty.

68

Doskonała szansa dla Atletico, jednak Morata w kluczowym momencie poślizgnął się i nie trafił w piłkę!

65

Liverpool wciąż przeważa, jednak wciąż nie tworzy sobie okazji bramkowych.

61

Bardzo dobra interwencja Thomasa w pojedynku z Origim. Piłka dla gospodarzy.

58

Kartka dla Gomeza.

55

Bardzo wyraźna przewaga gości. Atletico znów ma problem z wyjściem z własnej połowy.

53

Doskonałe dośrodkowanie Gomeza, jednak Salah oddał niecelny strzał głową.

50

Atletico znów zepchnięte do bardzo głębokiej defensywy.

49

Doskonała szansa dla Atletico! Z prawej strony w pole karne Liverpoolu wpadł Llorente, który doskonale podał do Vrsaljko. Chorwat jednak beznadziejnie przyjął piłkę, przez co nie oddał strzału.

47

Jest też zmiana w Atletico. Llorente w miejsce Lemara.

46

Początek drugiej połowy.

46

Jedna zmiana w Liverpoolu. Origi w miejsce Mane.

45  + 1'

Przerwa. Na razie 1:0 dla Atletico po golu Saula.

36

Ależ szczęście gospodarzy! Piłka spadła na nogę Salaha, a strzał Egipcjanina w ostatniej chwili głową zablokował Felipe.

34

Szansa dla Lemara, jednak po pierwsze Francuz oddał niecelny strzał, a po drugie - znajdował się na spalonym.

30

Również niecelny strzał Fabinho.

29

I niecelny strzał Robertsona.

28

Niecelny strzał Thomasa z dystansu. Odważniej Atletico, które wyszło z głębokiej defensywy z ostatnich minut.

27

Nieuznana bramka dla Liverpoolu! Piłkę do siatki wpakował Salah, jednak podający mu Firmino był na spalonym. Wcześniej bardzo poważny błąd popełnił Oblak, który wybił piłkę wprost pod nogi Egipcjanina.

26

Ależ błąd van Dijka! Holender zagrał źle, przez co w znakomitej sytuacji znalazł się Morata, jednak doskonale interweniował Alisson!

23
20

Doskonałe dośrodkowanie Correi w stronę Moraty, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Robertson.

18

Niedokładne podanie Hendersona zakończyło kolejną długą akcję Liverpoolu. Goście zamknęli rywali na ich połowie i próbowali sforsować ich defensywę. Znów nieskutecznie, ale przewaga Anglików jest coraz wyraźniejsza.

16

Liverpool długo i spokojnie konstruuje akcje na połowie Atletico. Na razie bez wielkich szans bramkowych, ale Atletico odważnie oddało pole.

14

Niecelny strzał Firmino. Liverpool coraz groźniejszy, Atletico jest zbyt pasywne w pressingu i odbiorze.

11

Alexander-Arnold zauważył wysuniętego Oblaka, jednak jego lob był niecelny.

9

Atletico wycofało się. Gospodarze oddali rywalom pole, ale nie dopuszczają ich do sytuacji bramkowych.

5

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka odbiła się od Fabinho i spadła pod nogi Saula, który z bliska bez problemu pokonuje Alissona!

4

GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ALTETICO!

3

Pierwszy atak Atletico. Z lewej strony dośrodkował Lodi, ale piłki nie sięgnął Morata.

20:44

Skład Liverpoolu: Alisson - Alexander-Arnold, van Dijk, Gomez, Robertson - Fabinho, Henderson, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mane.

20:44

Skład Atletico: Oblak - Vrsaljko, Felipe, Savić, Lodi - Koke, Saul, Thomas, Lemar - Correa, Morata.

20:43

Dobry wieczór, państwu! Dobry wieczór, bo wraca Liga Mistrzów! I wraca z przytupem. Zapraszamy na relację na żywo z pierwszego meczu 1/8 finału. Od razu na hit w Madrycie. Atletico podejmuje triumfatora ostatnich rozgrywek - Liverpool.