• Morato (38') , Darwin Nunez (74')
Bayern Monachium
Benfica Lizbona
26'
26' Robert Lewandowski
32'
32' Serge Gnabry
45'
45' Robert Lewandowski
38'

38' Morato
45'

45' Lucas Verissimo
49'
49' Leroy Sane
51'
51' Dayot Upamecano
61'
61' Robert Lewandowski
64'
64' Omar Richards za Alphonso Davies
64'
64' Jamal Musiala za Kingsley Coman
69'
69' Tanguy Nianzou
72'
72' Marcel Sabitzer za Joshua Kimmich
72'
72' Thomas Mueller za Leroy Sane
84'
84' Robert Lewandowski
85'
85' Bouna Sarr za Serge Gnabry
64'

64' Diogo Goncalves za Everton
64'

64' Rafa Silva za Pizzi
64'

64' Darwin Nunez za Roman Jaremczuk
74'

74' Darwin Nunez
77'

77' Goncalo Ramos za Alex Grimaldo
77'

77' Paulo Bernardo za Joao Mario

Relacja z meczu Bayern Monachium - Benfica Lizbona

90

Koniec meczu! Benfica rzucona na kolana! Olśniewający występ Roberta Lewandowskiego, który zaliczył trzy gole, chociaz nie wykorzystał tez rzutu karnego. Bayern już pewny awansu do kolejnej rudny

90

Trzy minuty doliczone

87

Bayern już pewny zwycięstwa. 5:2 mówi samo za siebie.

84

Robert Lewandowski kompletuje hat tricka! Znakomity występ Polaka, który dostał podanie i na 16. metrze posłał podcinkę nad interweniującym bramkarzem.

76

Lewandowski szukał hat-tricka, ale bramkarz świetnie wyszedł z bramki i powstrzymał Polaka

72

GOOOOOOOL! Piękny kontratak gości zakończony celnym strzałem Nuneza! A wszystko zaczęło się od straty Sabitzera

62

Wzorowy kontratak Bayernu zakończony piękną podcinką Lewandowskiego nad bramkarzem! Bayern prowadzi 4:1, a Lewy jest samodzielnym rekordzistą Bayernu w LM (ma już 63 gole).

59

Sprytnie rozegrany rzut rożny Bayernu! Piłka trafia do niepilnowanego Upamecano! A nie. Nie było to sprytne, tylko Francuz został na pozycji spalonej

49

GOOOOOOOOOOL! LEROY SANE! CO ZA EFEKTOWNY PÓŁWOLEJ Z OKOŁO 12-13 METRA! 3:1!

48

Kolejna piętka Lewego i kolejna niecelna

46

Ruszyła druga połowa

21:53

Bayern częściej utrzymuje się przy piłce (63 procent do 37) i oddał dwa razy więcej strzałów (10 do 5)

21:48

Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi 2:1 po golach Lewandowskiego i Gnabry'ego, ale mógł 3:1, jednak Polak spartaczył jedenastkę. Benfica wciąż jest w grze i może sprawić niespodziankę.

45  + 1'

Fatalne pudło Lewandowskiego! Trafił wprost w bramkarza! Jesteśmy w szoku!

36

GOOOOOOOOOOOOOL! GOL KONTAKTOWY! Felipe Morato świetnie główkuje!

34
31

2:0! Długa piłka za obronę! Lewandowski zagrywa do Gnabry'ego, a ten efektowną piętką pokonuje bramkarza!

29
27
25

Warto odnotować ładną asystę Comana

23

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ROBERT LEWANDOWSKI! POLAK WYRÓWNAŁ REKORD! [b]POLAK GŁÓWKĄ STRZELA Z NAJBLIŻSZEJ ODLEGŁOŚCI![/b]

23

Lewandowski odgrywał piętką, ale niecelnie... Na razie Polak jest mało aktywny

21

Goli nie ma, ale nie narzekamy. Dobre tempo spotkania

19

Świetny, techniczny strzał Daviesa zza pola karnego przyniósł rzut rożny. Ale rożny nie przyniósł zagrożenia

18

Wrzutka w pole karne! Sane mija się piłką, ale Bayern i tak będzie miał rzut rożny

17

VAR nie pozostawił złudzeń. Był spalony

16

GOOOOOOOLAAANIEMA! Po rzucie rożnym Benfiki piłka przekroczyła linię bramkową, ale Pizzi - w momencie strzału - był na pozycji spalonej

12

Efektowny wolej Goretzki! Ale niecelny

10

Lewandowski na razie niewidoczny, ale pamiętajmy, że to dla niego ważny mecz, bo może dziś przebić Gerda Muellera

8

Cudowna indywidualna akcja Comana! Francuz mija rywali, a później zagrywa wzdłuż bramki do Gnabry'ego! Bramkarz Benfiki był jednak dobrze ustawiony

6

Bayern odzyskuje piłkę i zaczyna powoli kontrolować grę

3

Rzut wolny Benfiki! I znowu zrobiło się gorąco pod bramką Neuera, ale Niemiec rozpocznie grę z piątego metra

2

Szansa gości! Dośrodkowanie w pole karne! Pizzi strzela! I to strzela dwukrotnie, ale w obu przypadkach został zablokowany

1

1

Czas na hymn Ligi Mistrzów

20:57
20:52

Wtorkowe spotkanie będzie także wyjątkowe dla Roberta Lewandowskiego, ponieważ będzie jego setnym występem w Lidze Mistrzów. W tych 99 spotkaniach napastnik zdobył aż 78 bramek, co plasuje go na trzecim miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców. Przed nim są już tylko Cristiano Ronaldo i Leo Messi.

20:52

Poprzednie spotkanie obu drużyn zakończyło się wynikiem 4:0 dla Bayernu

20:51

Rozgrywki Ligi Mistrzów wchodzą w decydującą fazę. Już dziś do kolejnej rundy może awansować Bayern Monachium. Mistrzowie Niemiec wygrali jak do tej pory wszystkie grupowe spotkania i z kompletem punktów przewodzą swojej grupie E. W dodatku Bawarczycy nie stracili w dotychczasowych meczach ani jednej bramki za to zdobyli ich aż 12! O godz. 21:00 zagrają z Benfiką Lizbona