Crvena Zvezda Belgrad
34'
34' Kingsley Coman
65'
65' Javier Martinez za Corentin Tolisso
66'
66' Serge Gnabry za Ivan Perisić
80'
80' Robert Lewandowski
83'
83' Thomas Mueller za Philippe Coutinho
90'
90' Thomas Mueller
51'

51' Milos Degenek
62'

62' Milos Vulic za Dusan Jovancic
70'

70' Richmond Boakye za Milan Pavkov
83'

83' Aleksa Vukanovic za Mateo Ezequiel Garcia
90'

90' Milos Vulic

Relacja z meczu Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad

90

200. gola dla Bayernu Monachium strzelił Robert Lewandowski w środowym meczu Ligi Mistrzów. Polak na swoją bramkę czekał 80 minut, ale jak już nadarzyła się okazja to popisał się prawdziwym instynktem strzeleckim. Bayern pokonał Crvenę 2:0.

90

Koniec meczu!

90

3 minuty doliczone

87

Ale to było wyćwiczone! Thiago z wolnego zagrał podcinkę, tam wystartował Mueller i wpakował piłkę do bramki!

80

To 200 gol Lewandowskiego dla Bayernu Monachium.

80

ALE POSZEDŁ ZA PIŁKĄ POLAK! Co za snajperski nos! Wygarnął piłkę tuż przed bramkarzem!

79

GOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! LEWANDOWSKI POSZEDŁ DO KOŃCA

77

MARIN! ALEŻ OKAZJA! MINIMALNIE SIĘ POMYLIŁ!

64

Dwie zmiany w Bayernie: Schodzi Perisić, w jego miejsce Gnabry Schodzi Tolisso, w jego miejsce Martinez

62

LEWANDOWSKI, CO ZA PUDŁO! Piłka odbiła się od poprzeczki, a Lewandowski złozył się jak w pewnej reklamie! Niestety nie było to filmowe wykończenie

60

Mamy zmianę w Crvenie. Boisko opuszcza Jovancić, w jego miejsce wchodzi Vulić

60

Lewandowski wpadł w pole karne, próbował dryblingu, ale nie w końcu Bayern wypadł z pola karnego

57

Lewandowski! Ale broni Borjan na przedpolu! Polak bardzo blisko gola lobem!

55

Perisic strzela z pięciu metrów! Broni bramkarz Crveny

54

Coman ładnie przedryblował rywala a potem słupek po uderzeniu Tolliso.

51

Lewandowski strzela z wolnego tuż nad bramką!

51

Lewandowski faulowany przed polem karnym po ładnym zagraniu Coutinho

50

Coman ładnie poszedł skrzydłem, ale będzie tylko rożny

48

Coutinho! Kolejny strzał sprzed pola karnego! Tuż na bramką. Poluje na gola cały czas

46

Rozpoczynamy druga połowę.

45

Bayern się meczy w ataku pozycyjnym, ale udało im się wcisnąć bramkę. Lewandowski cały czas ma przy sobie dwóch-trzech rywali, ale już oddał dwa celne strzały.

45

Koniec pierwszej połowy!

43

Lewandowski znowu się przepchał w polu karnym! Kolejny strzał i broni bramkarz! Polak za każdym razem jest jednak osaczony przez rywali

44

Sędzia doliczy jedną minutę

41

Coutinho znowu z dystansu! Coraz bliżej gola Brazylijczyk.

38

Crvena ruszyła z kontrą, ale piłkę łapie Neuer

37

GOL Coutinho, ale jest spalony! Mamy dalej 1-0

37

Lewandowski przetoczył piłkę pod podeszwą i strzelił z 16 metrów. Celnie, ale za lekko

34

Kimmich wrzuca zbyt mocno na pole karne

33

Persić wrzucił agresywną piłkę w pole karne, a tam dobija Coman! Bayern prowadzi! Wreszcie udało im się przełamać obronę rywali

33

GOOOOOOOOOOLL COMAN!

31

Coutinho źle wrzucił.

31

Rzut wolny dla Bayernu. Szansa na dobre dośrodkowanie, bo Niemcy męczą się w ataku pozycyjnym

29

Lewandowski do Perisicia! Temu jednak obrońca wybija piłkę wślizgiem

28

Van la Parra oddał strzał! Groźny strzał. Tuż obok bramki Bayernu. Niemcy naprawdę muszą uważać.

25

Bayern drąży skałę. Crvena coraz głębiej

25

Aj jak blisko gola Bayern! Hernandez myli się jednak o pół metra!

21

Łoooo Coutinhooooo! Naszła piłka na 16 metrze, tuż nad bramką!

18

Ładnie gra Crvena, pewnie broni i już trzy razy wyszła z groźnymi kontrami

15

Lewandowski obraca się w polu karnym, ale znowu jest zablokowany!

13

Zamieszanie w polu karnym Bayernu! Nie ma jednak rzutu karnego!

13

Firmowe uderzenie Coutinho! Nie było jednak dokładne!

11

Ajj Lewandowski próbował strzelać w polu karnym, ale ten osaczony w polu karnym

8

Tym razem Jander przerywa akcję Bayernu. Akcje Niemców na razie bardzo wolne

5

Pavard przerwał akcję Crveny, która wychodziła z kontrą.

21:01

Tolisso oddaje strzał! Zablokowany jednak!

20:59

Rozpoczynamy mecz

20:55

Crvena Zvezda zagra w składzie: Borjan, Canas, Degenk, Garcia, Gobeljić, Jander, Jovancić, Marin, Milunović, Pavkov, van La Parra.

20:55

W tym momencie Lewandowski jest na 6. miejscu w historii wśród strzelców Champions League. Tuż przed nim jest Holender Ruud van Nistelrooya, do którego Polak traci tylko trzy bramki. Do tej pory kapitan polskiej kadry strzelił w LM 53 gole. Najwięcej (10) - w sezonie 2012/2013, gdy grał w finale Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund. Dziewięć trafień miał w sezonie 2015/2016, a osiem w 2016/2017 i 2018/2019. Lewandowski jeszcze nigdy nie był królem strzelców tych elitarnych rozgrywek.

20:55

Robert Lewandowski strzelił do tej pory 53 gole w Lidze Mistrzów. Daje mu to 6. miejsce w historii wśród strzelców tych rozgrywek. Lewandowskiemu brakuje niewiele, by awansować w tej klasyfikacji.