45' Thomas Mueller
66'
66' Harry Kane
78'
78' Alphonso Davies za Raphael Guerreiro
78'
78' Mathys Tel za Thomas Mueller
89'
89' Konrad Laimer za Leroy Sane
90'
90' Serge Gnabry za Jamal Musiala
61'

61' Danilo Cataldi za Matias Vecino
61'

61' Gustav Isaksen za Mattia Zaccagni
61'

61' Valentin Castellanos za Ciro Immobile
75'

75' Pedro Rodriguez za Felipe Anderson
80'

80' Daichi Kamada za Luis Alberto
80'

80' Alessio Romagnoli
89'

89' Danilo Cataldi
90'

90' Luca Pellegrini

Relacja z meczu Bayern Monachium - Lazio Rzym

90  + 4'

Koniec meczu! Bayern wygrywa 3:0, dwumecz 3:1 i melduje się w ćwierćfinale.

90

Kramer zastąpił Sane, a Gnabry Musialę.

87

Lazio gra piłką i nic z tego nie ma. Bayern skupiony na obronie.

78

Tel i Davies za Guerreiro i Muellera w Bayernie.

72

Uwaga, sytuacja Lazio, Luis Alberto ze strzałem, ale obok bramki. Jest jednak korner.

71

Uwaga, Mueller sam na sam, Mueller pędzi, strzela i broni to świetnie Provedel, strącił piłkę na słupek! Chwilę później Sane świetnie uderza, mierzył w okienko, ale minimalnie się pomylił.

69

Immobile ma problemy z kolanem, siedzi z usztywniaczem na kolanie.

66

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0, dublet Kane'a, chyba po dwumeczu! Niski strzał Sane broni Provedel, ale odbija prosto pod nogi Kane'a, który z łatwością go dobija.

61

Potrójna zmiana w Lazio. Castellanos, Cataldi i Isaksen za Immobile, Vecino i Zaccagniego.

59

Płaski strzał Guerreiro, ale minimalnie obok słupka.

57

To zaskakujące, ale Lazio utrzymuje się dłużej przy piłce na połowie Bayernu. Konkretów jednak z tego nie ma.

54

Musiala z dystansu, ale obok!

52

Leży Immobile w polu karnym, wpadł na niego De Ligt, ale Lazio uważa, że to był faul. Jest w błędzie.

49

Lazio chce przejść do ataku. Źle jednak rozegrało rzut wolny.

46

Wracamy do gry!

45  + 3'

Tak padł pierwszy gol dla Bayernu:

45  + 3'

Przerwa! Bayern odrobił straty z nawiązką. Lazio potrzebuje jednego gola do dogrywki.

45  + 2'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Bayernu! Thomas Mueller! Można powiedzieć, że ukradł gola De Ligtowi, który huknął z powietrza. Niemiec stał blisko bramkarza, strącił piłkę po strzale Holendra i zaskoczył Provedela. Sędziowie rozpatrywali sytuację pod kontem spalonego, ale nie dopatrzyli się naruszenia przepisów.

43

Luis Alberto powalił Sane, ale sędzia odgwizduje rękę gwiazdy Bayernu.

41

Po tej bramce mecz powinien się rozkręcić. Ale jeśli 1:0 dla Bayernu zostanie do 90. minuty, to będziemy mieli dogrywkę. Jest 1:1 w dwumeczu.

40

Jeszcze jedna akcja Bayernu. Sane, do Musiali... nie ma gola! Ależ był blisko.

39

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Bayern prowadzi, remis w dwumeczu!  Centra Pavlovicia, zgrywa bliżej środka pola karnego Mueller, nieczysto uderza Guerreiro i sięga to głową Kane. Bramka na konto Anglika, choć Provedel był bliski obrony. Odbił piłkę, ale ta dotoczyła się do bramki.

21:38

Jak to teraz nie wpadło?! Wyborna okazja dla... Lazio! Dośrodkowanie z lewej strony trącone przez De Ligta, ale tak naprawdę Holender ułatwił tym sytuację dla Immobile. Włoch myli się jednak z kilku metrów, stał oko w oko z Neuerem, przestrzelił.

36

Bayern naciera, ale bramka jest jak zaczarowana, bo nic nie leci w jej stronę. Wszystko blokują obrońcy, albo piłka przechodzi przez pole karne.

32

Na boisku nic się nie działo, aż VIncić przerwał przez przypadek akcję Bayernu. Stracił równowagę i zablokował podanie przed pole karne. Trzeba budować od zera.

28

Bayern nie może sobie stworzyć klarownej okazji od dobrych kilku minut. Lazio gra tak, żeby przeszkadzać. Skuteczna obrona.

23

Bayern z golem? Nieee, a to była dobra okazja! Najpierw Musiala zablokowany z kilku metrów, potem Guerreiro pod kątem. W porę goście zamknęli mu drogę do dobrego uderzenia.

20

Lazio powoli wyprowadza piłkę, goście dają się faulować. Zyskują czas i chwilę na oddech po natarciu Bayernu.

19

Wciąż mamy bezbramkowy remis, a w dwumeczu 1:0 dla Lazio. Włosi są bliżej awansu w tym momencie.

17

A tymczasem Slavko Vincić musiał wymienić sprzęt, konkretnie gwizdek. Do tego coś z zegarkiem się działo...

16

Bayern chce się okopać na połowie Lazio, chce przyspieszać. Teraz do strzału zebrał się Kane i nieznacznie się pomylił! Gol wisi w powietrzu? Na razie mamy korner.

14

Mocno Musiala ze skraju pola karnego, ale broni to Provedel!

11

Wbiega Immobile, miękko zagrana piłka, ale dobrze ustawieni są De Ligt i Dier. Niewiele brakowało, a piłka przeszłaby nad nimi.

10

Musiala jest zaangażowany, naciska, ale nie jest tak, że zamyka Lazio. Włosi odważnie wychodzą do przodu, stawiają się.

8

Ależ tańczy Sane z piłką, w końcu wystawia ją Musiali, ale jego strzał zablokowany. Jest rzut rożny.

7

Kontra Lazio, natychmiastowa, ale Luis Alberto zamknięty w polu karnym. Będzie jednak korner dla gości.

6

Szybsza akcja Bayernu. Płaski strzał Musiali ląduje jednak w rękach Provedela.

4

Kolejna wrzutka Kimmicha z prawej strony, Lazio sobie z nią radzi. Tak samo potoczyło się z centrą Guerreiro z lewego skrzydła.

2

Pierwsza akcja Bayernu. Wrzutka z prawej strony, ale Mueller tylko trąci piłkę. Potem Guerreiro źle podaje pod pole karne, ale Bawarczycy przerywają później kontrę Lazio.

1

Zaczynamy!

21:00

Sędzią spotkania jest Slavko Vincić ze Słowenii.

20:54

Głośno mówi się o tym, że Bayern przeżywa najgorszy okres od kilkunastu lat. Ostatni rok bez trofeów to 2011, a ostatni sezon bez jakiegokolwiek pucharu to 2011/2012.

20:53

Bayern wygrał zaledwie jedno z ostatnich pięciu spotkań. Z kolei Lazio przegrało trzy z czterech ostatnich meczów.

20:52

W pierwszym meczu w Rzymie Lazio wygrało z Bayernem 1:0.

20:51

Bayern Monachium jest pod ścianą i musi dziś wygrać, żeby nie być w tę ścianę dosłownie wciśniętym. Bawarczycy są w kryzysie i nikt tego nie ukrywa. Ale dziś jest szansa na przełamanie. Lazio złapało zadyszkę na krajowym podwórku. Dobry wieczór, zapraszamy na rewanż 1/8 finału Ligi Mistrzów.