Real Madryt
10'

10' Ferland Mendy
30'

30' Eden Hazard za Karim Benzema
46'
46' Daizen Maeda za Liel Abada
64'
64' Daizen Maeda
72'
72' Aaron Mooy za Matthew O'Riley
72'
72' David Turnbull za Reo Hatate
72'
72' Kyogo Furuhashi za Georgios Giakoumakis
82'
82' Sead Haksabanović za Jota
46'

46' Antonio Ruediger za Eder Militao
56'

56' Vinicius Junior
60'

60' Luka Modric
71'

71' Eduardo Camavinga za Aurelien Tchouameni
77'

77' Eden Hazard
80'

80' Rodrygo za Vinicius Junior
80'

80' Marco Asensio za Luka Modric

Relacja z meczu Celtic Glasgow - Real Madryt

90

Wyniki pozostałych wieczornych spotkań Ligi Mistrzów: PSG - Juventus 2:1, Sevilla - Manchester City 0:4, RB Lipsk - Szachtar Donieck 1:4, RB Salzburg - AC Milan 1:1, Benfica Lizbona - Maccabi Hajfa 2:0.

90

Koniec meczu! Celtic Glasgow - Real Madryt 0:3. Ostatecznie niespodzianki w Glasgow nie było. Po trzech ciosach w drugiej połowie Real pewnie pokonał Celtic 3:0 i w dobrym stylu rozpoczął obronę trofeum. W Madrycie jednak oprócz odhaczenia zwycięstwa wszyscy będą zadawać sobie jedno pytanie - co z kontuzjowanym Karimem Benzemą?

90

Sevilla - Manchester City 0:4 (90'). Pogrom w Sewilli! Ruben Dias dobija gospodarzy.

90

Dwie minuty doliczone. Tak Hazard trafił na 3:0 dla Realu:

88

Ładna akcja Realu zakończona zbyt lekkim uderzeniem Asensio, by zaskoczyć Harta.

87

Tak wyglądał drugi gol Haalanda w Sewilli:

86

Haksabanović uderzył mocno z ostrego kąta! Odbił piłkę Courtois.

85

RB Lipsk - Szachtar Donieck 1:4 (85'). Szachtar gromi Lipsk! Lassina Traore na 4:1 dla gości!

82

Jota uderza technicznie nad poprzeczką bramki Realu. I właśnie Portugalczyk opuszcza boisko, a zmienia go Haksabanović.

80

Dwie zmiany w Realu. Rodrygo i Asensio za Viniciusa i Modricia.

79

Sytuacyjny strzał kolanem Furuhashiego omal nie przelobował Courtoisa! Piłka o centymetry mija bramkę!

78

RB Lipsk - Szachtar Donieck 1:3 (76'). Mamy trzeciego gola dla Szachtara! Michajło Mudryk pokonuje bramkarza Lipska!

78

Fantastyczna długa piłka Kroosa w pole karne do wbiegającego Carvajala, ten zgrywa ją z pierwszej piłki do Hazarda, a Belgowi pozostało wpakować piłkę do pustej bramki! 0:3!

77

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Eden Hazard!

75

Kwadrans do końca spotkania na Celtic Park. Real już w pełni kontroluje to spotkanie.

72

W Celticu z kolei trzy roszady. Schodzą O'Riley, Hatate i Giakoumakis, a wchodzą Mooy, Turnbull oraz Furuhashi.

70

Zmiana w Realu: Camavinga za Tchouameniego.

68

Fenomenalna bramka Grimaldo w meczu Benfica - Maccabi:

68

Tak Juventus strzelił gola kontaktowego w Sewilli.

67

Sevilla - Manchester City 0:3 (67'). Erling Haaland po raz drugi! Manchester City bawi się w Sewilli!

64

Żółta kartka dla Maedy (Celtic).

63

Real miał rzut rożny, ale Rudiger minął się z piłką przed bramką Harta.

61

A Real poszedł za ciosem! Kontra "Królewskich", Modrić krótkim dryblingiem zaskakuje dwóch obrońców Celticu w polu karnym i uderzeniem zewnętrzną częścią stopy pokonuje Harta! 0:2!

60

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Luka Modrić!

60

RB Lipsk - Szachtar Donieck 1:2 (60'). Niesamowite minuty w Lipsku! Najpierw na 1:1 dla gospodarzy strzela Simakan, a dosłownie dwie minuty później drugą bramkę dla Szachtara zdobywa Szwed! Goście dalej prowadzą!

59

Sevilla - Manchester City 0:2 (58'). Sypnęło bramkami w ostatnich minutach. Do siatki trafia także Phil Foden, na 2:0 dla Manchesteru City!

58

Benfica Lizbona - Maccabi Hajfa 2:0 (55'). Druga bramka dla Benfiki! Prowadzenie gospodarzy podwyższa Alejandro Grimaldo.

57

A ostrzegaliśmy, że Realowi wystarczy jedna akcja, by zmienić ten mecz! Fede Valverde popędził prawym skrzydłem i dograł płasko w pole karne, gdzie Vinicius zgubił zupełnie Juranovicia i płaskim strzałem otworzył wynik spotkania! 0:1!

56

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Vinicius Junior!

54

Paris Saint-Germain - Juventus 2:1 (53'). Juventus wraca do gry w Paryżu! Weston McKennie z bramką kontaktową! Relacja na żywo pod tym linkiem.

53

Benfica Lizbona - Maccabi Hajfa 1:0 (50'). Jest gol w Lizbonie! Gospodarze prowadzą z Maccabi po trafieniu Rafy Silvy.

52

Real ma od pierwszych minut drugiej połowy inicjatywę, ale gra ofensywna "Królewskim" zupełnie się nie klei w tym meczu.

49

Niezła akcja Realu. Hazard wpadł prawą stroną w pole karne, ale podawał już przed bramkę bardzo niedokładnie.

47

Maeda! Po świetnej centrze Juranovicia Japończyk fatalnie skiksował z sześciu metrów! Powinno być 1:0!

46

Wznawiamy grę na Celtic Park!

46

Zmiana w Celticu: Maeda za Abadę. W Realu Rudiger zmienia Militao.

45

Wyniki wszystkich meczów do przerwy: Celtic Glasgow - Real Madryt 0:0, PSG - Juventus 2:0, Sevilla - Manchester City 0:1, RB Salzburg - AC Milan 1:1, RB Lipsk - Szachtar Donieck 0:1, Benfica Lizbona - Maccabi Hajfa 0:0.

45

Koniec pierwszej połowy. Celtic Glasgow - Real Madryt 0:0. Przez pierwsze 30 minut zdecydowanie lepszy Celtic, później swoje szanse miał Real, a kibiców z Madrytu może najbardziej niepokoić kontuzja kolana Karima Benzemy, który zdążył już opuścić boisko.

45

Vinicius uderza technicznie z 20 metrów, ale za lekko by pokonać Harta.

44

Gol dla Szachtara w Lipsku z kategorii "piłkarskie jaja":

43

Vinicius wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale przegrywa pojedynek z Hartem! Świetna interwencja Anglika.

42

Carvajal dobrze interweniuje po dośrodkowaniu Juranovicia.

41

Ależ kiks Hazarda! Po świetnym płaskim dośrodkowaniu Carvajala Belg koszmarnie nie trafił w piłkę przed bramką Celticu!

41

RB Salzburg - AC Milan 1:1 (40'). W Salzburgu już remis! Alexis Saelemaekers wyrównuje wynik Milanowi.

40

Jota zakręcił na lewym skrzydle Carvajalem, ale jego płaska centra padła łupem Courtoisa.

39

Gol Haalanda w Sewilli? Bardzo proszę.

39

Długa piłka w pole karne Celticu, zgrywa ją przed bramkę Carvajal, ale Hiszpan był jeszcze na spalonym.

37

Tak z kolei w Paryżu wynik otworzył Kylian Mbappe.

35

Gol dla Salzburga ewidentnie wart uwagi.

35

Jota dośrodkowywał w pole karne, wybijają obrońcy Realu. Po chwili Giakoumakis faulował obrońcę Realu w polu karnym gości.

32

Celtic nieco "odpoczywa", piłka w posiadaniu Realu, jednak zupełnie bez konkretów.

30

Hazard zmienia kontuzjowanego Benzemę w Realu. Francuz ma problem z prawym kolanem.

30

Valverde huknął lewą nogą z 16 metrów, ale nieznacznie obok bramki!

29

Już przygotowywana jest zmiana dla Karima Benzemy. Bardzo złe wieści dla Realu tuż po zakończeniu letniego okna transferowego.

29

RB Salzburg - AC Milan 1:0 (28'). Niespodzianka w Salzburgu, gospodarze na prowadzeniu po golu Noaha Okafora! U gospodarzy poza kadrą kontuzjowany Kamil Piątkowski.

27

Jakieś problemy ze zdrowiem ma Karim Benzema, który utyka przed polem karnym Celticu.

26

Ładnie przedarł się Hatate lewą stroną w pole karne, ale jego dośrodkowanie blokuje Militao. Rzut rożny, po którym dobrze interweniuje Courtois.

25

W Glasgow przez cały czas przewagę mają gospodarze. Ale wiemy doskonale, że Realowi wystarczy jedna akcja, by przebieg tego meczu zmienić.

23

Paris Saint-Germain - Juventus 2:0 (22'). Kylian Mbappe po raz drugi! PSG prowadzi z Juventusem już 2:0. Będzie pogrom? Relacja na żywo pod tym linkiem.

22

Sevilla - Manchester City 0:1 (20'). Jest gol dla City w Sewilli, a jego autorem, a jakże, niezawodny Erling Haaland!

21

Słupek! Po wycofaniu Giakoumakisa z 17 metrów uderzył McGregor, ale tylko w obramowanie bramki! Było blisko!

20

Po piąstkowaniu Courtoisa huknął z dystansu Hatate, ale belgijski bramkarz Realu zdołał odbić piłkę!

20

Kolejny korner dla Celticu. Real na razie nie istnieje w Glasgow.

19

Próba prostopadłego podania do Abady nieudana. Piłkę przejął Courtois.

17

RB Lipsk - Szachtar Donieck 0:1 (17'). Mamy gola w Lipsku! Marian Szwed trafia dla gości.

16

Giakoumakis przewrócił się w polu karnym w walce z Militao, ale bez faulu.

14

Szybka akcja Celticu. Juranović do Abady, ale tego płaskie dośrodkowanie było zupełnie nieudane.

13

Rzut rożny dla Realu bez zagrożenia dla bramki gospodarzy, jest za to kontra! Abada uderza jednak zbyt lekko, by pokonać Courtoisa.

12

Ładna kombinacja z pierwszej piłki Celticu, ale Giakoumakis dobrze wyblokowany w polu karnym przez Alabę.

10

Żółtą kartką ukarany Mendy (Real).

8

Real Madryt wciąż nie może przejąć inicjatywy w Glasgow. Dobry początek gospodarzy.

6

Paris Saint-Germain - Juventus 1:0 (6'). Mamy pierwszego gola we wtorkowy wieczór i to w hicie wieczoru! Kylian Mbappe po podaniu Neymara otwiera wynik spotkania w Paryżu. Relacja na żywo pod tym linkiem.

6

Nie najlepiej rozegrany rzut wolny i w ogóle nie było zagrożenia dla bramki Harta.

5

Juranović fauluje rozpędzonego Viniciusa w narożniku boiska. Rzut wolny dla Realu.

4

Pierwsza akcja Realu. Popędził prawym skrzydłem Valverde, ale jego dośrodkowanie wybite z pola karnego.

2

Gospodarze zdobywają dwa kolejne rzuty rożne.

1

I już bardzo blisko gola dla Celticu! Ostry pressing już pod polem karnym i z kilkunastu metrów minimalnie niecelnie uderza Abada!

1

Zaczynamy mecz!

20:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Celtic Park. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:54

Sędzią tego meczu będzie Sandro Scharer ze Szwajcarii.

20:54

Tak z kolei prezentuje się jedenastka Celticu Glasgow. A w niej dwóch znajomych z ekstraklasy - Josip Juranović (ex-Legia Warszawa) i Giorgios Giakoumakis (ex-Górnik Zabrze).

20:53

Oto skład Realu Madryt. Carlo Ancelotti wystawia absolutnie najsilniejszą jedenastkę.

20:50

W Glasgow dojdzie do starcia dwóch drużyn, które znakomicie weszły w nowy sezon. Obrońca trofeum Ligi Mistrzów, Real Madryt, zdążył już wygrać wszystkie cztery dotychczasowe mecze ligi hiszpańskiej i zwyciężyć w Superpucharze Europy, z kolei Celtic w pierwszych sześciu kolejkach odniósł sześć zwycięstw z bilansem bramkowym 25:1, a ostatnio rozbił Glasgow Rangers aż 4:0. Czekamy na wielkie piłkarskie widowisko!

20:49

Lista wieczornych meczów Ligi Mistrzów: Celtic Glasgow - Real Madryt, Paris Saint-Germain - Juventus, Sevilla - Manchester City, RB Salzburg - AC Milan, Benfica Lizbona - Maccabi Hajfa, RB Lipsk - Szachtar Donieck.

20:45

Dzisiaj rozegrano już dwa mecze Ligi Mistrzów i doszło do pierwszej prawdziwej sensacji. W Zagrzebiu Dinamo pokonało Chelsea 1:0 po golu Mislava Orsicia. Z kolei w Dortmundzie Borussia pewnie wygrała z FC Kopenhaga 3:0.

20:44

Jeśli jednak ktoś chciałby obserwować jedynie największy hit wtorku, w którym gwiazdorskie Paris Saint-Germain zagra z Juventusem z Arkadiuszem Milikiem w "11", może to czynić pod tym linkiem.

20:42

Liga Mistrzów wróciła! Czas na pierwszy dzień z najlepszymi piłkarskimi rozgrywkami klubowymi na świecie. Już na starcie dostajemy kilka znakomitych starć - we wtorkowy wieczór m.in. PSG zmierzy się z Juventusem Arkadiusza Milika, Sevilla podejmie Manchester City, a obrońca tytułu Real Madryt rozpocznie rozgrywki w Glasgow, gdzie zmierzy się z Celtikiem. To właśnie na meczu "Królewskich" skupimy się w tej multirelacji, w której będziemy na bieżąco informować o wydarzeniach na wszystkich stadionach.

20:41

Witamy serdecznie na relacji na żywo z multirelacji z wtorkowych meczów 1. kolejki Ligi Mistrzów, spośród których skupimy się na spotkaniu Celticu Glasgow z Realem Madryt. Początek sześciu wieczornych meczów o godzinie 21:00.