AC Milan
24'
24' Wesley Fofana
38'
38' Trevoh Chalobah za Wesley Fofana
39'
39' Mateo Kovacic
8'

8' Rade Krunić
14'

14' Fode Ballo-Toure
42'

42' Fikayo Tomori
56'
56' Pierre-Emerick Aubameyang
61'
61' Reece James
65'
65' Conor Gallagher za Pierre-Emerick Aubameyang
66'
66' Jorginho za Mateo Kovacic
71'
71' Thiago Silva
74'
74' Kai Havertz za Mason Mount
74'
74' Armando Broja za Raheem Sterling
65'

65' Ante Rebic za Charles De Ketelaere
65'

65' Matteo Gabbia za Rade Krunić
72'

72' Brahim Diaz za Rafael Leao
72'

72' Divock Origi za Olivier Giroud
72'

72' Tommaso Pobega za Ismael Bennacer

Relacja z meczu Chelsea - AC Milan

22:56

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne emocje sportowe!

22:55

Koniec też pozostałych meczów. Wyniki: Chelsea 3:0 Milan, Benfica 1:1 PSG, Juventus 3:1 Maccabi, Manchester City 5:0 Kopenhaga, Real 2:1 Szachtar, Sevilla 1:4 Borussia Dortmund.

90

Koniec meczu! Chelsea 3:0 AC Milan.

90

Dwie minuty doliczone w Londynie.

83

Juventus 3:1 Maccabi Hajfa. Rabiot z golem dla gospodarzy.

75

Sevilla 1:4 Borussia Dortmund. Brandt z czwartym golem dla Dortmundu.

75

Juventus 2:1 Maccabi Hajfa. Dean David pokonał Szczęsnego!

77

Manchester City 5:0 FC Kopenhaga. Julian Alvarez z kolejnym golem.

66
63

Sterling do Jamesa, a ten z ostrego kąta nie dał szans bramkarzowi!

62

REECE JAMES! 3:0!

61

Ładna akcja Chelsea. Z prawej strony podał James, z bliska przestrzelił Sterling, ale miał bardzo trudną pozycję do oddania strzału.

57

Dośrodkowanie Jamesa z prawej strony i Aubameyang po wyprzedzeniu rywala spokojnie strzelił drugiego gola!

56

AUBAMEYANG! 2:0 DLA CHELSEA!

55

W Londynie 10 minut po przerwie i trudno napisać cokolwiek pozytywnego o drugiej połowie. Brzydkie widowisko.

55

Manchester City 4:0 FC Kopenhaga. Rzut karny i czwarty gol. Ale nie Haaland, bo nie ma go już na boisku. Trafił Mahrez.

51

Sevilla 1:3 Borussia Dortmund. En Nesyri daje nadzieję gospodarzom.

50

Juventus 2:0 Maccabi Hajfa. Dusan Vlahović podwyższył prowadzenie gospodarzy.

46

Zaczęły się też pozostałe spotkania.

46

Początek drugiej połowy w Londynie.

45  + 4'

Przerwa we wszystkich meczach. Wyniki: Chelsea 1:0 Milan, Benfica 1:1 PSG, Juventus 1:0 Maccabi, Manchester City 3:0 Kopenhaga, Real 2:1 Szachtar, Sevilla 0:3 Borussia Dortmund.

45  + 4'

Kapitalna szansa dla Milanu! Po indywidualnej akcji Leao świetnie interweniował Kepa, a chwilę później Krunić z bliska kopnął wysoko w trybuny!

45

Cztery minuty doliczone w Londynie.

42

Sevilla 0:3 Borussia Dortmund. Ale lanie dostaje Sevilla. Tym razem Adeyemi.

42

Benfica 1:1 PSG. Samobójczy gol Danilo i mamy remis w Lizbonie.

41
41

Sevilla 0:2 Borussia Dortmund. Bellingham podwyższył prowadzenie gości.

39

Manchester City 3:0 FC Kopenhaga. Szok, tym razem nie Haaland. Gol samobójczy.

39

Real Madryt 2:1 Szachtar Donieck. Zubkow strzelił kontaktowego gola dla gości.

37

Wymuszona zmiana w Chelsea. Schodzi Fofana, w jego miejsce Chalobah.

36

Juventus 1:0 Maccabi Hajfa. Gol Rabiota, bardzo ważne prowadzenie Juventusu.

34

W Londynie gol dla Chelsea, ale trafienie nie zostało uznane, bo strzelec - Mount - był na spalonym.

33

Manchester City 2:0 FC Kopenhaga. Drugi gol dla gospodarzy. Tak, on. Haaland.

31

A Messi dalej w formie.

28

Real Madryt 2:0 Szachtar Donieck. Podał Rodrygo, strzelił Vinicius Jr. Real w coraz lepszej sytuacji.

25

Ogromne zamieszanie w polu karnym Milanu po serii rzutów rożnych. Fofana przejął piłkę i z bliska wbił ją do bramki Tatarusanu.

24

WESLEY FOFANA! 1:0 CHELSEA!

22

W Londynie świetna interwencja Tatarusanu po uderzeniu głową Silvy.

22

Benfica 0:1 PSG. Kto jak nie on? Messi i PSG prowadzi w Lizbonie.

18

Milan mocno osłabiony, ale wciąż sprawia lepsze wrażenie w Londynie.

15

W Londynie kartka dla Ballo-Toure za faul na Jamesie.

13

Real Madryt 1:0 Szachtar Donieck. Trafił Rodrygo, Real prowadzi.

10

A tak Haaland pokonał Grabarę.

8

A w Londynie kartka dla Krunicia za faul na Loftus-Cheeku.

8

Manchester City 1:0 FC Kopenhaga. Cóż, tylko ośmiu minut potrzebował Haaland, by pokonać Grabarę.

6

Sevilla 0:1 Borussia Dortmund. Guerreiro trafił dla gości.

5

Ale pierwszą dobrą akcję stworzyła Chelsea! Prostopadłe podanie do Aubameyanga, ten do Mounta, a jego uderzenie odbił Tatarusanu!

3

W Londynie na razie Milan przy piłce. Chelsea przyczajona na kontratak.

1

20:58

Piłkarze Chelsea i Milanu już na murawie. Za kilka chwil początek meczu.

20:56

Aubameyang to zaś były piłkarz Milanu. Tak samo jak Thiago Silva. Rafaelem Leao minionego lata zaś mocno interesowała się Chelsea.

20:55

To bardzo ważny mecz dla Tomoriego i Giroud. Pierwszy to wychowanek Chelsea, drugi też w niej grał i wygrał m.in. Ligę Europy.

20:52

Sytuacja w grupie po meczu FC Salzburg - Dinamo Zagrzeb. 1. Salzburg 5 pkt (trzy mecze), 2. AC Milan 4 pkt (dwa mecze), 3. Dinamo 3 pkt (trzy mecze), 4. Chelsea 1 pkt (dwa mecze).

20:51

W Chelsea brakuje tylko Kante, który dopiero dochodzi do pełni sprawności po kontuzji.

20:50

Milan dziś poważnie osłabiony. Goście zagrają bez: Calabrii, Florenziego, Hernandeza, Ibrahimovicia, Kjaera, Maignana, Messiasa oraz Saelemaekersa.

20:50

Skład AC Milan: Tatarusanu - Dest, Kalulu, Tomori, Ballo-Toure - Bennacer, Tonali - Krunić, De Ketelaere, Leao - Giroud.

20:49

Skład Chelsea: Kepa - Fofana, Silva, Koulibaly - James, Loftus-Cheek, Kovacić, Chilwell - Mount, Sterling - Aubameyang.

20:48

Naszym wiodącym meczem w multirelacji będzie starcie Chelsea - AC Milan. O bramkach z pozostałych spotkań będziemy informować na bieżąco.

20:48

Poza tym czekają nas mecze: Benfica - PSG, Real Madryt - Szachtar Donieck oraz Sevilla - Borussia Dortmund.

20:47

W meczu Juventusu z Maccabi Hajfa tylko na ławce usiadł Arkadiusz Milik. Polak dostał wolne, by zaleczyć delikatny uraz. W bramce jest jednak Wojciech Szczęsny.

20:46

Nie zabraknie polskich emocji. Kamil Grabara wrócił do bramki FC Kopenhagi. I od razu czeka go zadanie arcytrudne. Polak będzie musiał zatrzymać Erlinga Haalanda, który jest w składzie Manchesteru City.

20:44

W teorii najciekawiej powinno być w Londynie, gdzie Chelsea podejmie AC Milan. Zespół Grahama Pottera musi dziś wygrać, jeśli chce uspokoić sytuację w grupie. Po porażce Dinamem Zagrzeb i remisie z FC Salzburg ich sytuacja jest bardzo zła.

20:43

Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na kolejny wieczór z Ligą Mistrzów! Zapraszamy na naszą multirelację z emocjonujących meczów trzeciej kolejki.