Juventus FC
25'
25' Trevoh Chalobah
37'
37' Ruben Loftus-Cheek za N'Golo Kante
23'

23' Juan Cuadrado
55'
55' Reece James
58'
58' Callum Hudson-Odoi
71'
71' Cesar Azpilicueta za Ben Chilwell
71'
71' Timo Werner za Christian Pulisic
76'
76' Mason Mount za Callum Hudson-Odoi
76'
76' Saul Niguez za Jorginho
90'
90' Timo Werner
59'

59' Paulo Dybala za Rodrigo Bentancur
67'

67' Arthur za Manuel Locatelli
67'

67' Moise Kean za Alvaro Morata
80'

80' Dejan Kulusevski za Federico Chiesa
80'

80' Koni De Winter za Juan Cuadrado

Relacja z meczu Chelsea - Juventus FC

22:53

Wtorkowe wyniki: Barcelona 0:0 Benfica Chelsea 4:0 Juventus Lille 1?0 Salzburg Malmo 1:1 Zenit Sevilla 2:0 Wolfsburg YBB 3:3 Atalanta

90  + 3'

Chelsea 4:0 Juventus To jest pogrom! Timo Werner dobija Juventus! Londyński walec rozjechał kolejnego rywala!

88

Chelsea 3:0 Juventus W 87. minucie mogło być 4:0, jednak Szczęsny w kapitalnym stylu wybronił uderzenie Hakima Ziyecha

88

YBB 3:3 Atalanta Luis Muriel! Ależ fantastyczny strzał z rzutu wolnego! Naprawdę cudowna bramka Kolumbijczyka! I cudowny mecz!

86

YBB 3:2 Atalanta Co tu się dzieje! Ależ uderzenie! Silvan Hefti popisał się piękną bombą z dystansu!

84

Barcelona 0:0 Benfica Goooooool! A nie! Był spalony! Ależ szkoda, bo Gavi zagrał cudowną piłkę do Araujo. Wciąż remis, choć spalony był minimalny

80

YBB 2:2 Atalanta Atalanta była włos od gola na 3:1, ale to gospodarze zdobyli bramkę na 2:2. Do siatki trafił Vincent Sierro[

69

Chelsea 3:0 Juventus Chelsea jest bliższa powiększenia przewagi, niż Juventus bramki honorowej

69

Barcelona 0:0 Benfica Barcelona wciąż się męczy i bezbramkowo remisuje. Barcelona miała jednak dziewięć akcji, a goście tylko trzy

65

Aktualne wyniki: FC Barcelona 0:0 Benfica Chelsea 3:0 Juventus Lille 1:0 Red Bull Salzburg Malmoe FF 1:0 Zenit Sankt Petersburg Sevilla FC 1:0 VfL Wolfsburg Young Boys Berno 1:2 Atalanta Bergamo

57

Chelsea 3:0 Juventus Allegri wprowadził Paulo Dybalę za Rodrigo Bentancura. Ale przecież jest już po meczu...

56

Chelsea 3:0 Juventus To jest nokaut! Hudson Odoi podwyższa wynik! "Bum, Bum!" - krzyknął komentator Polsatu Sport

55

Chelsea 2:0 Juventus James kapitalnie przyjął piłkę klatkę piersiową, a następnie huknął nie do obrony! Juventus w tarapatach!

52

YBB 1:2 Atalanta Jose Palomino, stoper Atalanty, trafia do siatki z linii pola karnego! Włosi prowadzą!

52

Chelsea 1:0 Juventus Rabiot został znokautowany piłką i przebywa poza boiskiem. Warto więc rzucić okiem na piękną interwencję Thiago Silvy, jeszcze z pierwszej połowy

49

Chelsea 1:0 Juventus Hudson Odoi za długo zwlekał ze strzałem, więc De Ligt zdołał zablokować to uderzenie

46

Wracamy!

21:48

Wyniki spotkań po 45 minutach: FC Barcelona 0:0 Benfica Chelsea 1:0 Juventus OSC Lille 1:0 Red Bull Salzburg Malmoe FF 1:0 Zenit Sankt Petersburg Sevilla FC 1:0 VfL Wolfsburg Young Boys 1:0 Atalanta Bergamo

45

Chelsea 1:0 Juventus McKennie pada w polu karnym, ale nie ma mowy o karnym! Chwilę później Bentancur ładnie, technicznie uderzał, jednak niecelnie. Koniec pierwszej połowy. Połowy, w której lepsza była Chelsea

40

Young Boys 1:1 Atalanta Bergamo Dośrodkowanie w pole karne! Jordan Siebatcheu główkuje! Piłka w siatce, mamy remis!

36

Chelsea 1:0 Juventus James huknął jak z armaty na dalszy słupek, ale Szczęsny popisał się cudowną interwencją. Przy okazji: schodzi Kante, wchodzi Loftus-Cheek. Drobny uraz Franuza

33

Barcelona 0:0 Benfica GOOOOOOOOOOOLAAANIEMA! Otamendi popisał się mocnym, pięknym strzałem, ale arbiter bramki nie uznał. Powód? Rzadka sytuacja. Piłka wyszła za linię podczas dośrodkowania z rzutu rożnego. Minimalnie, ale jednak

31

Lille 1:0 Salzburg Jonathan David wpisuje się na listę strzelców! Lille wychodzi na prowadzenie

30
28

Chelsea 1:0 Juventus Locatelli zagrywa podcinką do Moraty, a Hiszpan przelobował Mendy'ego! Tuż przed linią bramkową piłkę wybił Tiago Silva! Wow! Ależ interwencja

26

Chelsea 1:0 Juventus GOOOOOOL UZNANY! CHALOBACH W SIÓDMYM NIEBIE!

26

Chelsea 1:0 Juventus Rzut rożny dla Chelsea. Rudiger zagrywa piłkę ręką, a później głową. Trafia ona pod nogi Trevoha Chalobaha, a obrońca Chelsea pokonuje Szczęsnego. Pytanie: czy gol zostanie uznany. Czekamy na VAR

24

Chelsea 0:0 Juventus Wydawało się, że James będzie dośrodkowywał, ale zdecydował się na strzał na bliższy słupek z rzutu wolnego. Szczęsny zachował jednak czujność

20

Aktualne wyniki: FC Barcelona 0:0 Benfica Chelsea 0:0 Juventus Lille 0:0 Salzburg Malmoe FF 0:0 Zenit Sankt Petersburg Sevilla FC 1:0 VfL Wolfsburg Young Boys 0:1 Atalanta Bergamo

18

Chelsea 0:0 Juventus Chelsea przeważa, a Juventus stara się kontrować. Ale "stara się" jest tutaj kluczowym sformuowaniem

12

Sevilla 1:0 Wolfsburg Cudowne dośrodkowanie Rakiticia i dobra główka Jordana. Sevilla jeden! Wolfsburg zero!

11

Young Boys - Atalanta Bergamo 0:1 Duvan Zapata, pomimo asysty rywala, zrobił obrót o 180 stopni i popisał się pięknym strzałem. Atalanta na prowadzeniu!

6

Chelsea 0:0 Juventus The Blues wciąż naciskają. Tym razem akcję gospodarzy przerwał kapitalny wślizg Juana Cuadrado. Chwilę później Szczęsnego ratuje wślizg Manuela Locatellego

2

Chelsea 0:0 Juventus Zagotowało się pod bramką Juventusu, ale Szczęsny nie musiał interweniować

1

GRAMY!

20:57

Czas na hymn Ligi Mistrzów

20:45

Mecz o 21:00 Barcelona - Benfica Chelsea - Juventus Lille - Slazburg Malmo - Zenit Sevilla - Wolfsburg YBB - Atalanta

20:44

Już o godz. 18:55 rozpoczęły się dwa mecze. Bayern - dzięki cudownej bramce Roberta Lewandowskiego - ograł na wyjeździe 2:1 z Dynamem Kijów, a Manchester United ograł 2:0 Villarreal. I Bayern, i Manchester, są już pewne gry w fazie pucharowej.

20:43

Dobry wieczór! Przed nami spotkania 5. kolejki Ligi Mistrzów. Przede wszystkim zajrzymy do Londynu, gdzie Chelsea, obrońca trofeum, zmierzy się z Juventusem.