• Robert Lewandowski (14') , Kingsley Coman (42')
Dynamo Kijów
Bayern Monachium
32'
32' Mykoła Szaparenko
14'

14' Robert Lewandowski
42'

42' Kingsley Coman
46'
46' Vitinho za Ilya Shkurin
46'
46' Denis Garmasz za Carlos De Pena
70'
70' Denis Garmasz
76'
76' Ołeksandr Karawajew za Tomasz Kędziora
46'

46' Bouna Sarr za Lucas Hernandez
52'

52' Bouna Sarr
67'

67' Marc Roca za Kingsley Coman
85'

85' Malik Tillman za Tanguy Nianzou
87'

87' Omar Richards za Leroy Sane

Relacja z meczu Dynamo Kijów - Bayern Monachium

90  + 2'

Koniec meczu także w Hiszpanii. Manchester United wygrał z Villarrealem 2:0!

90  + 2'

Koniec meczu w Kijowie! Bayern nie bez kłopotów, ale wygrał z Dynamem 2:1!

90  + 2'

Villarreal - Manchester 0:2 Jadon Sancho! Manchester prowadzi dwoma golami!

90  + 2'

Neuer uprzedził Garmasza w swoim stylu.

90  + 2'

Cyhankow strzela z dystansu i...słupek! Neuer zlekceważył sytuację i miał sporo szczęścia.

90

Jeszcze jeden rzut wolny. Chwila przerwy, bo cierpi Szaparenko.

89

Jest strzał po rożnym, ale spokojnie radzi sobie z nim Neuer.

89

Jak mógł to zespuć Cyhankow?! Szedł już sam na sam z Neuerem po długim zagraniu, ale dał się dogonić Goretzce!

88

Omar Richards zmienia Leroya Sane. Więcej zmian raczej nie będzie w Bayernie. Nagelsmann posłał w bój wszystkich piłkarzy z pola, jakich miał dzisiaj na ławce. Na boisku pojawił się też Tillman za Nianzou.

86

Nie było zagrożenia

86

Rzut wolny dla Dynama. Szansa na wrzutkę.

81

Villarreal - Manchester 0:1 Tymczasem mamy gola w Hiszpanii! Manchester United prowadzi 1:0! Cristiano Ronaldo!

81

Przerwa w grze. Nianzou leży na murawie.

81

Świetna akcja Bayernu, ale ostatnie zagranie Sane do Muellera zostaje przeczytane przez obrońców.

79

Świetna akcja Dynama. Cyhankow próbował zaskoczyć Neuera strzałem po krótkim słupku, ale zrobił to niecelnie.

78

Kontra Bayernu. Lewandowski dostał piłkę w polu karnym, zdołał się odwrócić i strzelić, ale zrobił to niecelnie.

76

Karawajew zmienia Tomasza Kędziorę!

74

Niesamowite! Rzut rożny dla Dynama, zagranie na 16 metr i strzał z półwoleja, po którym Neuer wypluwa piłkę do boku. Dopada do niej jeden z piłkarzy gospodarzy i zagrywa wzdłuż pola bramkowego, ale nikt nie zdołał wpakować piłki do siatki!

70

Ładna akcja Dynama. Kończy się ona świetnym prostopadłym podaniem Cyhankowa w pole karne do Garmasza, a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Neuera!

70

GOOOOOOOOOL DLA DYNAMA!

67

Zmiana w Bayernie. Marc Roca w miejsce Kingsleya Comana.

65

Cyhankow przewraca się w polu karnym po starciu z Goretzką. Sędzia pozostaje niewzruszony.

64

Tolisso strzela z dystansu. Buszczan łapie piłkę na raty.

63

Bayern nie szuka już gola za wszelką cenę. Dynamo po kilku szarpnięciach na początku drugiej połowy też trochę zwolniło.

59

Davies strzela z półwoleja zza pola karnego. Nieudanie.

55

Sane strzela na bramkę, ale po rykoszecie piłkę łatwo łapie Buszczan.

55

Nieudane rozegranie z rzutu wolnego.

54

Kolejny faul. Tym razem Pavard fauluje Buyalskiego.

53

Szaparenko za bardzo w siebie uwierzył. Próbował strzelać na bramkę z ostrego kąta.

52

Żółtą kartkę dostaje Bouna Sarr. Rzut wolny dla Dynama, szansa na wrzutkę.

50

Wznowiono również mecz Villarrealu z Manchesterm United. Przypominamy, że między oboma spotkaniami jest kilka minut różnicy w związku z tym, że spotkanie z Hiszpanii rozpoczęło się z opóźnieniem.

50

Błąd w wyprowadzeniu piłki przez Bayern, ale dogranie z prawej strony wyłapuje Neuer.

48

Setka Dynama! Dwa razy próbował Szaparenko, za pierwszym razem Neuer obronił po rykoszecie, za drugim razem bramkarz jeszcze leżał, ale Szaparenko nie skierował piłki do bramki, tylko próbował dogrywać i trafił w Neuera!

46

Dobra wiadomość jest taka, że przestało padać, w związku z czym boisko wygląda bardzo dobrze.

46

Zmiany w obu zespołach. W Dynamie Vitinho i Garmasz wchodzą na boisko w miejsce de Peny i Szkurina. Natomiast w Bayernie Bouna Sarr wchodzi za Lucasa Hernandeza.

46

Gramy dalej w Kijowie!

19:42

W drugim spotkaniu Villarreal remisuje za to z Manchesterem United 0:0.

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy w Kijowie. Bayern prowadzi 2:0 po golach Lewandowskiego i Comana.

45  + 2'

Sędzia doliczył trzy minuty

45  + 2'

Tolisso strzela na bramkę z dystansu. Techniczny strzał broni bramkarz Dynama. Rzut rożny.

44

Tolisso zagrał w pole karne do Muellera, ale ten ma oczy dookoła głowy i przepuścił piłkę do Comana. Ten stanął oko w oko z bramkarzem i mocnym strzałem, po którym piłka odbiła się od poprzeczki i słupka, zdobył bramkę.

42

2:0 DLA BAYERNU MONACHIUM! KINGSLEY COMAN!

40

Kontrowersyjna sytuacja. Hernandez stanął na nodze Buyalskiego, ale sędzia po konsultacji z VAR-em nie podchodzi nawet do monitora i nie dyktuje karnego.

39

Buyalski przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy. Przerwa w grze, bo piłkarz Dynama leży na boisku.

38

Buyalski znalazł się w polu karnym i próbował dograć jeszcze do środka do Szkurina, który był całkiem sam. Niestety, trafił w obrońcę, który szedł za nim do końca.

35

Strzał Comana zablokowany twarzą przez Sirotę. Rzut rożny, ale obrońca musi zejść, bo krew mu leci z nosa.

35

Cygankow zszedł do środka i uderzył z lewej nogi. Dobry strzał, ale poradził sobie Neuer, mimo rykoszetu.

34

Groźne dośrodkowanie Sidorczuka, ale dobrze ustawiony Nianzou

30

A oto cudowny gol Lewandowskiego!

30

Co tu się wydarzyło! To mógł być babol roku - Neuer próbował zagrać piłkę, która skakała i leciała w jego kierunku. Neuer nie trafił w piłkę, ale ta na jego szczęście trafiła w słupek!

28

Kontra Dynama kończy się za mocnym podaniem prostopadłym w pole karne.

27

Pavard znalazł się całkowicie sam z lewej strony pola karnego i "zewniakiem" próbował dograć do środka, ale radzą sobie gospodarze.

26

Rożny kończy się jeszcze jednym kornerem, tym razem z drugiej strony.

26

Szybki atak Bayernu kończy się rożnym.

25

Wrzutka na Lewandowskiego i w ostatniej chwili Polaka zatrzymał Bushchan. Bramkarz zdjął mu piłkę z głowy!

15

Kolejna akcja Bayernu, ale Sane nie zabrał się z piłką w polu karnym

15

Płaski strzał z dystansu na bramkę Dynama. Piłka trafia w jednego z piłkarzy w polu karnym i leci w górę, a Lewandowski robi kapitalną przewrotkę i pokonuje bramkarza gospodarzy! To może być gol tej kolejki!

14

LEWANDOWSKI, CO ZA GOL! CO ZA STRZAŁ! BAYERN 1:0!

14

Szybka akcja Bayernu, ale podanie Daviesa do Lewandowskiego była niedokładna.

12

Przerwana akcja Bayernu i długa piłka na walkę do napastnika. Lepszy jednak Nianzou.

11

Przegranie piłki na drugą stronę i groźne dośrodkowanie Peny z lewej strony, ale nikt nie przecina tory lotu piłki.

11

Dośrodkowanie Kędziory zablokowane przez Daviesa. Rzut rożny

5

Villarreal - Manchester 0:0 W końcu gramy w Hiszpanii!

5

Dynamo - Bayern 0:0 Szansa Dynama! Dogranie z lewej strony do Shkurina, a ten nie sięgnął piłki w dobrej sytuacji. Rzut rożny.

5

Dynamo - Bayern 0:0 Gramy dalej.

5

Dynamo - Bayern 0:0 Nieźle się zaczyna. Jest i przerwa w meczu w Kijowie. Jakieś niepokoje na trybunach, interweniuje ochrona.

2

Villarreal - Manchester 0:0 A tymczasem mecz w Hiszpanii jeszcze się nie zaczął! Sędzia ma jakieś problemy techniczne ze swoim sprzętem do komunikacji.

2

Akcja Bayernu. Strzał Goretzki zablokowany przez... Tolisso. Potem piłka trafia do Sane, ale ten ostatecznie traci.

2

Pierwszy faul. Tolisso zatrzymuje kontrę Dynama. Oszczędził go sędzia, nie pokazał żółtej kartki.

1

Dynamo - Bayern 0:0 Villarreal - Manchester 0:0 Dynamo na biało, Bayern na czerwono. Gramy!

18:34

Piłkarze wychodzą na murawę i za chwilę rozpoczniemy czwartą kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów.

18:19

Dynamo - Bayern

18:10

18:08

Dynamo - Bayern Warunki do gry w Kijowie są nie do pozazdroszczenia. Sypie śnieg.

18:05

Villarreal - Manchester A oto składy na drugi mecz:

18:03

Dynamo - Bayern Oto składy obu zespołów. Lewandowskiego spróbuje zatrzymać Tomasz Kędziora!

17:56

Witamy! Zapraszamy na kolejny wieczór pełen emocji związany z Ligą Mistrzów! O 18:45 rozpoczną się dwa mecze - Dynamo Kijów podejmie Bayern Monachium, a Villarreal zagra z Manchesterem United