5' Joshua Kimmich
34'

34' Thomas Mueller
59'
59' Pablo Gavira za Sergio Busquets
59'
59' Yusuf Demir za Sergi Roberto
66'
66' Oscar Mingueza za Eric Garcia
66'
66' Philippe Coutinho za Luuk de Jong
74'
74' Alejandro Balde za Jordi Alba
82'
82' Pablo Gavira
56'

56' Robert Lewandowski
66'

66' Lucas Hernandez za Benjamin Pavard
70'

70' Serge Gnabry za Jamal Musiala
78'

78' Dayot Upamecano
82'

82' Marcel Sabitzer za Thomas Mueller
82'

82' Josip Stanisic za Niklas Suele
82'

82' Kingsley Coman za Leroy Sane
85'

85' Robert Lewandowski

Relacja z meczu FC Barcelona - Bayern Monachium

90  + 1'

Oto wyniki pozostałych meczów: Chelsea - Zenit 1:0, Dynamo Kijów - Benfica 0:0, Lille - Wolfsburg 0:0, Malmoe - Juventus 0:3, Villareal - Atalanta 2:2

90  + 1'

Koniec meczu! Bayern Monachium wygrywa z Barceloną 3:0!

90  + 1'

Dwie minuty doliczone.

85

Znowu słupek i znowu Lewandowski do niej dopadł! Polak położył obrońcę, który chciał zablokować strzał, a potem mocno uderzył na bramkę. Interweniował jeszcze Araujo, ale piłka odbiła się od niego i wpadła do bramki!

85

ROBERT LEWANDOWSKI PO RAZ DRUGI! GENIALNIE TO ZROBIŁ! 3:0!

83

Tymczasem na innych stadionach: Chelsea - Zenit 1:0, Dynamo Kijów - Benfica 0:0, Lille - Wolfsburg 0:0, Malmoe - Juventus 0:3, Villareal - Atalanta 2:2

83

Marcel Sabitzer, Josip Stanisić i Kingsley Coman za Leroya Sane, Nicklasa Suele i Thomasa Muellera.

82

Gavi ogląda żółtą kartkę.

82

Świetne górne podanie do Goretzki, a ten chciał odegrać do Lewandowskiego. Źle trafił głową w piłkę, a szkoda, bo to mogła być stuprocentowa sytuacja.

78

Upamecano ogląda żółtą kartkę.

78

Dobra akcja Barcelony. Ładnie pociągnął Balde, Coutinho strzelał zza pola karnego, ale został zablokowany.

73

73

Alejandro Balde zmienia Jordiego Albę. Zmiana wymuszona.

72

Strzał z pola karnego Goretzki. Jechał już na wślizgu, łapie piłkę ter Stegen

71

Jordi Alba dogonił piłkę przed linią końcową i dograł do środka. Był tam jeden z partnerów, ale piłka znalazła się w rękach Neuera.

70

Zmiana w Bayernie. Musiala schodzi, wchodzi Gnabry

69

69

Philippe Coutinho strzela ze skraju pola karnego, ale niecelnie.

67

Zmiany, zmiany, zmiany. W Bayernie: Lucas Hernandez za Benjamina Pavarda W Barcelonie: Oscar Mingueza za Erica Garcię i Philippe Coutinho za de Jonga

63

Barcelona całkowicie bezradna. Bayern spokojnie prowadzi i kontroluje spotkanie.

60

Zmiany w Barcelonie: Yusuf Demir za Sergiego Roberto i Gavi za Busquetsa

56

Strzał Musiali z 15. metra, piłka trafia w słupek. Ale Robert wsadził nogę przed biernym obrońcą Barcelony i dobił piłkę do pustej bramki! Pierwszy gol w tym sezonie Ligi Mistrzów, 74. w ogóle w tych rozgrywkach.

56

ON ZNOWU TO ZROBIŁ! ROBERT LEWANDOWSKI! 2:0

52

Świetna akcja Bayernu na małej przestrzeni. Strzał Sane z ośmiu metrów zza obrońcy, broni jednak ter Stegen!

50

50

Akcja Barcelony. Dośrodkowanie Alby wybite, strzał z dystansu Busquetsa kończy się rykoszetem i rzutem rożnym. Po nim jednak nie było zagrożenia.

43

Akcja lewą stroną, Jordi Alba dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy uprzedzają de Jonga.

40

34

Strzał Thomasa Muellera z ponad 20 metrów, rykoszet od Garcii, który zmylił Ter Stegena i piłka wpadła do siatki!

34

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Thomas Mueller, Bayern prowadzi!

31

Znowu zamieszanie w polu karnym Barcelony. Zbyt koronkowo chyba chcieli to rozegrać goście i kończy się spalonym

30

Płaskie dogranie w pole karne Bayernu. Zaskakujące, ale radzą sobie obrońcy.

28

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na pole karne Bayernu, Araujo strzela głową, ale niecelnie

27

Wiedział za to Bayern, to była setka! Prostopadłe podanie do Musiali, a ten strzela z pola karnego, ale ofiarnie interweniują wślizgiem obrońcy Barcelony! Potem zamieszanie w polu karnym, ostatecznie piłka wybita!

26

Po okresie przewagi Bayernu, mecz trochę się wyrównał. Ale Barcelona nie ma na razie sposobu na to, aby zagrozić bramce Neuera.

23

19

Prostopadła piłka do Lewandowskiego, ale trochę za mocna i Polak musiał gonić piłkę do linii końcowej. Dopadł do niej, ale wszystko ostatecznie kończy się złapaniem piłki przez Ter Stegena.

19

Fantastyczna interwencja Ter Stegena po strzale z powietrza w wykonaniu Sane z obrębu pola karnego!

15

Strzał Sergiego Roberto z półwoleja po dośrodkowaniu ze skrzydła, bardzo niecelny

14

Przechwyt Goretzki pod polem karnym Barcelony. Strzał z linii szesnastego metra, ale wyblokowany i piłkę łapie Ter Stegen

12

Dobra akcja Barcelony, prostopadła piłka w pole karne, ale interweniują obrońcy. Poza tym był spalony

11

Dobrą piłkę w polu karnym dostał Lewandowski. Polak przewrócił się w polu karnym, ale nie ma mowy o faulu. Ostatecznie to Polak fauluje Araujo, który dobrze zachował się w tej sytuacji. Twarda, męska walka.

9

Strzelał Sane, ale w mur

8

Rzut wolny dla Bayernu Monachium. Szansa na strzał.