Inter Mediolan
40'
40' Ousmane Dembele
64'
64' Ansu Fati za Raphinha
64'
64' Frenkie de Jong za Sergio Busquets
72'
72' Alex Balde za Marcos Alonso
72'
72' Franck Kessie za Sergi Roberto
78'
78' Ousmane Dembele
82'
82' Robert Lewandowski
82'
82' Ferran Torres za Gavi
90'
90' Robert Lewandowski
50'

50' Nicolo Barella
52'

52' Lautaro Martinez
55'

55' Stefan de Vrij
63'

63' Lautaro Martinez
67'

67' Matteo Darmian za Federico Dimarco
76'

76' Robin Gosens za Hakan Calhanoglu
76'

76' Raoul Bellanova za Edin Dzeko
84'

84' Henrich Mchitarjan
85'

85' Kristjan Asllani za Nicolo Barella
85'

85' Francesco Acerbi za Alessandro Bastoni
89'

89' Robin Gosens
90'

90' Simone Inzaghi

Relacja z meczu FC Barcelona - Inter Mediolan

90  + 6'

Koniec tego kapitalnego meczu! Ale kończy się on źle dla Barcelony. Katalończycy tylko zremisowali z Interem Mediolan i mają już tylko iluzoryczne szanse na wyjście z grupy!

90  + 6'

Czerwona kartka dla trenera Interu!

90  + 4'

NIEMOŻLIWE! Dwóch na bramkarza wyszli piłkarze Interu, a Asllani przegrał pojedynek z ter Stegenem!

90  + 4'

Barcelona walczy! Czy tu się jeszcze coś wydarzy?

90  + 3'

W końcu dobre dośrodkowanie i Lewandowski kapitalnie się złożył i strzelił głową! Ależ emocje!

90  + 2'

GOOOOOOOOOOOOL! COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO! ROBERT LEWANDOWSKI!

90  + 1'

Sześć minut doliczone. Balde dośrodkowuje bardzo niecelnie.

89

Kontra Interu zakończona wyłożeniem piłki przez Lautaro Martineza do Gosensa, a ten z pierwszej piłki uderzył i pokonał bramkarza Barcelony!

89

GOOOOOOOOOOOOOOL! INTER! 2:3! GOSENS! DRAMAT BARCELONY!

84

Ferran Torres wchodzi w Barcelonie za Pedriego.

84

Ależ teraz zepsuł Lewandowski. Fatalne dośrodkowanie z pole karne.

82

Strzelił głową, piłka do niego wróciła i uderzył prostym podbiciem. Rykoszet, Onana zmylony, Polak z bramką!

82

ROBERT LEWANDOWSKI GOOOOOOOOOOOL!

80

Ależ samolubnie zachował się Dembele. Ma szczęście, że był na spalonym. Zamiast wyłożyć piłkę Fatiemu próbował strzelać sam.

80

Rzut rożny dla Interu. Radzą sobie obrońcy.

79

Bardzo brzydki faul Dembele na Darmianie. Żółta kartka dla Francuza.

77

W końcu lepsza wrzutka na Lewandowskiego, ale strzał głową niecelny.

73

Zmiany w Barcelonie. Alejandro Balde za Marcosa Alonso i Franck Kessie za Sergiego Roberto

72

Akcja Barcelony, piłka trafia do Lewandowskiego, ten (chyba) uderza, ale interweniuje Onana.

71

Lewandowski trafia do siatki, ale był ewidentny spalony.

69

Strzał Fatiego głową, ale za lekki. Piłkę łapie Onana. A jeszcze ucierpiał Dumfries w tym pojedynku powietrznym.

68

Potężny strzał Dembele z dystansu, ale prosto w Onanę!

66

Zmiana w Interze: Matteo Darmian za Federico Dimarco

66

Ależ dramatycznie gra Barcelona w defensywie. Inter prostymi środkami straszy gospodarzy i strzela gole. Włoski zespół wygląda znacznie lepiej po przerwie!

66

Zmiany w Barcelonie. Frenkie de Jong i Ansu Fati zmienili Busquetsa i Raphinhę!

65

Lautaro Martinez! dostał piłkę z głębi pola, przyjął sobie na klatkę i nie miał żadnych problemów z oszukaniem Erica Garcii, który nie upilnował rywala! Martinez strzelił, piłka odbiła się od obu słupków i wpadła do bramki!

63

GOOOOOOOOOOOOL! SZOK NA CAMP NOU, INTER PROWADZI 2:1!!!

61

Wybijają gospodarze

61

Dumfries był sam na sam z ter Stegenem! Miał ostry kąt i słusznie chciał wyłożyć piłkę koledze, ale został w ostatnim momencie zablokowany! Rzut rożny!

59

Oblężenie bramki Interu! Barcelona szuka sposobu, ale Raphinha w końcu źle dośrodkowuje.

58

Ależ dużo się dzieje w tym meczu! Pedri wszedł w pole karne, ale jego strzał obronił Onana!

57

Ter Stegen fantastycznie broni strzał głową po rzucie rożnym!

57

Piłka wróciła do Calhanoglu, a ten zaskakująco strzela i z trudem odbił ter Stegen!

56

Ależ akcja Interu! Lautaro dograł z lewej strony do Dżeko, a ten strzela z woleja, ale kapitalnie wrócił Gavi i zablokował piłkę! Rzut rożny.

55

Pierwsza żółta kartka. De Vrij ukarany za faul na Pedrim.

53

Kontra Interu! Dumfires niedokładnie jednak wyłożył piłkę Barelli! I w odpowiedzi Barcelona, ale tym razem Lewandowski nie znalazł Dembele.

52

Akcja Barcelony. Zgranie głową Pedriego do Lewandowskiego. Ten strzelił z woleja, ale niecelnie!

51

Coś niesamowitego! Pique zostawił piłkę lecącą w pole karne po zagraniu Bastoniego, a tu niespodzianka! Za jego plecami był Barella, którego nie upilnowali inni obrońcy! Barella przyjmuje piłkę i pokonuje ter Stegena!

50

GOOOOOOOOOOOL! 1:1, NICOLO BARELLA!

49

Nieporozumienie w polu karnym Interu między Pique a Lewandowskim.

49

Dembele dośrodkowuje na Lewandowskiego, ale ten ma ciężkie życie z obrońcami Interu. Chwilę później rzut wolny dla Barcelony, ale Dembele zagrał kiepsko.

48

Raphinha zablokowany na skrzydle, ale Barcelona utrzymuje się przy piłce

47

Gramy dalej.

46

I od razu przerwa w grze. Skriniar zwija się z bólu i wymaga pomocy medycznej.

46

Zaczęła Barcelona. Gramy!

46

Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę start drugiej części meczu.

45  + 4'

Tak oto padł jak na razie jedyny gol w tym spotkaniu!

45  + 4'

Koniec pierwszej części gry! Zasłużone prowadzenie Barcelony, choć Inter miał swoje okazje!

45  + 3'

Rzut rożny dla Interu, ale po dośrodkowaniu piłka wyszła poza boisko.

45  + 2'

Znowu złe dośrodkowanie.

45  + 1'

Cztery minuty doliczone. Raphinha dogrywał w pole karne, ale nikt nie przeciął piłki kilka metrów od bramki. Po chwili faul na Busquetsie i rzut wolny

43

Raphinha próbował dokręcić piłkę w okienko bramki Onany, ale troszkę zabrakło! Barcelona dobrze wygląda w tych ostatnich minutach!

42

Lewandowski próbował wyprowadzić akcję, ale zrobił to bardzo źle.

40

Świetna akcja Barcelony na lewej stronie! Sergi Roberto świetnie się pokazał Raphinhi, wpadł w pole karne i wyłożył piłkę Francuzowi, a ten wpakował piłkę do siatki z bliska!

40

GOOOOOOOOOOOOOOL! BARCELONA PROWADZI, OUSMANE DEMBELE!

40

Strzał Dembele i zamieszanie w polu karnym! Do piłki doszedł Pedri, ale w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Onany!

39

Znowu dobrze znalazł się z boku pola karnego Lewandowski i dograł do środka. Tam do piłki starał się dojść Sergi Roberto. Sędzia wskazuja na aut bramkowy.

38

Wrzutka Gaviego, bardzo niecelna. Xavi Hernandez się piekli.

37

Chyba najlepsza okazja Barcelony! Lewandowski świetnie znalazł się na skrzydle i dograł do niepilnowanego Raphinhi, ale ten z woleja strzelił nieczysto i w efekcie niecelnie!

36

Lewandowski faulowany na połowie Barcelony.

34

Szarżował Pedri i próbował dograć do Lewandowskiego. Polak dobrze pilnowany przez obrońców.

31

Onana ucierpiał w tej sytuacji. Przerwa w grze, ale Onana kontynuuje grę.

31

Mocny strzał Sergiego Roberto i Onana wypluł piłkę przed siebie! Lewandowski poszedł za piłką, ale bramkarz Interu zdążył się poprawić!

30

Lewandowski miał trochę miejsca i dostał piłkę w polu karnym, ale Polak źle sobie przyjął.

29

Mocny strzał Alonso z dystansu. Niecelnie.

28

Szarża Pedriego zatrzymana. Trochę przypadku i w końcu z dystansu strzela Raphinha. Był rożny, po którym nastąpiła kontra Interu! Wyszli trzech na dwóch i skończyło się to strzałem Dumfriesa, ale prosto w ter Stegena!

26

Odpowiedź Dembele! Onana ładnie broni i będzie rożny.

26

Mkhitaryan strzelił z dystansu, ale poradził sobie z tym uderzeniem ter Stegen.

24

Lautaro wpadł na Busquetsa i rzut wolny dla Barcelony. Będzie szansa na wrzutkę.

23

Był strzał głową Lewandowskiego, ale niecelny

22

Zaiskrzyło na boisku. Skriniar mocno popychał Lewandowskiego, a ostatni raz po gwizdku sędziego. Mała awantura i rzut wolny dla Barcelony.

21

Lewandowski dostał piłkę w polu karnym. Zaczął jednak sobie przekładać piłkę i został otoczony przez trzech rywali i w końcu stracił piłkę.

20

Raphinha na pole karne do Lewandowskiego, ale znowu skutecznie obrońcy gości.

19

Aut na wysokości pola karnego Barcelony. Wrzut w "szesnastkę", ale obrońcy Barcelony sobie poradzili.

17

Setka Interu! Dżeko trafił w poprzeczkę, potem piłka odbiła się od ziemi i wyszła w pole! A potem jeszcze mogła być dobitka, ale piłkarz Interu nie trafił w piłkę kilka metrów od bramki!

16

Przerwa w grze. Faulowany Dumfries, ale zaraz się podniósł Rzut wolny dla Interu daleko od bramki, ale będzie chyba wrzutka w pole karne.

15

Dwa rzuty rożne dla Barcelony. Bez zagrożenia.

14

Przez chwilęInter utrzymywał się przy piłce na połowie Barcelony, ale bez żadnego efektu.

12

Szybka akcja Interu, którą zatrzymał Alonso. Potem stracił piłkę, ale dośrodkowanie z prawej strony było niecelne.

11

Faul w ataku po rożnym.

11

Raphinha strzela zza pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i kolejny korner.

10

Lewandowski, było blisko! Mkhitaryan po strzale głową Polaka wybił niemal z linii bramkowej!

9

Jeszcze jeden korner.

9

Gavi próbował ładnie zagrać do Lewandowskiego. Będzie rzut rożny.

8

Szansa Interu! Świetna akcja i strzał z pola karnego Lautaro Martineza. Ale sędziowie pokazują jeszcze spalonego.

8

Piłka trafiła w Szymona Marciniaka. Po chwili wznowienie od rzutu sędziowskiego i na skrzydle znalazł się Raphinha. Dośrodkowanie, trochę zamieszania, ale ostatecznie piłka w rękach Onany.

5

Kolejna wrzutka. Tym razem Raphinha, ale znowu bez adresata.

5

Piłka w pole karne od Gaviego, radzą sobie goście.

4

Piłkę odbił na rożny Lewandowski. Ale sędzia nie zauważył tego i uznał, że piłki ostatni dotykał Lautaro Martinez. Aut bramkowy.

3

Inter dobrze wyszedł spod pressingu Barcelony. Dimarco zatrzymany na skrzydle, ale będzie korner.

2

Pierwsza akcja Barcelony, ale bez strzału na bramkę. Chwilę później pierwsza wrzutka, ale znowu bez uderzenia.

1

Pierwszy faul na Lewandowskim. Polak głęboko zszedł po piłkę.

1

Barcelona tradycyjnie na granatowo-bordowo, Inter na biało. Jedziemy, zaczęli goście!

20:58

Obie ekipy na boisku! Już po hymnie Ligi Mistrzów i losowaniu stron. Sędziuje, przypomnijmy, Szymon Marciniak!

20:55

Dodajmy, że zakończyły się pierwsze dwa mecze tej kolejki Ligi Mistrzów. Club Brugge, jedna z największych sensacji fazy grupowej zremisowało z Atletico Madryt 0:0. Natomiast Napoli pewnie pokonało Ajax 4:2. Asystę zaliczył Piotr Zieliński.

20:37

Barcelona na rozgrzewce.

20:30

A tu jeszcze jeden dowód na to, że Katalończycy liczą mocno na Lewandowskiego. "Uderz pierwszy. Uderz mocno. Bez litości".

20:28

A oto ekipa Interu Mediolan: Andre Onana - Milan Skriniar, Stefan de Vrij, Alessandro Bastoni - Denzel Dumfries, Nicolo Barella, Hakan Calhanoglu, Henrikh Mkhitaryan, Federico Dimarco - Lautaro Martinez, Edin Dżeko. Rezerwowi: Handanovic, Botis, Gagliardini, Gosens, Bellanova, Asllani, Acerbi, D'Ambrosio, Darmian, Curatolo, Carboni, Stanković.

20:24

No to zobaczymy składy obu drużyn. Na początek FC Barcelona: Marc Andre Ter-Stegen - Sergi Roberto, Gerard Pique, Eric Garcia, Marcos Alonso - Sergio Busquets, Pedri, Gavi - Ousmane Dembele, Robert Lewandowski, Raphinha Rezerwowi: Inaki Pena, Jordi Alba, Marc Casado, Alejandro Balde, Pablo Torre, Arnau Tenas, Franck Kessie, Frenkie de Jong, Ansu Fati, Ferran Torres

20:23

Katalońskie media zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest to mecz. I liczą na przełamanie Roberta Lewandowskiego. W ostatnich dwóch spotkaniach Polak zagrał słabo i był krytykowany. Dzisiaj musi się obudzić, jeśli Barcelona ma wygrać.

20:19

Sytuacja Barcelony jest nie do pozazdroszczenia. "Duma Katalonii" musi dzisiaj przynajmniej zapunktować, żeby zachować szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Ale remis będzie jej dawał tylko matematyczne szanse. Żeby zachować szanse realne musi wygrać. Oto, jak przedstawia się tabela: 1. Bayern Monachium - 9 punktów 2. Inter Mediolan - 6 punktów 3. FC Barcelona - 3 punkty 4. Viktoria Pilzno - 0 punktów

20:18

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z hitu Ligi Mistrzów - FC Barcelona podejmuje Inter Mediolan. Początek spotkania o 21! Będzie się działo (oby)!